Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Polog_arm_2012.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
17.08.2019
Размер:
71.17 Кб
Скачать
    1. Чемпіонат України серед ветеранів (чоловіки):

Допускаються спортсмени 1972 р.н. та старші.

Склад команди: до 18 осіб – у кожній ваговій категорії дозволяється виступ не більше двох спортсменів від команди та 1 (один) тренер-представник.

Змагання особисто-командні та проводяться у вікових групах та вагових категоріях на ліву та праву руки:

чоловіки 1972 р.н. та старші: 70, 80, 90, 100 та понад 100 кг;

чоловіки 1962 р.н. та старші: 75, 90, 100 та понад 100 кг;

5. Умови проведення змагань

5.1 Змагання проводяться згідно з правилами, затвердженими Українською федерацією армспорту та погодженими Держмолодьспортом. Командний залік визначається за більшою сумою очок. У командний залік зараховуються до 2-х результатів учасників команди у кожній ваговій категорії.

Очки нараховуються за таблицею:

1м.-10 оч., 2м.-7 оч., 3м.-5 оч., 4м.-4 оч., 5м.-3 оч., 6м.-2 оч., 7м.-1 оч.

5.2 Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс, який може бути оформлений на мандатній комісії.

5.3 З метою запобігання використання спортсменами заборонених фармакологічних та інших медичних препаратів у 2012 році учасники змагань підлягають антидопінговому тестуванню.

5.4 Процедура та регламент проведення антидопінгового тестування відповідають вимогам Кодексу Всесвітньої Антидопінгової Агенції (ВАДА), Антидопінгових правил міжнародної федерації армспорту (WAF) та Закону України «Про антидопінговий контроль у спорті».

6. Нагородження

Учасники змагань усіх чемпіонатів та Кубку України, які посіли I, П, Ш місця у кожній ваговій категорії, нагороджуються дипломами і медалями Держмолодьспорту відповідних ступенів.

Команди призери нагороджуються дипломами Держмолодьспорту.

7. Умови прийому та фінансування.

Всі витрати, пов’язані з організацією та проведенням всеукраїнських змагань, передбачаються за рахунок коштів Держмолодьспорту згідно із Єдиним календарним планом спортивних заходів України на 2012 рік, коштів Федерації та інших залучених Федерацією позабюджетних надходжень згідно із затвердженим кошторисом.

Витрати на відрядження учасників змагань та тренерів-представників (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за проживання, харчування, добові, збереження заробітної плати) несуть організації, що відряджають.

8. Безпека під час проведення змагань. Підготовка спортивних споруд.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:

- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними обласними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку змагань повинен подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

9. Медичне забезпечення змагань

Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614.

Медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікарські бригади, які обслуговують спортивно-масові заходи, повинні мати все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих у відповідні лікувально-профілактичні заклади.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення згідно із затвердженою формою.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]