
- •Урок №1
- •Хід уроку
- •Урок №2
- •Хід уроку
- •Урок №3
- •Хід уроку
- •Урок №4
- •Хід уроку
- •Урок №5
- •Хід уроку
- •Урок №6
- •Хід уроку
- •Урок №7
- •Хід уроку
- •Урок №8
- •Хід уроку
- •Урок №10
- •Хід уроку
- •Урок №11
- •Хід уроку
- •Урок №12
- •Хід уроку
- •Урок №13
- •Хід уроку
- •Урок №14
- •Хід уроку
- •Урок №15
- •Хід уроку
- •Урок №16
- •Хід уроку
- •Урок №17
- •Хід уроку
- •Урок №18
- •Хід уроку
- •Урок №19
- •Хід уроку
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Урок №22
- •Хід уроку
- •Урок №23
- •Хід уроку
- •Урок №24
- •Хід уроку
- •Урок №25
- •Хід уроку
- •Урок №26
- •Хід уроку
- •Урок №28
- •Хід уроку
- •Урок №29
- •Хід уроку
- •Урок №30
- •Хід уроку
- •Урок №31
- •Хід уроку
Урок №22
Тема: Підсумковий урок з теми "Логіка й математика". Практична робота № 19. «Логіка». Перевірка якості знань
Мета:
виявити якість засвоєння вивченого матеріалу;
розвивати логіку та мислення учнів;
виховувати самостійність та вміння працювати у групах.
Обладнання та програмне забезпечення: програма «Скарбниця знань»
Вимоги до учнів: уміти розв’язувати ребуси; знаходити закономірності у числових послідовностях; розв’язувати логічні задачі, пов’язані з математичними обчисленнями.
Хід уроку
Організаційний момент
Актуалізація опорних знань
Перевірка домашнього завдання
Відповідь: 2 кози + 1гуска, 1 коза + 3 гуски, 1 коза + 3 гуски, 2 кози + 1 гуска, 2 кози + 1 гуска
Повторення правил ТБ
Опитування ланцюжком
Інтерактивна гра «Скарбниця знань»
Пояснення правил гри
Клас ділиться на 2 команди. Протягом гри команди отримують бали. Команда, яка отримала найбільшу кількість балів оголошується «Найкращими шукачами скарбів»
Поділ на команди
Гра «Скарбниця знань»
І тур «Хто швидше»
Команда, яка перша відповість на запитання, отримує 1 бал.
Розглянь
малюнок і дайте відповіді на запитання:
скільки літрів соку в одному бідоні? (6)
скільки літрів соку в 2 бідонах? (12)
скільки літрів соку в трьох бідонах? (18)
ІІ тур «Магічний» (Завдання 1.)
Команда, яка перша правильно дасть відповідь, отримує 5 балів, друга команда – 3 бала.
Знайдіть закономірність та заповніть порожні клітинки. (Спочатку потрібно заповнити порожні клітинки по діагоналі)
Відповіді:
1 варіант 2 варіант
|
2 |
4 |
6 |
8 |
10 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
4 |
8 |
12 |
16 |
20 | ||||||||||
|
6 |
10 |
14 |
18 |
22 | ||||||||||
|
5 |
10 |
15 |
20 |
25 | ||||||||||
|
2 |
8 |
14 |
20 |
26 | ||||||||||
|
|
|
|
|
| ||||||||||
|
|
|
|
|
| ||||||||||
|
|
|
|
|
| ||||||||||
|
|
|
|
|
| ||||||||||
|
|
|
|
|
|
0 |
6 |
12 |
18 |
24 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
2 |
4 |
6 |
8 |
10 |
0 |
3 |
6 |
9 |
12 |
4 |
6 |
8 |
10 |
12 |
ІІІ тур «Загадковий» (Завдання 2.)
Команда, яка перша правильно дасть відповідь, отримує 5 балів, друга команда – 3 бала.
Розв’яжіть ребус. Відповідь запишіть у зошит.
Відповіді: 1 варіант – мапа, 2 варіант - краб
Фізкультхвилинка
Вітер віє-повіває,
Орач сіє-посіває.
Рости, рости, жито,
Силою налите.
Рости, рости, пшениця,
Сонечка сестричка.
Як посіємо зерно,
Знов за парти сядемо.
Практична робота
Робота з комп’ютером
Робота з комп’ютерною програмою. Зупинка «Логіка» «Контрольна робота №2».
Підраховуються бали за виконані завдання на комп’ютері: всі правильно виконані – 5 балів, 1 неправильна відповідь – 4 бали і т.д.
Релаксація
Пояснення домашнього завдання
Підсумок уроку
Учитель підраховує загальну кількість балів і визнає переможців гри.