Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
zadachi_zavtra-1.doc
Скачиваний:
3
Добавлен:
16.11.2018
Размер:
1.2 Mб
Скачать

Задача 20 с. 133

Розвязок:

1) Вартість забезпечення, що приймається в розрахунок чистого кредитного ризику = Вартість забезпечення * Відсоток вартості забезпечення(див. табл. 2.6.22);

2) ЧКР= ВКР –ВЗ

ЧКР- чистий кредитний ризик;

ВКР – валовий кредитний ризик(сума кредиту);

ВЗ - вартість забезпечення, що приймається в розрахунок чистого кредитного ризику;

3) Відрахування до резерву = ЧКР * відсоток відрахування до резерву (див. табл. 2.6.23)

І варіант

Група кредиту за ризиком

Вартість забезпечення

Чистий кредитний ризик

Резерв

Стандартні

560 000*1=560000

560000-560000=0

0

Під контрролем

35000*1=35000

30000-35000=-5000

0

Субстандартні

25000*1=25000

25000-25000=0

0

Сумнівні

18000*1=18000

10600-18000=-7400

0

Безнадійні

0

14000

14000

Загальна сума резерву:

ІІ варіант

Група кредиту за ризиком

Вартість забезпечення

Чистий кредитний ризик

Резерв

Стандартні

600000*0,5=300000

560000- 300000=260000

260000*0,01=2600

Під контрролем

40000*0,4=6000

30000-6000=24000

24000*0,05=1200

Субстандартні

30000*0,2=6000

25000-6000=19000

19000*0,2=3800

Сумнівні

11000*0,1=1100

10600-1100=9500

9500*0,5=4750

Безнадійні

0

14000

14000

Загальна сума резерву:

26350

ІІІ варіант

Група кредиту за ризиком

Вартість забезпечення

Чистий кредитний ризик

Резерв

Стандартні

650000*0,5=325000

560000-325000=235000

235000*0,01=2350

Під контролем

35000*0,5=17500

30000-17500=12500

12500*0,05=625

Субстандартні

28000*0,4=11200

25000-11200=13800

13800*0,2=2760

Сумнівні

16000*0,2=3200

10600-3200=7400

7400*0,5=3700

Безнадійні

0

20000

20000

Загальна сума резерву:

29435

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]