- •Сабақ №3
- •Сабақ № 5
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 6
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 7
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 8
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №9
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №10
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №11
- •Сабақ №12
- •Сабақ №13
- •Сабақ №14
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 15
- •Сабақ №17
- •Сабақ №18
- •12/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №19
- •14/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №20
- •19,21/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №20
- •26, 28 /11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №21
- •3/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •1929-1931 Жылдардағы көтерілістерге жалпы сипаттама
- •Сабақ №22
- •5/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №23
- •10/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №24
- •12/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №25
- •18/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №26
- •19/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №27
- •24/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №28
- •26/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №29
- •Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №30
- •Сабақ №31
- •Сабақ №32
- •30/01/2015Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №33
- •Сабақ № 35
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 36
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 37
Сабақ №17
Мектеп aтaуы: "Б. Сoқпaқбaев" ж.o.м
Мұғaлiмнiң aты-жөнi: Рахманова А.Х
Сыныбы: 9 «а», «ә».
Пәнi: Қазақстан тарихы.
31.10.14ж.
Сабақтың тақырыбы |
1930 ж-ғы аштық, шаруалар көтерілістері. |
Мақсаты |
Оқушыларға 1931-1933 ж-ғы аштық, шаруалардың жаппай ұжымдастыру саясатына қарсылығы, созақ көтерілісі, Созақ, Жетісу, Ақтөбе, Қостанай, Қызылорда, Маңғыстау көтерілістері туралы мәлімет беру. Сабаққа ынтасын арттыру, қызығушылығын ояту. |
Сілтеме |
Оқулық 9 сынып, тарихи терминдер, Қазақстан картасы. |
Оқу нәтижесі |
Тақырыпты оқи отырып, 1930 ж-ғы аштық, шаруалар көтерілістері туралы топпен талқылап, шығармашылық ізденістерін арттырады. Оқушылар өз ойларын еркін жеткізіп, топпен бірлесіп проблема шешуге, ынтымақтаса жұмыс жасайды. |
Негізгі идеялар |
Сыни тұрғыдaн oйлaуды дaмыту. Oқушы бoйынa пiкiртaлaсты жүргiзе бiлу қaбiлетiн қaлыптaстыру. Өз бетiнше тұжырым қaлыптaстырa aлaтын тұлғa бoлуғa бaулу. |
Сабақта қолданылатын материалдар |
Қазақстан картасы, плакаттар, маркерлер, стикерлер. |
Оқыту әдістері |
Оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер, дарынды және талантты оқушылармен жұмыс, СТО, «Ақыл тас» әдістемесі, INSERT кестесі. |
Дереккөздер |
Интернет, оқулық, инциклопедия. |
Тапсырмалар |
Миға шабуыл, постер қорғау, INSERT кестесін толтыру, сұрақ-жауап, т.б. |
Сабақ барысындағы мұғалім мен оқушының іс-әрекеттері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу. |
Шаттық шеңберін құрады, конфеттердің түсіне қарап топқа бөлемін |
Мұғалімнің нұсқауымен топқа бөлінеді. Бір-біріне жақсы тілектер айтады. |
Үй тапсырмасын сұрау |
Топтарға «миға шабуыл» стратегиясын пайдаланып сұрақтар қоямын.бағалау критерийлерімен таныстырады. |
Сұрақтарға жауап береді, белсенділік танытады, топтар бір-бірін бағалау үшін критерийлерді пайдаланады. |
Жаңа тақырып |
Суреттер арқылы түсіндіреді, постер дайындайды, қорғайды. |
Мұғалімді тыңдайды, күрделілігі әр түрлі тапсырмаларды орындайды. |
Шығармашылық жұмыс |
Тарихи сынақ хат жаздыру |
Тарихи сынақ хат жазады. |
Қорытындылау |
INSERT кестесін толтыру арқылы сабақты қорытындылайды. |
Кестеге сәйкес өз ойларын стикерлерге жазып, жабыстырады. |
Үйге тапсырма |
Үйге тапсырма береді |
|
Бағалау |
Топ бойынша, жеке жұмыс жасау барысында критерийларга сәйкес бағалау. |
Бағдаршам арқылы. |
рефлексия |
смайликтермен |
Ұнады, ұнамады, орташа |
