- •Глава 2 Лекція № 13
- •Структура заняття
- •I. Організаційна частина
- •II. Актуалізація опорних знань та створення проблемної ситуації
- •V. План заняття
- •I. Види державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам.
- •2. Особи, які мають право на державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам
- •3. Розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам
- •4. Документи, необхідні для призначення державної соціальної допомоги інвалідам
Глава 2 Лекція № 13
Тема: Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.
Вид заняття:тематична лекція.
Мета заняття:
а) навчальна – оволодіти знаннями стосовно видів державної соціальної допомоги
інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, порядок надання, терміни надання, та її розміри;
б) розвивальна - розвивати вміння аргументувати свої думки, висунуті положення;
в) виховна – формувати світоглядну культуру майбутнього фахівця;
Матеріально-технічне забезпечення та дидактичні засоби, ТЗН:
Дидактичний матеріал: “Розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям -інвалідам”.
Література та нормативно – правові акти:
1. Конституція України. – Закон України від 28 червня 1996 р.//Відомості Верховної Ради України. – 1996. – № 30. – Ст.141.
2.Закон України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам” від 16 листопада 2000 року N 2109-III (із змінами).
3.Наказ Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства фінансів України,Міністерства охорони здоров’я України “Про затвердження Порядку надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам від 30 квітня 2002 року № 226/293/169 (із змінами).
4. Наказ Міністерства охорони здоров’я України “Про затвердження порядку видачі медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років” від 4 грудня 2001 року № 482.
5. Сирота І.М. Право соціального забезпечення в Україні: Підручник. – Вид. восьме. –Х.: «Одіссей», 2010. – 408 с.
Структура заняття
Відведений
час
I. Організаційна частина
(привітання, перевірка по журналу) 3 хв.
II. Актуалізація опорних знань та створення проблемної ситуації
Проблемне питання:
Які особи вважаються одинокими батьками, матерями? 2 хв.
III. Повідомлення теми, формування мети та основних завдань 3 хв.
IV. Мотивація навчальної діяльності 2 хв.
V. План заняття
1. Види державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам 5 хв.
2. Особи, які мають право на державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства
та дітям –інвалідам 10 хв.
3. Розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам 15 хв.
4. Документи, необхідні для призначення державної соціальної допомоги інвалідам
з дитинства та дітям –інвалідам 20 хв.
5.Терміни розгляду заяви про призначення державної соціальної допомоги
інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам 15 хв.