8
.pdfСписок видів тварин, занесених до Червоної книги України |
241 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Лососеподібні |
|
|
|
|
Лососеобразные |
|
|
|
|
Salmoniformes |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
Лососеві |
Лосось чорноморський |
I |
|
|
Лососевые |
Лосось черноморский |
|
|
|
Salmonidae |
Salmo trutta labrax Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
Лососеві |
Лосось дунайський |
I |
|
|
Лососевые |
Лосось дунайский |
|
|
|
Salmonidae |
Hucho hucho hucho L. |
|
|
|
|
|
|
|
236 |
Харіусові |
Харіус європейський |
II |
|
|
Хариусовые |
Харіус европейский |
|
|
|
Thymallidae |
Thymallus thymallus L. |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
Умброві |
Умбра |
II |
|
|
Умбровые |
Умбра европейская |
|
|
|
Umbridae |
Umbra krameri Walbaum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Коропоподібні |
|
|
|
|
Карпообразные |
|
|
|
|
Cypriniformes |
|
|
|
|
|
|
|
238 |
Коропові |
Вирезуб |
I |
|
|
Карповые |
Вырезуб |
|
|
|
Cyprinidae |
Rutilus frisii frisii Nordmann |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
Коропові |
Ялець Данилевського |
II |
|
|
Карповые |
Елец Данилевского |
|
|
|
Cyprinidae |
Leuciscus danilewskii Kessler |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
Коропові |
Ялець-андруга закарпатський |
II |
|
|
Карповые |
Елец-андруга закарпатский |
|
|
|
Cyprinidae |
Leuciscus souffia agassizi Valenciennes |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
Коропові |
Пічкур дунайський довговусий |
III |
|
|
Карповые |
Пескарь дунайський длинноусый |
|
|
|
Cyprinidae |
Gobio uranoscopus Agassiz |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
Коропові |
Марена дніпровська |
II |
|
|
Карповые |
Марена днепровская |
|
|
|
Cyprinidae |
Barbus barbus borysthenicus Dybowski |
|
|
|
|
|
|
|
243 |
Коропові |
Марена кримська |
III |
|
|
Карповые |
Марена крымская |
|
|
|
Cyprinidae |
Barbus tauricus Kessler |
|
|
|
|
|
|
|
244 |
Коропові |
Шемая дунайська |
IV |
|
|
Карповые |
Шемая дунайская |
|
|
|
Cyprinidae |
Chalcalburnus chalcoides mento Agassiz |
|
|
|
|
|
|
242 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
245 |
Коропові |
Рибець малий |
I |
|
|
Карповые |
Рыбец малый |
|
|
|
Cyprinidae |
Vimba vimba tenella Nordmann |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Голкоподібні |
|
|
|
|
Иглообразные |
|
|
|
|
Syngnathiformes |
|
|
246 |
Голкові |
Морський коник чорноморський |
II |
|
|
Игловые |
Морской конек черноморский |
|
|
|
Syngnathidae |
Hippocampus guttulatus microstephanus |
|
|
|
|
Slastenenko |
|
|
|
|
Ряд Окунеподібні |
|
|
|
|
Окунеобразные |
|
|
|
|
Perciformes |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
Морські окуні |
Лаврак губатий |
IV |
|
|
Каменные окуни |
Лаврак губатый |
|
|
|
Serranidae |
Morone labrax L. |
|
|
248 |
Окуневі |
Судак морський |
I |
|
|
Окуневые |
Судак морской |
|
|
|
Percidae |
Lucioperca marina Cuvier et |
|
|
|
|
Valenciennes |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
Окуневі |
Чоп великий |
III |
|
|
Окуневые |
Чоп обыкновенный |
|
|
|
Percidae |
Zingel zingel L. |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
Окуневі |
Чоп малий |
III |
|
|
Окуневые |
Чоп малый |
|
|
|
Percidae |
Zingel streber streber Siebold |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
Окуневі |
Йорж смугастий |
II |
|
|
Окуневые |
Ёрш полосатый |
|
|
|
Percidae |
Gymnocephalus schraetser L. |
|
|
252 |
Горбилеві |
Горбиль світлий |
IV |
|
|
Горбылевые |
Горбыль светлый |
|
|
|
Sciaenidae |
Umbrina cirrosa L. |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
Спарові |
Зубарик звичайний |
IV |
|
|
Спаровые |
Зубарик обыкновеный |
|
|
|
Sparidae |
Puntazzo puntazzo Cetti |
|
|
|
|
|
|
|
254 |
Губаньові |
Губань зелений |
III |
|
|
Губановые |
Губан зеленый |
|
|
|
Labridae |
Labrus viridis L. |
|
|
255 |
Піскаркові |
Піскарка бура |
IV |
|
|
Пескарковые |
Пескарка бурая |
|
|
|
Callionymidae |
Callionymus festivus Pallas |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
243 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
|
Вид |
Кате- |
|
горія |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
Піскаркові |
|
Піскарка сіра |
IV |
|
Пескарковые |
|
Пескарка серая |
|
|
Callionymidae |
|
Callionymus belenus Risso |
|
|
|
|
|
|
257 |
Бичкові |
|
Бичок-рижик звичайний |
IV |
|
Бычковые |
|
Бычок-рыжик обыкновенный |
|
|
Gobiidae |
|
Neogobius platyrostris platyrostris |
|
|
|
|
Pallas |
|
|
|
|
|
|
258 |
Бичкові |
|
Бичок золотистий |
IV |
|
Бычковые |
|
Бычок золотистый |
|
|
Gobiidae |
|
Gobius auratus Risso |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Скорпеноподібні |
|
|
|
|
|
Скорпенообразные |
|
|
|
|
Scorpaeniformes |
|
|
|
|
|
|
259 |
Триглові |
|
Морський півень |
IV |
|
Тригловые |
|
Морской петух |
|
|
Triglidae |
|
Trigla lucerna L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Камбалоподібні |
|
|
|
|
Камбалообразные |
|
|
|
|
Pleurinectiformes |
|
|
|
|
|
|
260 |
Ботусові |
|
Арноглос Кесслера |
III |
|
Ботусовые |
|
Арноглосс Кесслера |
|
|
Bothidae |
|
Arnoglossus kessleri Schmidt |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Вудильникоподібні |
|
|
|
|
Удильщикообразные |
|
|
|
|
|
Lophieformes |
|
|
|
|
|
|
261 |
Вудильникові |
|
Морський чорт |
IV |
|
Удильщиковые |
|
Морской черт |
|
|
Lophiidae |
|
Lophius piscatorius L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Клас Земноводні |
|
|
|
|
Земноводные |
|
|
|
|
Amphibia |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Хвостаті земноводні |
|
|
|
|
Хвостатые земноводные |
|
|
|
|
|
Caudata |
|
|
|
|
|
|
262 |
Саламандрові |
|
Тритон карпатський |
II |
|
Саламандровые |
|
Тритон карпатский |
|
|
Salamandridae |
|
Triturus montandoni Boulenger |
|
|
|
|
|
|
263 |
Саламандрові |
|
Тритон гірський |
II |
|
Саламандровые |
|
Тритон альпийский |
|
|
Salamandridae |
|
Triturus alpestris Laurenti |
|
|
|
|
|
|
244 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
264 |
Саламандрові |
Саламандра плямиста |
II |
|
|
Саламандровые |
Саламандра пятнистая |
|
|
|
Salamandridae |
Salamandra salamandra L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Безхвості земноводні |
|
||
|
Безхвостые земноводные |
|
||
|
|
Anura |
|
|
|
|
|
|
|
265 |
Ропухові |
Ропуха очеретяна |
II |
|
|
Настоящие жабы |
Жаба камышовая |
|
|
|
Bufonidae |
Bufo calamita Laurenti |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
Жаби |
Жаба прудка |
III |
|
|
Настоящие лягуш- |
Лягушка прыткая |
|
|
|
ки |
Rana dalmatina Bonaparte |
|
|
|
Ranidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Клас Плазуни |
|
|
|
|
Пресмыкающиеся |
|
|
|
|
Reptilia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Лускаті |
|
|
|
|
Чешуйчатые |
|
|
|
|
Squamata |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
Геконові |
Гекон кримський |
III |
|
|
Гекконы |
Геккон крымский |
|
|
|
Gekkonidae |
Mediodactylus kotshyi danilewskii |
|
|
|
|
Strauch |
|
|
|
|
|
|
|
268 |
Веретільницеві |
Жовтопуз |
I |
|
|
Веретеницевые |
Желтопузик |
|
|
|
Anguidae |
Ophisaurus apodus Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
269 |
Вужеві |
Полоз жовточеревний |
II |
|
|
Ужовые |
Полоз желтобрюхий |
|
|
|
Colubridae |
Coluber jugularis Gmelin |
|
|
|
|
|
|
|
270 |
Вужеві |
Полоз леопардовий |
I |
|
|
Ужовые |
Полоз леопардовый |
|
|
|
Colubridae |
Elaphe situla L. |
|
|
|
|
|
|
|
271 |
Вужеві |
Полоз лісовий |
III |
|
|
Ужовые |
Эскулапова змея |
|
|
|
Colubridae |
Elaphe longissima Laurenti |
|
|
|
|
|
|
|
272 |
Вужеві |
Полоз чотирисмугий |
II |
|
|
Ужовые |
Полоз четырехполосый |
|
|
|
Colubridae |
Elaphe quatuorlineata Pallas |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
245 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
273 |
Вужеві |
Мідянка |
II |
|
|
Ужовые |
Медянка обыкновенная |
|
|
|
Colubridae |
Coronella austriaca Laurenti |
|
|
|
|
|
|
|
274 |
Гадюкові |
Гадюка степова східна |
II |
|
|
Гадюковые |
Гадюка степная восточная |
|
|
|
Viperidae |
Vipera ursinii renardi Christoph |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Клас Птахи |
|
|
|
|
Птицы |
|
|
|
|
Aves |
|
|
|
|
|
||
|
Ряд Веслоногі (Пеліканоподібні) |
|
||
|
Веслоногие (Пеликанообразные) |
|
||
|
|
Pelecaniformes |
|
|
|
|
|
|
|
275 |
Пеліканові |
Пелікан рожевий |
II |
|
|
Пеликановые |
Пелікан розовый |
|
|
|
Pelecanidae |
Pelecanus onocrotalus L. |
|
|
|
|
|
|
|
276 |
Пеліканові |
Пелікан кучерявий |
II |
|
|
Пеликановые |
Пелікан кудрявый |
|
|
|
Pelecanidae |
Pelecanus crispus Bruch |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
Бакланові |
Баклан довгоносий |
II |
|
|
Баклановые |
Баклан долгоносый |
|
|
|
Phalacrocoracidae |
Phalacrocorax aristotelis L. |
|
|
|
|
|
|
|
278 |
Бакланові |
Баклан малий |
II |
|
|
Баклановые |
Баклан малый |
|
|
|
Phalacrocoracidae |
Phalacrocorax pygmaeus Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Лелекоподібні |
|
|
|
|
Аистообразные |
|
|
|
|
Ciconiiformes |
|
|
|
|
|
|
|
279 |
Чаплеві |
Жовта чапля |
II |
|
|
Цаплевые |
Желтая цапля |
|
|
|
Ardeidae |
Ardeola ralloides Scopoli |
|
|
|
|
|
|
|
280 |
Ібісові |
Колпиця |
II |
|
|
Ибисовые |
Колпица |
|
|
|
Threskiornithidae |
Platalea leucorodia L. |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
Ібісові |
Коровайка |
II |
|
|
Ибисовые |
Каравайка |
|
|
|
Threskiornithidae |
Plegadis falcinellus L. |
|
|
|
|
|
|
|
282 |
Лелекові |
Лелека чорний |
II |
|
|
Аистовые |
Аист черный |
|
|
|
Ciconiidae |
Ciconia nigra L. |
|
|
|
|
|
|
246 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Гусеподібні |
|
|
|
|
Гусеобразные |
|
|
|
|
Anseriformes |
|
|
|
|
|
|
|
283 |
Качачі |
Червоновола казарка |
II |
|
|
Утиные |
Краснозобая казарка |
|
|
|
Anatidae |
Rufibrenta ruficollis Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
Качачі |
Лебідь малий |
III |
|
|
Утиные |
Лебедь малый |
|
|
|
Anatidae |
Cygnus bewickii Yarrell |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
Качачі |
Огар |
II |
|
|
Утиные |
Огарь |
|
|
|
Anatidae |
Tadorna ferruginea Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
286 |
Качачі |
Чернь білоока |
II |
|
|
Утиные |
Чернь белоглазая |
|
|
|
Anatidae |
Aythya nyroca Gьldenstдdt |
|
|
|
|
|
|
|
287 |
Качачі |
Гоголь |
III |
|
|
Утиные |
Гоголь |
|
|
|
Anatidae |
Bucephala clangula L. |
|
|
|
|
|
|
|
288 |
Качачі |
Гага звичайна |
III |
|
|
Утиные |
Гага обыкновенная |
|
|
|
Anatidae |
Somateria mollissima L. |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
Качачі |
Савка |
IV |
|
|
Утиные |
Савка белоголовая |
|
|
|
Anatidae |
Oxyura leucocephala Scopoli |
|
|
|
|
|
|
|
290 |
Качачі |
Крохаль довгоносий |
II |
|
|
Утиные |
Крохаль длинноносый |
|
|
|
Anatidae |
Mergus serrator L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Соколоподібні |
|
|
|
|
Соколообразные |
|
|
|
|
Falconiformes |
|
|
|
|
|
|
|
291 |
Скопині |
Скопа |
III |
|
|
Скопиные |
Скопа |
|
|
|
Pandionidae |
Pandion haliaetus L. |
|
|
|
|
|
|
|
292 |
Яструбові |
Шуліка рудий |
I |
|
|
Ястребиные |
Коршун красный |
|
|
|
Accipitridae |
Milvus milvus L. |
|
|
|
|
|
|
|
293 |
Яструбові |
Лунь польовий |
I |
|
|
Ястребиные |
Лунь полевой |
|
|
|
Accipitridae |
Circus cyaneus L. |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
247 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
294 |
Яструбові |
Лунь степовий |
I |
|
|
Ястребиные |
Лунь степной |
|
|
|
Accipitridae |
Circus macrourus Gmelin |
|
|
|
|
|
|
|
295 |
Яструбові |
Яструб тювик |
IV |
|
|
Ястребиные |
Ястреб тювик |
|
|
|
Accipitridae |
Accipiter brevipes Severtzov |
|
|
|
|
|
|
|
296 |
Яструбові |
Канюк степовий |
IV |
|
|
Ястребиные |
Курганник |
|
|
|
Accipitridae |
Buteo rufinus Cretzschmar |
|
|
|
|
|
|
|
297 |
Яструбові |
Змієїд |
III |
|
|
Ястребиные |
Змееяд |
|
|
|
Accipitridae |
Circaetus gallicus Gmelin |
|
|
|
|
|
|
|
298 |
Яструбові |
Орел-карлик |
I |
|
|
Ястребиные |
Орел-карлик |
|
|
|
Accipitridae |
Hieraaetus pennatus Gmelin |
|
|
|
|
|
|
|
299 |
Яструбові |
Орел степовий |
I |
|
|
Ястребиные |
Орел степной |
|
|
|
Accipitridae |
Aquila rapax Temminck |
|
|
|
|
|
|
|
300 |
Яструбові |
Підорлик великий |
III |
|
|
Ястребиные |
Подорлик большой |
|
|
|
Accipitridae |
Aquila clanga Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
301 |
Яструбові |
Підорлик малий |
III |
|
|
Ястребиные |
Подорлик малый |
|
|
|
Accipitridae |
Aquila pomarina Brehm |
|
|
|
|
|
|
|
302 |
Яструбові |
Могильник |
II |
|
|
Ястребиные |
Могильник |
|
|
|
Accipitridae |
Aquila heliaca Savigny |
|
|
|
|
|
|
|
303 |
Яструбові |
Беркут |
III |
|
|
Ястребиные |
Беркут |
|
|
|
Accipitridae |
Aquila chysaлtos L. |
|
|
|
|
|
|
|
304 |
Яструбові |
Орлан-білохвіст |
II |
|
|
Ястребиные |
Орлан-белохвост |
|
|
|
Accipitridae |
Haliaeetus albicilla L. |
|
|
|
|
|
|
|
305 |
Яструбові |
Стерв’ятник |
I |
|
|
Ястребиные |
Стервятник |
|
|
|
Accipitridae |
Neophron percnopterus L. |
|
|
|
|
|
|
|
306 |
Яструбові |
Гриф чорний |
III |
|
|
Ястребиные |
Гриф черный |
|
|
|
Accipitridae |
Aegypius monachus L. |
|
|
|
|
|
|
248 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
307 |
Яструбові |
Сип білоголовий |
II |
|
|
Ястребиные |
Сип белоголовый |
|
|
|
Accipitridae |
Gyps fulvus Hablizl |
|
|
|
|
|
|
|
308 |
Соколові |
Балобан |
III |
|
|
Соколиные |
Балобан |
|
|
|
Falconidae |
Falco cherrug Gray |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
Соколові |
Сокіл-сапсан |
II |
|
|
Соколиные |
Сокол-сапсан |
|
|
|
Falconidae |
Falco peregrinus Tunstall |
|
|
|
|
|
|
|
310 |
Соколові |
Боривітер степовий |
II |
|
|
Соколиные |
Пустельга степная |
|
|
|
Falconidae |
Falco naumanni Fleischer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Куроподібні |
|
|
|
|
Курообразные |
|
|
|
|
Galliformes |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
Тетеревові |
Глухар |
II |
|
|
Тетеревиные |
Глухарь |
|
|
|
Tetraonidae |
Tetrao urogallus L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Журавлеподібні |
|
|
|
|
Журавлеобразные |
|
|
|
|
Gruiformes |
|
|
|
|
|
|
|
312 |
Журавлині |
Журавель сірий |
II |
|
|
Журавлиные |
Журавль серый |
|
|
|
Gruidae |
Grus grus L. |
|
|
|
|
|
|
|
313 |
Журавлині |
Журавель степовий |
I |
|
|
Журавлиные |
Красавка обыкновенная |
|
|
|
Gruidae |
Anthropoides virgo L. |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
Дрофині |
Дрофа |
II |
|
|
Дрофиные |
Дрофа |
|
|
|
Otididae |
Otis tarda L. |
|
|
|
|
|
|
|
315 |
Дрофині |
Хохітва |
I |
|
|
Дрофиные |
Стрепет |
|
|
|
Otididae |
Tetrax tetrax L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Сивкоподібні |
|
|
|
|
Ржанкообразные |
|
|
|
|
Charadriiformes |
|
|
|
|
|
|
|
316 |
Лежневі |
Лежень |
III |
|
|
Авдотковые |
Авдотка обыкновенная |
|
|
|
Burhinidae |
Burhinus oedicnemus L. |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
249 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
317 |
Сивкові |
Зуйок морський |
III |
|
|
Ржанковые |
Зуек морской |
|
|
|
Charadriidae |
Charadrius alexandrinus L. |
|
|
|
|
|
|
|
318 |
Шилодзьобкові |
Ходуличник |
II |
|
|
Шилоклювковые |
Ходулочник |
|
|
|
Recurvirostridae |
Himantopus himantopus L. |
|
|
|
|
|
|
|
319 |
Кулики-сороки |
Кулик-сорока |
III |
|
|
Кулики-сороки |
Кулик-сорока |
|
|
|
Haematopodidae |
Haematopus ostralegus L. |
|
|
|
|
|
|
|
320 |
Бекасові |
Поручайник |
II |
|
|
Бекасовые |
Поручейник |
|
|
|
Scolopacidae |
Tringa stagnatilis Bechstein |
|
|
|
|
|
|
|
321 |
Бекасові |
Кроншнеп тонкодзьобий |
I |
|
|
Бекасовые |
Кроншнеп тонкоклювый |
|
|
|
Scolopacidae |
Numenius tenuirostris Vieillot |
|
|
|
|
|
|
|
322 |
Бекасові |
Кроншнеп великий |
II |
|
|
Бекасовые |
Кроншнеп большой |
|
|
|
Scolopacidae |
Numenius arquata L. |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
Бекасові |
Кроншнеп середній |
II |
|
|
Бекасовые |
Кроншнеп средний |
|
|
|
Scolopacidae |
Numenius phaeopus L. |
|
|
|
|
|
|
|
324 |
Дерихвостові |
Дерихвіст лучний |
II |
|
|
Тиркушковые |
Тиркушка луговая |
|
|
|
Glareolidae |
Glareola pratincola L. |
|
|
|
|
|
|
|
325 |
Дерихвостові |
Дерихвіст степовий |
I |
|
|
Тиркушковые |
Тиркушка степная |
|
|
|
Glareolidae |
Glareola nordmanni Nordmann |
|
|
|
|
|
|
|
326 |
Мартинові |
Реготун чорноголовий |
II |
|
|
Чайковые |
Хохотун черноголовый |
|
|
|
Laridae |
Larus ichthyaetus Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
327 |
Мартинові |
Чеграва |
III |
|
|
Чайковые |
Чеграва |
|
|
|
Laridae |
Hydroprogne caspia Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Совоподібні |
|
|
|
|
Совообразные |
|
|
|
|
Strigiformes |
|
|
|
|
|
|
|
328 |
Совині |
Пугач |
II |
|
|
Совиные |
Филин |
|
|
|
Strigidae |
Bubo bubo L. |
|
|
|
|
|
|
250 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
329 |
Совині |
Сич волохатий |
IV |
|
|
Совиные |
Мохноногий сыч |
|
|
|
Strigidae |
Aegolius funereus L. |
|
|
330 |
Совині |
Сичик-горобець |
IV |
|
|
Совиные |
Воробьиный сычик |
|
|
|
Strigidae |
Glaucidium passerinum L. |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
Совині |
Сова довгохвоста |
IV |
|
|
Совиные |
Неясыть длиннохвостая |
|
|
|
Strigidae |
Strix uralensis Pallas |
|
|
332 |
Совині |
Сова бородата |
III |
|
|
Совиные |
Неясыть бородатая |
|
|
|
Strigidae |
Strix nebulosa Forster |
|
|
333 |
Сипухові |
Сипуха |
II |
|
|
Сипуховые |
Сипуха обыкновенная |
|
|
|
Tytonidae |
Tyto alba Scopoli |
|
|
|
|
Ряд Горобцеподібні |
|
|
|
|
Воробьеобразные |
|
|
|
|
Passeriformes |
|
|
|
|
|
|
|
334 |
Сорокопудові |
Сорокопуд червоноголовий |
III |
|
|
Сорокопутовые |
Сорокопут красноголовый |
|
|
|
Laniidae |
Lanius senator L. |
|
|
335 |
Сорокопудові |
Сорокопуд сірий |
IV |
|
|
Сорокопутовые |
Сорокопут серый |
|
|
|
Laniidae |
Lanius excubitor L. |
|
|
336 |
Шпакові |
Шпак рожевий |
III |
|
|
Скворцовые |
Скворец розовый |
|
|
|
Sturnidae |
Sturnus roseus L. |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
Завирушкові |
Завирушка альпійська |
IV |
|
|
Завирушковые |
Завирушка альпийская |
|
|
|
Prunellidae |
Prunella collaris Scopoli |
|
|
338 |
Славкові |
Очеретянка прудка |
III |
|
|
Славковые |
Камышовка прыткая |
|
|
|
Sylviidae |
Acrocephalus paludicola Vieillot |
|
|
339 |
Королькові |
Корольок червоноголовий |
IV |
|
|
Корольковые |
Королек красноголовый |
|
|
|
Regulidae |
Regulus ignicapillus Temminck |
|
|
|
|
|
|
|
340 |
Дроздові |
Кам’яний дрізд строкатий |
IV |
|
|
Дроздовые |
Каменный дрозд пестрый |
|
|
|
Turdidae |
Monticola saxatilis L. |
|
|
|
|
|
|
|
341 |
Вівсянкові |
Вівсянка чорноголова |
IV |
|
|
Овсянковые |
Овсянка черноголовая |
|
|
|
Emberizidae |
Emberiza melanocephala Scopoli |
|