- •Сабақ №3
- •Сабақ № 5
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 6
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 7
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 8
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №9
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №10
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №11
- •Сабақ №12
- •Сабақ №13
- •Сабақ №14
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 15
- •Сабақ №17
- •Сабақ №18
- •12/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №19
- •14/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №20
- •19,21/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №20
- •26, 28 /11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №21
- •3/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •1929-1931 Жылдардағы көтерілістерге жалпы сипаттама
- •Сабақ №22
- •5/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №23
- •10/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №24
- •12/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №25
- •18/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №26
- •19/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №27
- •24/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №28
- •26/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №29
- •Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №30
- •Сабақ №31
- •Сабақ №32
- •30/01/2015Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №33
- •Сабақ № 35
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 36
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 37
Сабақ № 37
Мектеп aтaуы: "Б. Сoқпaқбaев" ж.o.м
Мұғaлiмнiң aты-жөнi: Рахманова А.Х
Сыныбы: 9 «а», «ә».
Пәнi: Қазақстан тарихы.
25.02.15ж.
9-сынып. Қазақстан тарихы
Сабақтың тақырыбы: Төртінші бөлім бойынша өткен тақырыптарды қайталау.
Сабақтың мақсаты:
Соғыстан кейінгі республиканың саяси, әлеуметтік-экономикалық, мәдени дамуы туралы түсінік беру
Белсенділіктерін арттырып, тарихқа қызықтыра отырып білімдерін жетілдіру;
Тарихи санасы қалыптасқан, Отанын шексіз сүйетін, ұлттық рухы жоғары, шығармашыл жеке тұлға тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: қайталау
Әдісі: интерактивті
Көрнекілік: карта, сызба, оқулық
Сабақтың жоспары І. Ұйымдастыру кезеңі
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау
III. Жаңа сабақтың жоспары
IV. Сабақты бекіту:
V. Бағалау:
VI. Үйге тапсырма
Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі
Оқу құралын тексеріп түгелдеу
Әнұран орындау,
Оқушылар зейінін сабаққа аудару
ІІ.Үй тапсырмасын сұрау:
Қазақстанда қоғамдық-әлеуметтік ғылымдардың дамуында қандай кедергілер болды?
Атом полигоны мен ғарышқа ұшу алаңы неге Қазақстанда орналасты?
«Социализм тоталитарлық, казармалық сипат алды» дегенді қалай түсінісіңдер?
Қазақстандағы индустрияландырудың ерекшеліктері неде?
Қазақстандағы индустрияландыру ісіне қатысты келіспеушіліктерге өз пікірлеріңді білдіріңдер.
Индустряландыру қазақтың ұлттық мәдениеті мен тіліне қалай әсер еттідеп ойлайсыңдар?
Қазақстанда қоғамдық-әлеуметтік ғылымдардың дамуында қандай кедергілер болды?
Соғыстан кейінгі көрнекті жазушыларды және олардың шығармаларын атаңдар?
Тың игеру жылдарында жайылымдық жерлердің көп бөлігін жыртудың салдары?
Тың игерудің нәтижелері қандай болды?
Тың игеру жылдары Қазақстанға көшіп келгендер саны?
Аграрлық дағдарыс дегенді қалай түсінесіңдер?
Жаңа сабақтың жоспары:
Қазақстанда қоғамдық-әлеуметтік ғылымдардың дамуындағы кедергілер
Қазақстандағы индустрияландырудың ерекшеліктері неде?
Қазақстандағы индустрияландыру ісіне қатысты келіспеушіліктер
Қоғамдық ғылымдардың даму тенденциялары
Соғыстан кейінгі көрнекті жазушыларды және олардың шығармаларын
Мәдениет
Республиканың дамуы |
|||
Саясат |
Экономика |
Мәдениет |
Нәтижелері |
|
|
|
|
Ү. Бағалау:
Сабақты бекіту:
Қазақстанда қоғамдық-әлеуметтік ғылымдардың дамуында қандай кедергілер болды?
Соғыстан кейінгі көрнекті жазушыларды және олардың шығармаларын атаңдар?
Театр және бейнелеу өнерінде қандай жетістіктер болды?
Музыка саласындағы жетістіктерді атаңдар?
Индустряландыру қазақтың ұлттық мәдениеті мен тіліне қалай әсер еттідеп ойлайсыңдар?
Аграрлық дағдарыс дегенді қалай түсінесіңдер?
Бағалау: Өзара бағалау.
Үйге тапсырма: Төртінші бөлім бойынша өткен тақырыптарды қайталау.
