Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Збiрник тестових завдан.doc
Скачиваний:
109
Добавлен:
15.02.2016
Размер:
1.6 Mб
Скачать

А. Збільшити кількість одноліжкових палат

В. Збільшити площу одноліжкових палат до 12 м2

С. Збільшити площу дволіжкових палат із розрахунку 7 м2 на 1 хворого

D. Зменшити площу 2-ліжкових палат до 10 м2

Е. Зменшити площу 1-ліжкових палат до 7 м2

  1. В проекті терапевтичного відділення лікарні закладені наступні параметри будівництва: палатне відділення складається з двох палатних секцій із розрахунку на 40 ліжок кожне, з максимальною місткістю палат на 4 ліжка та площею на одного хворого 7 м2. Які з показників слід оптимізувати, щоб допустити проект до будівництва?

А. Збільшити кількість ліжок в палатах до шести

В. Зменшити число палатних секцій

С. Збільшити кількість ліжок в палатній секції до 60

D. Зменшити кількість ліжок в палатній секції до 30

Е. Збільшити площу на одного хворого до 9 м2

  1. Площа відведена під забудову лікарняними корпусами займає 20 % земельної ділянки. Площа озеленення 63 %, площа садово-паркової зони 30 м2 на одне ліжко. Зелені насадження розміщені по периметру ділянки шириною 15 м. Відстань від патолого-анатомічного корпусу до палатних корпусів складає 32 м. Який з показників вимагає корекції?

А. Площа озеленення

В. Відстань між палатними корпусами

С. Ширина зелених насаджень

D. Площа забудови

Е. Площа садово-паркової зони

  1. В палатній секції соматичної лікарні на 40 ліжок кількість 4-ліжкових палат складає 60 %, 2-ліжкових – 20 %, 1-ліжкових – 20 %. Ширина коридору – 2,5 м. Який з показників вимагає корекції?

А. Кількість одноліжкових палат

В. Кількість дволіжкових палат

С. Загальна кількість ліжок в палатній секції

D. Ширина коридору

Е. Кількість 4-ліжкових палат

  1. В одному з районних центрів було заплановано будівництво лікувально-профілактичного закладу потужністю 400 ліжок. Якою повинна бути площа (м2) ділянки на одне ліжко при такій потужності лікувально-профілактичного закладу?

А. 20

В. 60

С. 100

D. 200

Е. 300

  1. Проектом лікарні передбачалось розташування лікувальних корпусів на відстані 35 м від червоної лінії забудови, відстань між палатними корпусами – 25 м, між соматичними і господарськими – 40 м, радіологічний і патолого-анатомічний корпуси планувалось розташувати на відстані 30 м від палатних корпусів. Відстань між якими функціональними зонами була запроектована не вірно?

А. Між лікувальними корпусами та червоною лінією забудови

В. Між палатними корпусами

С. Між соматичними і господарськими корпусами

D. Між радіологічним і палатним корпусами

Е. Між патолого-анатомічним і палатним корпусами

  1. Проект лікувально-профілактичного закладу передбачає розташування основних соматичних і лікувально-діагностичних відділень в головному корпусі, а пологового, дитячого, інфекційного, поліклінічного, патолого-анатомічних відділень, адміністративно-господарських служб – в окремих, менших за розмірами будинках. Яка система забудови використана при проектуванні лікарні?

А. Децентралізована

В. Централізована

С. Змішана

D. Централізовано-блочна

Е. Децентралізовано-блочна

  1. Під будівництво лікарні на 50 ліжок для обслуговування жителів одного з населених міст було відведено земельну ділянку у приміській зоні розміром 15 тис. м2. За яким критерієм, в даному випадку, визначена площа земельної ділянки?

А. Кількістю населення

В. Кількістю медичних працівників

С. Наявністю земельної ділянки

D. Потужністю стаціонару

Е. Місцем розташування лікарні

  1. До складу палатної секції соматичного відділення на 30 ліжок входить шість 4-ліжкових палат (7 м на 1 ліжко), дві 2-ліжкові палати, одна 1-ліжкова палата без шлюзу площею 9 м2 та одна 1-ліжкова палата із шлюзом та вбиральнею площею 12 м2. За яким з наведених показників порушені гігієнічні вимоги до внутрішнього планування палатної секції?