Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Звітна документація 4 курс.rtf
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
8.22 Mб
Скачать

Міністерство освіти і науки України

Полтавський національний педагогічний університет

ім. В.Г.Короленка

кафедра математики

Навчальна практика з фахових методик

Звітна документація

Виконала:

студентка IV курсу

фізико-математичного факультету

групи М-43

Зелененко Анна

Методист: Пащенко О.В.

Полтава-2013

Місце проходження практики

Школа: Полтавський навчально-виховний комплекс №16

Клас: 7-Б

Педагогічний колектив школи:

Директор:

Явтушенко Віктор Іванович

Заступник директора по учбово-виховній роботі:

Власюк Єва Максимівна

Вчитель математики :

Ткаченко Людмила Григорівна

Список учнів 6-А класу

1. Баберя Т.

2. Баданіна К.

3. Баркалая Д.

4. Бублій В.

5. Вигулярна П.

6. Гелецька К.

7. Герасименко К.

8. Горопашна А.

9. Горюн К.

10.Грек І.

11.Гуща М.

12.Заліська А.

13.Зеленський Д.

14.Казарян Р.

15.Коваленко Є.

16.Костенко С.

17.Лещенко А.

18.Лисанець В.

19.Максімов А.

20.Манжелій Н.

21.Птащенко Т.

22.Сімоненко О.

23.Спасьонова А.

24.Сурмач І.

25.Токар А.

26.Томаш М.

27.Усенко М.

28.Федюн В.

29.Худолій В.

30.Шаповал В.

31.Ярина А.

Список матеріалів, які подає кожен студент

  • Розгорнутий план-конспект з фахового предмета з відповідними дидактичними матеріалами………………………………………………….5

  • Аналіз уроку вчителя (кожен студент мікрогрупи аналізує різний урок)………………………………………………………………………….10

  • Виготовлений дидактичний та наочний матеріал із заданої методистом теми…………………………………………………………………………..14

  • Кількісний і якісний аналіз контрольної або самостійної роботи учнів…………………………………………………………………………..20

План-конспект уроку математики(алгебри) у 7 класі

Тема. Розв'язування задач за допомогою рівнянь.

Мета:

  • навчальна: ознайомлення з різними типами задач, формування вмінь і навичок розв’язування задач за допомогою рівнянь, навчити дітей самостійно складати рівняння під час розв’язування задач, набути навичок роботи з книгою, вміння вести конспект на уроці, пригадати вже вивчені правила, необхідні для розв'язування задач.

  • розвиваюча: розвивати увагу учнів, мислення та пам'ять, вміння виділяти головне, логічне мислення, розвивати інтерес до самостійної роботи та до предмету, розвивати самостійність, розвинути вміння долати труднощі навчання, пізнавальний інтерес учнів, використовуючи учбові диспути та проблемні ситуації; розвивати всі види розумової діяльності, звертаючи особливу увагу на специфічні розумові дії.

  • виховна: виховувати самостійність мислення, працьовитість, старанність, культуру поведінки на уроці, уважність, зосередженість, почуття взаємодопомоги в колективі, сумлінність, охайність і правильність записів. Сприяти в процесі проведення уроку формуванню світогляду учнів, розумінню зв’язку між явищами, розширювати інтелектуальну та розумову діяльність, впливати на розвиток найкращих рис особистості.

Тип уроку: застосування вмінь і навичок, засвоєння нових знань.

Структура уроку

  • Організаційний момент (2 хв.)

  • Актуалізація опорних знань перевірка домашнього завдання. (8 хв.)

  • Мотивація навчальної діяльності. (5 хв.)

  • Вироблення вмінь. ( 20 хв.)

  • Підведення підсумків уроку (8 хв.)

  • Домашнє завдання (2 хв.)

I.Організаційний момент.

Перевірка відсутніх учнів на уроці. Налаштування учнів на роботу. Перевірка готовності робочих місць. Повідомлення теми, мети уроку.

II. Актуалізація опорних знань, перевірка домашнього завдання.

Пер ніж ми приступимо до розв’язування різноманітних рівнянь та задач, давайте повторимо те, що вивчали на минулих уроках, для того, щоб ми легко справлялися з усіма поставленими перед нами завданнями.

Щоб перевірити домашнє завдання прошу трьох бажаючих розв’язати його на дошці. (троє учнів виходять до дошки і записують розв’язки домашнього завдання), а в цей час ми повторимо все, що знаємо про рівняння (під час опитування проходжу по класу і перевіряю наявність домашнього завдання в робочих зошитах).

  • Що таке рівняння?

Це вираз, що містить невідоме.

  • Що значить розв’язати рівняння?

Це означає знайти усі його дійсні корені або довести, що їх немає.

  • Що таке корінь рівняння?

Це число,яке перетворює рівняння у правильну числову рівність.

  • Скільки коренів може мати рівняння?

Один, декілька, або рівняння може не мати коренів.

Перевіряю виконане на дошці домашнє завдання.

Що не зрозуміло при виконанні домашнього завдання? Якщо є питання пояснюю виконання завдань. Учнів, яким важко засвоїти матеріал викликаю до дошки і розв’язуємо аналогічний приклад.