
- •Урок №1
- •Хід уроку
- •Урок №2
- •Хід уроку
- •Урок №3
- •Хід уроку
- •Урок №4
- •Хід уроку
- •Урок №5
- •Хід уроку
- •Урок №6
- •Хід уроку
- •Урок №7
- •Хід уроку
- •Урок №8
- •Хід уроку
- •Урок №10
- •Хід уроку
- •Урок №11
- •Хід уроку
- •Урок №12
- •Хід уроку
- •Урок №13
- •Хід уроку
- •Урок №14
- •Хід уроку
- •Урок №15
- •Хід уроку
- •Урок №16
- •Хід уроку
- •Урок №17
- •Хід уроку
- •Урок №18
- •Хід уроку
- •Урок №19
- •Хід уроку
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Урок №22
- •Хід уроку
- •Урок №23
- •Хід уроку
- •Урок №24
- •Хід уроку
- •Урок №25
- •Хід уроку
- •Урок №26
- •Хід уроку
- •Урок №28
- •Хід уроку
- •Урок №29
- •Хід уроку
- •Урок №30
- •Хід уроку
- •Урок №31
- •Хід уроку
Хід уроку
Організаційний момент
Актуалізація опорних знань
Розминка
Необхідно, склеюючи слова із двох колонок, утворити нові слова.
ЖАРА
КІНО
ПАС
БУК
ЧОЛО
ЖИТО
ВСЮДИ
БАК
РАЙ
СТО
ДОН
БАНК
ВІК
ХІД
ПТИЦЯ
СИР
МИР
ЛАН
ДУГА
НІЖКА
БАС
ФІЛЬМ
НОТА
ПОРТ
Відповідь: жарптиця, кінофільм, паспорт, буксир, чоловік, Житомир, всюдихід, баклан, райдуга, стоніжка, Донбас, банкнота
Перевірка домашнього завдання
Відповідь: Зірки на небі, 5 разів
Повторення правил ТБ
Вивчення нового матеріалу
Мотивація навчальної діяльності
Оголошення теми і мети уроку
Ознайомлення з новим матеріалом
За допомогою плакати із зображенням клавіатури, учні пригадують відомі їм клавіші, а також визначають написання деяких невідомих символів.
Фізкультхвилинка
Ми писали в читали,
Малювали, рахували.
От втомились так втомились.
Аж голівоньки похилились.
Ми свої втомили ніжки,
Адже не лежали в ліжку.
Наші ручки зажурились –
Це від того, що втомились.
Треба трошки відпочити,
Щоби знов науку вчити.
Практична робота
Робота із зошитом
Виконання завдання 1.
Робота з комп’ютером
Виконання завдання 2 та завдання 3 із зошита
Релаксація
Пояснення домашнього завдання
Підсумок уроку
Урок №25
Тема: Основні прийоми роботи з текстом: «Підняти рядок», «Розрізати рядок». Виправлення помилок. Практична робота № 22. «Схованки». Відпрацьовування навичок копіювання фрагментів тексту.
Мета:
навчити учнів основним прийомам редагування тексту: копіювання та перенесення тексту;
розвивати увагу;
виховувати дбайливе ставлення до обладнання.
Обладнання та програмне забезпечення: програма «Блокнот», текстовий файл із практичним завданням.
Вимоги до учнів: знати поняття «фрагмент тексту», «виділений фрагмент тексту»; уміти копіювати і переносити фрагменти тексту.
Хід уроку
Організаційний момент
Актуалізація опорних знань
Розминка
З букв, поданих слів скласти нове слово, що відповідає вказаному значенню:
Віник + сад = доглядач фруктових насаджень. (садівник)
Пачка + лом = скляне пристосування для освітлення (лампочка)
Сова + бут = пасажирський транспорт (автобус)
Рак + торт = сільськогосподарська машина (трактор)
Сак + воля = городній овоч (квасоля)
Тон + риба = родичка сумки (торбина)
Сила + кок = ліжко для немовлят (колиска)
Перевірка домашнього завдання
Діти демонструють створені смайлики
Повторення правил ТБ
Вивчення нового матеріалу
Мотивація навчальної діяльності
Оголошення теми і мети уроку
Ознайомлення з новим матеріалом
Пояснення вчителя та робота із зошитом
Фізкультхвилинка
Любить вчитися наш клас,
Та відпочивати час.
Нумо, разом всі присіли
І нагору полетіли.
Піднімаємось все вище,
Висота стає все ближче!
Практична робота
Робота із зошитом
Завдання 1.
Відповідь: гуси, гуси – га-га-га!
Завдання 2.
Вокзал – зал
Рясний – ясний
Слід – лід
Шипшина – шина
Доля – Оля
Тиждень – день
Вісім – сім
Сидіти – діти
Дослід – слід
Редиска – диск
Змова – мова
Номер – мер
Беркут – кут
Болото – лото
Схід – хід
Абрикоси - коси
Робота з комп’ютером
Виконати завдання 2.
Додатковий текст для виконання практичного завдання:
Фасон – сон
Світлофор – світло
Поріг – ріг
Місто – міст
Довіра – віра
Підліток – літо
Корабель – кора
Барвінок – вінок
Пролісок – лісок
Листівка – лист
Повість – вість
Північ – ніч
Дощечка – дощ
Сироп – сир
Гуркіт - кіт
Релаксація
Пояснення домашнього завдання
Підсумок уроку