
- •План-конспект
- •Перевірили:
- •Хід заняття:
- •Організаційна частина
- •2. Мотивація та стимулювання навчальної діяльності студентів.
- •Коментування вивченої теми, а також роботи та досягнень студентів за заняття
- •Подання домашнього завдання
- •Аналіз оцінювання рівня підготовки та виконання практичних завдань.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
Кафедра англійської філології
Кафедра загальної та соціальної педагогіки
План-конспект
відкритого заняття з англійської мови за професійним спрямуванням
на тему: Students’ Research Work
Склала:
студентка групи Іна-52(м)
Терлецька М.І.
Перевірили:
Черкас Н.В.
Ковальчук Л.О.
ЛЬВІВ 2015
ПЛАН
Дисципліна: іноземна мова професійного спрямування (англійська)
Тема заняття: Науково-дослідна робота студентів ( Students’ Research Work)
Вид заняття: комбіноване практичне заняття
Група: ІМ Дата: 04.03.2015 р
Тривалість заняття: 90 хв. Час проведення: ІІ пара (10.20 -11.55)
Місце проведення: Національний Університет «Львівська Політехніка», кафедра іноземних мов, корпус 7, ауд. 45а.
Мета заняття:
Навчальна: узагальнити набуті знання студентів за даною темою та ознайомити їх з новим лексичним матеріалом ( поняття scientific adviser, to investigate, to participate і.т.п.), формувати та вдосконалювати вміння та навички використання цієї лексики у реальних комунікативних ситуаціях; сприяти формуванню аналітичного мислення студентів при виконанні конкретних завдань; закріпити знання з граматичної теми Conditional Clauses за допомогою граматичних вправ.
Виховна: виховувати професійний інтерес до вивчення даної дисципліни; формувати відповідальне ставлення та розуміння важливості вивчення англійської мови для професійної компетентності студентів; виховувати взаємоповагу та культуру взаємовідносин студентів при діалогічному спілкуванні; виховувати та розвивати морально-етичні, фахові якості студентів задля успішної діяльності у їхній професійній сфері, зокрема у сфері механіки;
Розвиваюча: розвивати навики читання, розуміння та аналітичного мислення студентів; розвивати навики діалогічного спілкування студентів та вміння висловлювати свою думку; розвивати вміння сприймати та аналізувати текст англійською мовою за допомогою аудіювання;
Методи навчання: обговорення, пояснення, показ ілюстрацій, тренувальні вправи
Обладнання:
навчально-методичне забезпечення з даної дисципліни для студентів ( книжка “Getting On In English”, рівень intermediate, за редакцією І. Байбайкової, О. Гасько, М. Федоришина )
роздатковий матеріал (картки з завданнями)
технічні засоби навчання (нетбук з фонограмою аудіювання )
Хід заняття:
Організаційна частина
Привітання. Перевірка присутності. Перевірка готовності домашнього завдання.
Good morning, students! I am very pleased to see you again! How are you today? Have you managed to do your homework for today? Okay, good job! Could you tell me who is absent today? Thank you! So, let’s start our lesson!