Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
бізнес план.docx
Скачиваний:
12
Добавлен:
19.12.2018
Размер:
63.51 Кб
Скачать

Організаційний план

В якості правового статусу ми обираємо приватне підприємство.

ПП діє:

 1. На основі приватної власності одного або декількох громадян та його (їх) праці або з використанням найманої праці

 2. На основі приватної власності суб’єкта господарювання – юридичної особи.

Засновниками можуть бути або тільки фізичні особи (обмежень щодо кількості немає, але якщо кількість більше 10 осіб, то це вже має бути акціонерне товариство), або тільки одна юридична особа. Коли ПП буде створюватись декількома фізичними особами, воно буде вважатися корпоративним підприємством. Це значить, що капітал буде розділений на частини (частка визначається у статуті). Проте, від цього ПП гне стає господарським товариством. Для деяких господарських товариств (АТ, ТОВ, ТДВ) законодавством передбачений розмір статутного капіталу.

Одна з переваг ПП – засновник має можливість визначити розмір статутного капіталу на власний розсуд.

Недоліком є те, що порядок створення і діяльності ПП окремим законом не врегульований, тому доводиться користуватись загальним нормам ЦК та ГК України. Конкретні питання діяльності ПП треба детально прописати у статуті, формулювання повинні бути чіткі та недвозначні.

Директор

Виконавчий директор

Бухгалтер

Менеджер

Менеджер

Художник - дизайнер

Кур’єр

Обов’язки працівників підприємства

Директор займається кадрами, заключає домовленості з рекламодавцями та виробничими рекламними агентствами, які постачають нам сувенірну, друковану та іншу рекламну продукцію, відвідує виставки та конференції з обміну досвідом. Бухгалтер веде всю фінансову діяльність (нарахування та плата податків, розподіл прибутку, розрахунок та виплата заробітної плати).

Виконавчий директор контролює діяльність менеджерів, художника-дизайнера та кур’єра.

Художник дизайнер на основі даних замовником умов та вимогам, виконує ескізи, розробляє план проведення конференцій та виставок, їх організацію.

Менеджер, відповідальний за проект, контролює діяльність художника-дизайнера, зв’язується з виробничими рекламними агентствами, промоутерами, адміністрацією закладу, де проводиться захід. Менеджер відповідальний за проведення акцій, їх забезпечення необхідним матеріалом, проведення тренінгів з промоутерами координує їх діяльність до кінця рекламної компанії. Він може вести максимум 2 проекти. Для комфорту діяльності ми наймаємо 2х людей на посаду менеджера.

Кур’єр займається розвозкою необхідних документів, готової продекції, отриманням матеріалів.

Таблиця 2.

Заробітна плата персоналу

Посада

Заробітна плата

Директор

2800

Виконавчий директор

2000

Бухгалтер

1850

Менеджер

1004+7% від замовлення

Художник-дизайнер

2000

Кур’єр

8грн./год

План маркетингу

Ціль діяльності нашої компанії:

 1. Запропонувати оригінальні ідеї реклами і першокласне надання рекламних послуг;

 2. Вихід на ринок рекламних послуг в найкоротші строки;

 3. Освоєння частини ринку до кінця 1 року на 7%;

 4. Освоєння частини ринку до кінця 2 року на 15%;

 5. За 5 років зайняти лідируюче положення;

 6. За 1.5 років повернути свої інвестиції, а також забезпечити 30% прибутку від вкладеного капіталу.

Етапи виходу на ринок:

 1. Цікава, приваблива та інтригуючи реклама в перші три місяці існування фірми. Чим оригінальніша реклама, тим більше потенційних клієнтів дізнається про неї тим більше потенційних клієнтів прийдуть до нас. Адже в рекламному бізнесі необхідно як найцікавіше себе представити. Якщо клієнти побачать оригінальну рекламу, вони зрозуміють, що ми також оригінально можемо це зробити і для них. На цьому моменті до нас можуть звернутись близько 15% потенційних клієнтів.

 2. На протязі пів року ми будемо напрацьовувати свою клієнтську базу, а також зв’язки. Будемо випускати рекламу з переліком наших послуг. Вже 15-20% клієнтів порекомендують нас своїм знайомим.

 3. Далі вже йде етап утримання клієнтів, так як ім’я вже напрацьовано, і приваблення нових.

Для правильного вибору маркетингової стратегії необхідно з’ясувати, до якого виду відноситься обраний ринок товару.

Споживачів даних послуг можна віднести до ринку виробників, так як рекламу споживачі не використовують як кінцеву послугу, а за допомогою неї отримують прибуток та збільшення продажу своєї послуги або продукту. На цьому ринку багато конкурентів. Структура ринку більш-менш склалася, ціни теж.

Маркетингова стратегія

Агентство може скористуватися трьома стратегіями маркетингу: не диференційованою, диференційованою та концентрованою стратегіями. При виборі стратегії слід враховувати наступні фактори:

 • Ресурси фірми. При обмежених ресурсах найбільш раціональною є стратегія концентрованого маркетингу.

 • Ступінь однорідності продукції. Стратегія недиференційованого маркетингу підходить для однорідних товарів, таких як залізо, пшениця. Для товарів, які відрізняються один від одного за конструкцією, більш підходить стратегії диференціації або концентрації.

 • Життєвий цикл товару. При появі на ринку з новим товаром доцільно пропонувати один варіант новинки. При цьому більш підходить стратегія недиференційованого маркетингу.

 • Ступінь однорідності ринку. Якщо у покупців однакові смаки, вони придбають одну і ту ж кількість товару, в ті ж відрізки часу й однаково реагують на одні й ті ж маркетингові стимули. Доречно використовувати стратегію недиференційованого маркетингу.

 • Маркетингові стратегії конкурентів. Якщо конкуренти займаються сегментуванням ринку, прийом недиференційованої стратегії можу бути фатальним. Та навпаки, якщо конкуренти застосовують недиференційований маркетинг, можна отримати вигоди від використання стратегій диференційованого або концентрованого маркетингу.

Після аналізу всіх факторів, впливаючих на стратегію маркетингу, наше агентство буде притримуватися стратегії концентрованого маркетингу.

Реклама.

Процес вибору рекламного звернення складається з наступних етапів:

- прийняття рішення про широту, об’єму, частоті появи та силі впливу реклами;

- відбір основних засобів поширення: телебачення, радіо, друкована реклама, пряма почтова реклама, реклама на бігбордах, рекламних планшетах в транспорті, рекламне оформлення приміщень;

- вибір конкретних носіїв реклами та показник вартості в розрахунку на 1000 чоловік;

- прийняття рішення про графік використання засобів.

Таблиця.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]