- •Сабақ №3
- •Сабақ № 5
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 6
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 7
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 8
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №9
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №10
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ №11
- •Сабақ №12
- •Сабақ №13
- •Сабақ №14
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 15
- •Сабақ №17
- •Сабақ №18
- •12/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №19
- •14/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №20
- •19,21/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №20
- •26, 28 /11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №21
- •3/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •1929-1931 Жылдардағы көтерілістерге жалпы сипаттама
- •Сабақ №22
- •5/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №23
- •10/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №24
- •12/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №25
- •18/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №26
- •19/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №27
- •24/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №28
- •26/12/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №29
- •Қазақстан тарихы 9 «а,ә» сынып
- •Сабақ №30
- •Сабақ №31
- •Сабақ №32
- •30/01/2015Ж Қысқа мерзімдік жоспар
- •Сабақ №33
- •Сабақ № 35
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 36
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақ № 37
Сабақ №20
19,21/11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
Қазақстан тарихы 9 «А,Ә» сынып
Саб. тақырыбы: Қазақстан Ұлы Отан соғысы жылдарында (1941-1945 жж).
Саб.мақсаты: ҰОС басталуы, Қазақстандық жауынгерлердің майдандағы ерлігі, қаһарман партизандар, қазақстандық Кеңес Одағының батырлары; Түркістан легионы туралы меңгерту, білу.
Д/қ: ой-өрісін қалыптастыру;
Т/к: патриоттыққа, отансүйгіштікке тәрбиелеу, ойша ойлауға тәрбиелеу.
Саб. түрі: аралас сабақ
Саб. әдісі: Блум таксаномиясы
Дерек көздері: плакат,стикер,карта.
Күтілетін нәтиже: ҰОС басталуы, Қазақстандық жауынгерлердің майдандағы ерлігі, қаһарман партизандар, қазақстандық Кеңес Одағының батырлары; Түркістан легионы туралы біледі. Сабаққа деген қызығушылығы арта түседі.
Саб. барысы:
Саб. құрылымы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
уақыты |
Ұйымдастыру кезеңі |
А) оқушылармен амандасу; Ә) топқа бөлу; Б)оқушыларды түгелдеу; |
Түрлі түсті қағаздар арқылы топқа бөлінеді |
5 мин |
Білу |
ҰОС туралы және оның не себепті басталғанын, нәтижесі қалай болғандығы туралы, тарихи маңызын білу. |
Тақырып бойынша оқушылардың өз ойларын тыңдау. |
5 мин |
Түсіну |
Оқулықтан тақырыптар бөлінеді |
Берілген тақырыптар бойынша оқушылар оқулықтан оқиды, талқылайды. |
10 мин |
Қолдану |
Тақырыптар бойынша сұрақтар |
Әр топ өз тақырыптарын қорғайды. |
5 мин |
Талдау |
Әр топқа осы тақырып бойынша деңгейлік тапсырма беріледі.
|
Берілген тапсырманы әр оқушы өз бетімен орындайды, білмегенін топ мүшелерінен сұрау арқылы тапсырманы орындайды. |
5 мин |
Синтез |
Үш топқа эксперименттік тапсырма беріледі |
Әр топ өз тапсырмалары бойынша тақырыптан алған білімін сынайды |
10 мин |
Бағалау |
Рефлекция жазу |
Сабақ үстінде алған бағаларын топ басшылар бағалайды, сабақтан алған әсерлерін жазу |
|
Бағалау: топ басшыларының қойған бағаларын саралап бағалау
Үйге тапсырма: Қазақстан Ұлы Отан соғысы жылдарында.
Сабақ №20
26, 28 /11/2014Ж Қысқа мерзімдік жоспар
Қазақстан тарихы 9 «А,Ә» сынып
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан майдан арсеналы.
Сабақтың мақсаты: Қазақстан экономикасын соғыс жағдайына бейімдеп, қайта құру, еңбекшілердің тылдағы еңбегі, ІІ джс жеңіспен аяқталуы туралы мәлімет беру, баяндау. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Дамытушылық: ой-өрісін қалыптастыру;
Тәрбиелік: патриоттыққа, ойша ойлауға тәрбиелеу.
Саб. түрі: аралас сабақ
Саб. әдісі: Блум таксаномиясы
Дерек көздері: плакат,стикер,карта.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Қазақстан экономикасын соғыс жағдайына бейімдеп, қайта құру, еңбекшілердің тылдағы еңбегі, ІІ джс жеңіспен аяқталуы туралы білетін болады. Сабаққа деген ынтасы артады. Қызығушылығы оянады.
Саб. барысы:
Саб. құрылымы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
уақыты |
Ұйымдастыру кезеңі |
А) оқушыларды түгелдеу Ә) топқа бөлу |
Түрлі түсті қағаздар арқылы топқа бөлінеді |
5 мин |
Білу |
Қазақстан – майдан арсеналы туралы білу. |
Тақырып бойынша оқушылардың өз ойларын тыңдау. |
5 мин |
Түсіну |
Оқулықтан тақырыптар бөлінеді |
Берілген тақырыптар бойынша оқушылар оқулықтан оқиды, талқылайды. |
10 мин |
Қолдану |
Тақырыптар бойынша сұрақтар |
Әр топ өз тақырыптарын қорғайды. |
5 мин |
Талдау |
Әр топқа осы тақырып бойынша деңгейлік тапсырма беріледі.
|
Берілген тапсырманы әр оқушы өз бетімен орындайды, білмегенін топ мүшелерінен сұрау арқылы тапсырманы орындайды. |
5 мин |
Синтез |
Үш топқа эксперименттік тапсырма беріледі |
Әр топ өз тапсырмалары бойынша тақырыптан алған білімін сынайды |
10 мин |
Бағалау |
Рефлекция жазу |
Сабақ үстінде алған бағаларын топ басшылар бағалайды, сабақтан алған әсерлерін жазу |
5 мин |
Бағалау: топ басшыларының қойған бағаларын саралап бағалау
Үйге тапсырма: §27-28
