Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Практика.docx
Скачиваний:
10
Добавлен:
07.02.2016
Размер:
85.26 Кб
Скачать

Лабораторна робота

Тема: «Утворення кольорової гами світла шляхом накладання променів різного кольору»

Мета: дослідити результат накладання світла різних кольорів. Обладнання:  кольорові олівці, білий папір, кола з кольорового поліетилену, підготовлені бланки для виконання лабораторної роботи.

Хід роботи:

І.  Інструктаж з ТБ

ІІ.  Виконання лабораторної роботи

     На червоне коло накладаємо жовте коло з прозорого поліетилену. Стежимо за зміною кольорів. Який колір ми отримали?

     На червоне коло накладаємо голубе коло.

     На  голубе коло накладаємо жовте коло.  Що ми побачили?

ІІІ. За допомогою кольорових олівців виконуємо такі дії:

  1. Накласти зелену пляму на голубу. Отримаємо зелено-голубу пляму.

  2. Накласти голубу пляму на червону. Отримаємо фіолетову пляму.

  3. Накладемо всі три плями разом. Отримаємо майже білу пляму.

  4. Робимо висновки.

І . Підсумки  уроку ( 3 хв.)

      Ви добре підготувалися до уроку, пригадали вивчений матеріал. А сьогодні ми вивчили нове оптичне явище під назвою дисперсія світла, зрозуміли, як і чому ми бачимо навколо нас велике розмаїття кольорів. 

   Оцінювання роботи учнів.

VІІІ. Домашнє завдання: ( 1 хв.)

Студент-практикант ____Алькема О.С.______

(Прізвище, ім’я, по-батькові студента)

Вчитель фізики _____Міуська В.Т._____

(Прізвище, ім’я, по-батькові вчителя)

Оцінка (виставляється вчителем): ________

Звіт з педагогіки

студента-практиканта 3-го курсу фізичного факультету

Запорізького національного університету

Алькема Олег Сергійович

(Прізвище, ім’я, по-батькові студента)

Сценарій позаурочного заходу з фізики

НА ТЕМУ: «Мій дім та фізика в ньому»

Назва заходу: в некласна година на тему: Мій дім та фізика в ньому.

Мета: продемонструвати учням можливості застосування фізичних знань у повсякденному житті.

План заходу:

1 . Організаційний момент .

Шляхом жеребкування організовуються дві різновікові команди , куди входять по 1 людині з кожного класу .

2 . Мотиваційний етап .

Учитель в ролі екскурсовода запрошує групи екскурсантів пройти в будинок , де вони можуть застосувати свої знання та вміння з фізики. Оголошується система оцінювання відповідей .

3 . Екскурсія .

Групи вибирають на презентації місце в будинку , куди вони б хотіли пройти і виконують завдання . Якщо група не змогла відповісти на запитання або виконати завдання , право відповіді переходить другій групі або глядачам , які в кінці гри можуть віддати свої відповіді будь-якій команді .

4 . Підведення підсумків . Вручення переможцям посвідчення Майстра фізичних справ .

Студент-практикант ____Алькема О.С.______

(Прізвище, ім’я, по-батькові студента)

Вчитель фізики _____Міуська В.Т._____

(Прізвище, ім’я, по-батькові вчителя)

Оцінка заходу________

(виставляється вчителем фізики)

Оцінка звіту ___________ _________________________________

(виставляється відповідальним за завдання з педагогіки)