8
.pdfСписок видів тварин, занесених до Червоної книги України |
221 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
20 |
Діаптоміди |
Гемідіаптом Рилова |
I |
|
|
Диаптомиды |
Гемидиаптом Рылова |
|
|
|
Diaptomidae |
Hemidiaptomus rylowi Charin |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Мізидові |
Мізида аномальна |
I |
|
|
Мизидовые |
Мизида аномальная |
|
|
|
Mysidae |
Hemimysis anomala Sars |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Мізидові |
Мізида зубчаста |
I |
|
|
Мизидовые |
Мизида зубчатая |
|
|
|
Mysidae |
Hemimysis serrata Bгcescu |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Мізидові |
Мізида Варпаховського |
I |
|
|
Мизидовые |
Мизида Варпаховского |
|
|
|
Mysidae |
Katamysis warpachowskyi Sars |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Бокоплавові |
Гмеліна Кузнєцова |
III |
|
|
Бокоплавы |
Гмелина Кузнецова |
|
|
|
Gammaridae |
Gmelina kusnetzowi Sowinskyi |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Бокоплавові |
Гмеліна маленька |
III |
|
|
Бокоплавы |
Гмелина маленькая |
|
|
|
Gammaridae |
Gmelina pusilla Sars |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Бокоплавові |
Ніфарг середній |
III |
|
|
Бокоплавы |
Нифарг средний |
|
|
|
Gammaridae |
Niphargoides intermedius Carausu |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Бокоплавові |
Іфігенела шаблінська |
III |
|
|
Бокоплавы |
Ифигенела шаблинская |
|
|
|
Gammaridae |
Iphigenella shablensis Carausu |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Бокоплавові |
Іфігенела колючконога |
II |
|
|
Бокоплавы |
Ифигенела колюченогая |
|
|
|
Gammaridae |
Iphigenella acanthopoda Sars |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Бокоплавові |
Іфігенела Андрусева |
III |
|
|
Бокоплавы |
Ифигенела Андрусева |
|
|
|
Gammaridae |
Iphigenella andrusowi Sars |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Річкові раки |
Широкопалий рак |
III |
|
|
Речные раки |
Широкопалый рак |
|
|
|
Astacidae |
Astacus astacus L. |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Каліанасові |
Морський кріт |
I |
|
|
Каллианасовые |
Морской крот |
|
|
|
Callianassidae |
Upogebia pusilla Petagna |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Портунідові |
Трав’яний краб |
I |
|
|
Портунидовые |
Травяной краб |
|
|
|
Portunidae |
Carcinus aestuarii Nordo |
|
|
|
|
|
|
222 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
33 |
Ксантові |
Волохатий краб |
I |
|
|
Ксантовые |
Мохнатый краб |
|
|
|
Xanthidae |
Pilumnus hirtellus L. |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Ксантові |
Кам’яний краб |
I |
|
|
Ксантовые |
Каменный краб |
|
|
|
Xanthidae |
Eriphia verrucosa Forskal |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Ксантові |
Ксанто Пореса |
I |
|
|
Ксантовые |
Ксанто Поресса |
|
|
|
Xanthidae |
Xantho poressa Olivi |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Ксантові |
Мармуровий краб |
I |
|
|
Ксантовые |
Мраморный краб |
|
|
|
Xanthidae |
Pachygrapsus marmoratus Fabricius |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Прісноводні краби |
Прісноводний краб |
I |
|
|
Пресноводные |
Пресноводный краб |
|
|
|
крабы |
Potamon tauricum Czerniavsky |
|
|
|
Potamonidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Клас Павукоподібні |
|
|
|
|
Паукообразные |
|
|
|
|
Arachnida |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Хактиди |
Скорпіон кримський |
III |
|
|
Хактиды |
Скорпіон крымский |
|
|
|
Chactidae |
Euscorpius tauricus Koch |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Галеоди |
Сольпуга звичайна |
III |
|
|
Галеоды |
Сольпуга обыкновенная |
|
|
|
Galeodidae |
Galeodes araneoides Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Клас Багатоніжки |
|
|
|
|
Многоножки |
|
|
|
|
Myriapoda |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Багатозв’язові |
Багатозв’яз гірський український |
IV |
|
|
Многосвязовые |
Многосвяз горный украинский |
|
|
|
Polydesmidae |
Polydesmus montanus ukrainicus |
|
|
|
|
Lohmander |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Справжні ківсяки |
Ківсяк Семенкевича |
IV |
|
|
Настоящие кивсяки |
Кивсяк Семенкевича |
|
|
|
Julidae |
Leptojulus semenkevitshi Lohmander |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Скутигерові |
Мухоловка звичайна |
II |
|
|
Скутигеровые |
Мухоловка обыкновенная |
|
|
|
Scutigeridae |
Scutigera coleoptrata L. |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
223 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
Клас Комахи |
|
|
|
|
Насекомые |
|
|
|
|
Insecta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Бабки |
|
|
|
|
Стрекозы |
|
|
|
|
Odonata |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Красуні |
Красуня-діва |
III |
|
|
Красотки |
Красота-девушка |
|
|
|
Calopterygidae |
Calopteryx virgo L. |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Красуні |
Красуня блискуча кримська |
III |
|
|
Красотки |
Красота блестящая крымская |
|
|
|
Calopterygidae |
Calopteryx splendens taurica Selys |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Стрілки |
Стрілка Ліндена |
I |
|
|
Стрелки |
Стрелка Линдена |
|
|
|
Coenagrionidae |
Coenagrion lindeni Selys |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Стрілки |
Стрілка меркурія |
I |
|
|
Стрелки |
Стрелка меркурия |
|
|
|
Coenagrionidae |
Coenagrion mercuriale Charpentier |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Коромисла |
Дозорець-імператор |
III |
|
|
Коромысла |
Дозорный-император |
|
|
|
Aeschnidae |
Anax imperator Leach |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Кордулегастериди |
Кордулегастер кільчастий |
III |
|
|
Кордулегастериды |
Кордулегастр кольчатый |
|
|
|
Cordulegasteridae |
Cordulegaster annulatus annulatus |
|
|
|
|
Latreille |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Богомоли |
|
|
|
|
Богомолы |
|
|
|
|
Mantoptera |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Емпузиди |
Емпуза смугаста |
II |
|
|
Эмпузиды |
Эмпуза полосатая |
|
|
|
Empusidae |
Empusa fasciata Brulle |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Емпузиди |
Емпуза піщана |
II |
|
|
Эмпузиды |
Эмпуза рогокрылая |
|
|
|
Empusidae |
Empusa pennicornia Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Справжні богомоли |
Ірис плямистокрилий |
III |
|
|
Настоящие бого- |
Ирис пятнистокрылый |
|
|
|
молы |
Iris polystictica Fischer-Waldheim |
|
|
|
Mantidae |
|
|
|
|
|
|
|
224 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
52 |
Справжні богомоли |
Боліварія короткокрила |
II |
|
|
Настоящие бого- |
Боливария короткокрылая |
|
|
|
молы |
Bolivaria brachyptera Pallas |
|
|
|
Mantidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Прямокрилі |
|
|
|
|
Прямокрылые |
|
|
|
|
Orthoptera |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Коники справжні |
Пилкохвіст український |
III |
|
|
Настоящие кузне- |
Пилохвост украинский |
|
|
|
чики |
Poecilimon ukrainicus Bey-Bienko |
|
|
|
Tettigoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Коники справжні |
Пилкохвіст Болдирева |
I |
|
|
Настоящие кузне- |
Пилохвост Болдырева |
|
|
|
чики |
Poecilimon boldyrevi Miram |
|
|
|
Tettigoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Коники справжні |
Пилкохвіст лісовий |
III |
|
|
Настоящие кузне- |
Пилохвост лесной |
|
|
|
чики |
Poecilimon schmidti Fieber |
|
|
|
Tettigoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Коники справжні |
Пилкохвіст Плігінського |
II |
|
|
Настоящие кузне- |
Пилохвост Плигинского |
|
|
|
чики |
Poecilimon pliginskii Miram |
|
|
|
Tettigoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Коники справжні |
Дибка степова |
II |
|
|
Настоящие кузне- |
Дыбка степная |
|
|
|
чики |
Saga pedo Pallas |
|
|
|
Tettigoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Коники справжні |
Анадримадуза Ретовського |
II |
|
|
Настоящие кузне- |
Анадримадуза Ретовского |
|
|
|
чики |
Anadrymadusa retowskii Adelung |
|
|
|
Tettigoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Коники-товстуни |
Коник-товстун степовий |
I |
|
|
Брадипориды |
Степной толстун |
|
|
|
Bradyporidae |
Bradyporus multituberculatus |
|
|
|
|
Fischer-Waldheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Ембії |
|
|
|
|
Эмбии |
|
|
|
|
Embioptera |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Оліготоміди |
Ембія реліктова |
III |
|
|
Олиготомиды |
Эмбия средиземноморская |
|
|
|
Oligotomidae |
Haploembia solieri Rambur |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
225 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Веснянки |
|
|
|
|
Веснянки |
|
|
|
|
Plecoptera |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Перліди |
Веснянка велика |
II |
|
|
Перлиды |
Веснянка большая |
|
|
|
Perlidae |
Perla maxima Scopoli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Рівнокрилі |
|
|
|
|
Равнокрылые |
|
|
|
|
Homoptera |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Червеці |
Кошеніль польська |
IV |
|
|
Червецы |
Кошениль польская |
|
|
|
Marganodidae |
Porphyrophora polonica L. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Напівтвердокрилі (Клопи) |
|
||
|
Полужесткокрылые (Клопы) |
|
||
|
|
Hemiptera |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Редувіїди |
Коранус сірий |
III |
|
|
Хищнецы |
Коранус серый |
|
|
|
Reduviidae |
Coranus griseus Rossi |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Редувіїди |
Онкоцефал кримський |
III |
|
|
Хищнецы |
Онкоцефал крымский |
|
|
|
Reduviidae |
Oncocephalus paternus Putshkov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Твердокрилі |
|
|
|
|
Жесткокрылые |
|
|
|
|
Coleoptera |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Жужелиці (Туруни) |
Слимакоїд кримський |
III |
|
|
Жужелицы |
Крымская жужелица |
|
|
|
Carabidae |
Procerus scabrosus tauricus Bonelli |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
Жужелиці (Туруни) |
Жужелиця угорська |
II |
|
|
Жужелицы |
Жужелица венгерская |
|
|
|
Carabidae |
Carabus hungaricus Fabricius |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
Жужелиці (Туруни) |
Красотіл пахучий |
II |
|
|
Жужелицы |
Красотел пахучий |
|
|
|
Carabidae |
Calosoma sycophanta L. |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
Стафілініди |
Стафілін пахучий |
II |
|
|
Стафилиниды |
Стафилин пахучий |
|
|
|
Staphylinidae |
Ocypus olens Mьller |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
Стафілініди |
Стафілін волохатий |
III |
|
|
Стафилиниды |
Стафилин мохнатый |
|
|
|
Staphylinidae |
Emus hirtus L. |
|
|
|
|
|
|
226 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
70 |
Пластинчатовусі |
Скарабей священний |
II |
|
|
Пластинчатоусые |
Скарабей священный |
|
|
|
Scarabaeidae |
Scarabaeus sacer L. |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Пластинчатовусі |
Цератовій багаторогий |
III |
|
|
Пластинчатоусые |
Многорогий навозник |
|
|
|
Scarabaeidae |
Ceratophyus polyceros Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Пластинчатовусі |
Жук-самітник |
II |
|
|
Пластинчатоусые |
Пестряк-отшельник |
|
|
|
Scarabaeidae |
Osmoderma eremita Scopoli |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
Рогачі |
Жук-олень |
II |
|
|
Рогачи |
Жук-олень |
|
|
|
Lucanidae |
Lucanus cervus L. |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
Вусачі |
Вусач великий дубовий західний |
II |
|
|
Усачи |
Большой дубовый усач западный |
|
|
|
Cerambycidae |
Cerambyx cerdo cerdo L. |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
Вусачі |
Розалія альпійська |
III |
|
|
Усачи |
Розалия альпийская |
|
|
|
Cerambycidae |
Rosalia alpina L. |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
Вусачі |
Вусач мускусний |
III |
|
|
Усачи |
Усач мускусный |
|
|
|
Cerambycidae |
Aromia moschata L. |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
Вусачі |
Морімус темний |
III |
|
|
Усачи |
Моримус темный |
|
|
|
Cerambycidae |
Morimus funereus Mulsant |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
Вусачі |
Вусач-червонокрил Келлера |
III |
|
|
Усачи |
Усач-краснокрыл Келлера |
|
|
|
Cerambycidae |
Purpuricenus kaehleri L. |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
Вусачі |
Вусач земляний хрестоносець |
I |
|
|
Усачи |
Корнеед-крестоносец |
|
|
|
Cerambycidae |
Dorcadion equestre Laxmann |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
Ковалики |
Ковалик Паррейса |
III |
|
|
Щелкуны |
Щелкун Паррейса |
|
|
|
Elateridae |
Alaus parreyssi Steven |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
Ковалики |
Ковалик сплощений |
III |
|
|
Щелкуны |
Щелкун уплощенный |
|
|
|
Elateridae |
Neopristilophus depressus Coermar |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
Листоїди |
Чекініола платисцелідина |
IV |
|
|
Листоеды |
Чекиниола платисцелидина |
|
|
|
Chrysomelidae |
Cecciniola platyscelidina Jacobson |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
227 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
|
Вид |
Кате- |
|
горія |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
Довгоносики |
|
Ліксус катрановий |
III |
|
Долгоносики |
|
Ликсус катрановый |
|
|
Curculionidae |
|
Lixus canescens Fischer-Waldheim |
|
|
|
|
|
|
84 |
Довгоносики |
|
Брахіцерус зморшкуватий |
IV |
|
Долгоносики |
|
Брахицерус морщинистый |
|
|
Curculionidae |
|
Brachycerus sinuatus Olivier |
|
|
|
|
|
|
85 |
Довгоносики |
|
Левкомігус білосніжний |
III |
|
Долгоносики |
|
Леукомигус белоснежный |
|
|
Curculionidae |
|
Leucomigus candidates Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Сітчастокрилі |
|
|
|
|
Сетчатокрылые |
|
|
|
|
Neuroptera |
|
|
|
|
|
|
86 |
Аскалафіди |
|
Аскалаф строкатий |
II |
|
Аскафалиды |
|
Аскалаф пестрый |
|
|
Ascalaphidae |
|
Ascalaphus macaronius Scopoli |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Скорпіонові мухи |
|
|
|
|
|
Скорпионницы |
|
|
|
|
Mecoptera |
|
|
|
|
|
|
87 |
Бітациди |
|
Бітак італійський |
II |
|
Биттациды |
|
Биттак итальянский |
|
|
Bittacidae |
|
Bittacus italicus Müller |
|
|
|
|
|
|
88 |
Льодовичники |
|
Льодовичник Вествуда |
III |
|
Ледничники |
|
Ледничник Вествуда |
|
|
Boreidae |
|
Boreus westwoodi Hagen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Волохокрилі |
|
|
|
|
Ручейники |
|
|
|
|
Trichoptera |
|
|
|
|
|
|
89 |
Гідроптиліди |
|
Окситира жовтовуса |
III |
|
Гидроптилиды |
|
Окситира желтоусая |
|
|
Hydroptilidae |
|
Oxyethira flavicornis Pictet |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ряд Лускокрилі (Метелики) |
|
|
|
|
Чешуекрылые (Бабочки) |
|
|
|
|
|
Lepidoptera |
|
|
|
|
|
|
90 |
Парусники |
|
Махаон |
II |
|
Парусники |
|
Махаон |
|
|
Papilionidae |
|
Papilio machaon L. |
|
|
|
|
|
|
91 |
Парусники |
|
Подалірій |
II |
|
Парусники |
|
Подалирий |
|
|
Papilionidae |
|
Iphiclides podalirius L. |
|
|
|
|
|
|
228 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
92 |
Парусники |
Поліксена |
II |
|
|
Парусники |
Поликсена |
|
|
|
Papilionidae |
Zerynthia polyxena Denis et |
|
|
|
|
Schiffermüller |
|
|
93 |
Парусники |
Аполлон |
II |
|
|
Парусники |
Аполлон |
|
|
|
Papilionidae |
Parnassius apollo L. |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
Парусники |
Мнемозина |
II |
|
|
Парусники |
Мнемозина |
|
|
|
Papilionidae |
Parnassius mnemosyne L. |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
Білани |
Зегрис евфема |
I |
|
|
Белянки |
Зегрис евфема |
|
|
|
Pieridae |
Zegris eupheme Esper |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
Білани |
Аврора біла |
II |
|
|
Белянки |
Аврора белая |
|
|
|
Pieridae |
Euchloe ausonia volgensis Krulikovsky |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
Білани |
Жовтянка торф’яникова |
I |
|
|
Белянки |
Желтушка торфяниковая |
|
|
|
Pieridae |
Colias palaeno L. |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
Німфаліди |
Стрічкарка тополева |
II |
|
|
Нимфалиды |
Ленточник тополевый |
|
|
|
Nymphalidae |
Limenitis populi L. |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
Німфаліди |
Райдужниця велика |
II |
|
|
Нимфалиды |
Переливница большая |
|
|
|
Nymphalidae |
Apatura iris L. |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
Німфаліди |
Ванесса чорно-руда |
III |
|
|
Нимфалиды |
Ванесса черно-рыжая |
|
|
|
Nymphalidae |
Nymphalis xanthomelas Esper |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
Німфаліди |
Ванесса л-біле |
IV |
|
|
Нимфалиды |
Ванесса л-белое |
|
|
|
Nymphalidae |
Nymphalis L-album Esper |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
Носатки |
Носатка-листовидка |
III |
|
|
Носатки |
Носатка-листовидка |
|
|
|
Libytheidae |
Libythea celtis Laicharting in Fuessly |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
Ріодиніди |
Люцина |
II |
|
|
Риодиниды |
Люцина |
|
|
|
Riodinidae |
Hamearis lucina L. |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
Сатири |
Сатир залізний |
III |
|
|
Сатиры |
Сатир железный |
|
|
|
Satyridae |
Hipparchia statilinus Hufnagel |
|
|
|
|
|
|
Список видів тварин, занесених до Червоної книги України |
229 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
105 |
Сатири |
Сатир евксинський |
III |
|
|
Сатиры |
Сатир эвксинский |
|
|
|
Satyridae |
Pseudochazara euxina Kusnezov |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
Сатири |
Клімена |
II |
|
|
Сатиры |
Климена |
|
|
|
Satyridae |
Esperarge climene Esper |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
Сатири |
Чорнушка манто |
III |
|
|
Сатиры |
Чорнушка манто |
|
|
|
Satyridae |
Erebia manto Denis et Schiffermьller |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
Сатири |
Чорнушка фегея |
III |
|
|
Сатиры |
Чернушка фегея |
|
|
|
Satyridae |
Proterebia phegea Borkhausen |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
Сатири |
Сінниця геро |
II |
|
|
Сатиры |
Сенница геро |
|
|
|
Satyridae |
Coenonympha hero L. |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
Синявці |
Томарес Ногеля |
II |
|
|
Голубянки |
Томарес Ногеля |
|
|
|
Lycaenidae |
Tomares nogelii Herrich-Schдffer |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
Синявці |
Томарес каллімах |
II |
|
|
Голубянки |
Томарес каллимах |
|
|
|
Lycaenidae |
Tomares callimachus Eversmann |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
Синявці |
Синявець ероїдес |
I |
|
|
Голубянки |
Голубянка эроидес |
|
|
|
Lycaenidae |
Polyommatus eroides Frivaldszky |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
Синявці |
Синявець мелеагр |
II |
|
|
Голубянки |
Голубянка мелеагр |
|
|
|
Lycaenidae |
Polyommatus daphnis Denis |
|
|
|
|
et Schiffermüller |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
Синявці |
Синявець римнус |
I |
|
|
Голубянки |
Голубянка римнус |
|
|
|
Lycaenidae |
Neolycaena rhymnus Eversmann |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
Бражники |
Бражник мертва голова |
III |
|
|
Бражники |
Бражник мертвая голова |
|
|
|
Sphingidae |
Acherontia atropos L. |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
Бражники |
Бражник дубовий |
III |
|
|
Бражники |
Бражник дубовый |
|
|
|
Sphingidae |
Marumba quercus Denis |
|
|
|
|
et Schiffermüller |
|
|
|
|
|
|
230 |
|
Усі уроки біології. 8 клас |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Родина |
Вид |
Кате- |
|
горія |
||||
|
|
|
||
|
|
|
|
|
117 |
Бражники |
Бражник кроатський |
III |
|
|
Бражники |
Бражник хорватский |
|
|
|
Sphingidae |
Hemaris croatica Esper |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
Бражники |
Бражник скабіозовий |
III |
|
|
Бражники |
Бражник скабиозовый |
|
|
|
Sphingidae |
Hemaris tityus L. |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
Бражники |
Бражник олеандровий |
II |
|
|
Бражники |
Бражник олеандровый |
|
|
|
Sphingidae |
Daphnis nerii L. |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
Бражники |
Бражник карликовий |
III |
|
|
Бражники |
Бражник карликовый |
|
|
|
Sphingidae |
Sphingonaepiopsis gorgoniades Hübner |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
Бражники |
Бражник прозерпіна |
III |
|
|
Бражники |
Прозерпина |
|
|
|
Sphingidae |
Proserpinus proserpina Pallas |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
Бражники |
Бражник південний молочайний |
III |
|
|
Бражники |
Бражник южный молочайный |
|
|
|
Sphingidae |
Hyles nicaea De Prunner |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
Сатурнії |
Сатурнія мала |
III |
|
|
Павлиноглазки |
Сатурния малая |
|
|
|
Saturniidae |
Eudia pavonia L. |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
Сатурнії |
Сатурнія середня |
III |
|
|
Павлиноглазки |
Сатурния средняя |
|
|
|
Saturniidae |
Eudia spini Denis et Schiffermüller |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
Сатурнії |
Сатурнія руда |
IV |
|
|
Павлиноглазки |
Рыжий павлиний глаз |
|
|
|
Saturniidae |
Aglia tau L. |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
Шовкопряди-лемо- |
Шовкопряд кульбабовий |
II |
|
|
ніїди |
Шелкопряд одуванчиковый |
|
|
|
Лемонииды |
Lemonia taraxaci Denis et |
|
|
|
Lemoniidae |
Schiffermüller |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
Шовкопряди-лемо- |
Шовкопряд балліона |
III |
|
|
ніїди |
Шелкопряд баллиона |
|
|
|
Лемонииды |
Lemonia ballioni Christoph |
|
|
|
Lemoniidae |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
Шовкопряди-ендро- |
Ендроміс березовий |
II |
|
|
мідиди |
Эндромис березовый |
|
|
|
Эндромидиды |
Endromis versicolora L. |
|
|
|
Endromididae |
|
|
|
|
|
|
|