
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (13. 02)
- •Хід уроку
- •Розв’язати задачу.
- •6. Розв’язати і порівняти задачі.
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Підготовчі вправи.
- •Гра «Хто швидше?»
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (15.02)
- •Хід уроку
- •Усні обчислення.
- •IV. Самостійна робота.
- •Обчислити.
- •Обчислити.
- •V. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (17. 02)
- •Хід уроку
- •Повторення таблиці множення числа 2.
- •Усні обчислення.
- •Підготовчі вправи.
- •Пояснення матеріалу.
- •Первинне закріплення.
- •IV. Фізкультхвилинка.
- •V. Розвиток математичних знань.
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (21. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •2. Завдання для опитування.
- •3. Картки для опитування.
- •4. Усні обчислення.
- •Підготовча вправа.
- •Пояснення матеріалу.
- •Первинне закріплення.
- •IV. Фізкультхвилинка.
- •V. Розвиток математичних знань.
- •Виконання завдання № 661.
- •Розв’язування задач.
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (22. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •Робота над задачами № 665 (1, 2).
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (25. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •5. Каліграфічна хвилинка із завданням (№ 690).
- •Виконання завдання № 694.
- •Знаходження значень виразів № 695.
- •V. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •Порівняти вирази.
- •Порівняти вирази.
- •Конспект уроку математики
- •Хід уроку
- •5. Каліграфічна хвилинка із завданням.
- •Самостійне розв’язування задачі № 710.
- •Розв’язування і порівняння задач № 711 (усно).
- •Виконання завдання № 712.
- •Гра «Хто швидше?»
- •V. Підсумок уроку.
IV. Самостійна робота.
Перший рівень.
Обчислити.
2 * 8 – 9 2 * 4 + 8
2 * 6 – 8 2 * 5 + 9
2 * 3 + 5 2 * 7 – 6
Поставити знаки >, < або =.
2 * 3 □ 16 2 * 4 □ 7
Задача. Скільки крил у 8 синичок?
Другий рівень.
Обчислити.
2 * 9 + 22 2 * 7 – 13
2 * 6 + 36 2 * 4 + 29
2 * 2 + 47 2 * 8 – 15
Знайти значення виразу 2 * а, якщо а = 8; а = 3.
Задача. У зала 3 вікна. На кожне вікно повісили по дві штори. Скільки всього штор у залі?
Третій рівень.
Порівняти вирази.
2 * 7 + 9 □ 2 * 9 + 8
2 * 6 + 80 □ 2 * 7 + 57
2 * 4 + 91 □ 100 – 1
Виконати дії.
2 * (11 – 9) 2 * (45 – 37)
Задача. На 4 конверти наклеїли по 2 марки. Скільки всього марок наклеїли?
Четвертий рівень.
Виконати дії.
2 * (72 – 68) 2 * (14 – 9)
Скласти вираз і знайти його значення.
Добуток чисел 2 і 4 збільшити на 19.
20 зменшити на добуток чисел 2 і 8.
Скільки разом ніг у 5 курей і одного кроля?
Задача. Дев’ятеро дівчаток посадили по 2 вазони кожна, а хлопці – на 3 вазони більше, ніж дівчата. Скільки вазонів посадили хлопці?
V. Підсумок уроку.
VI. Домашнє завдання. (№№ 641, 642 с. 108-109) .
Конспект уроку математики
2 Клас (17. 02)
Тема. Ознайомлення з дією ділення. Знак ділення (№№ 643-649).
Мета. Ознайомити учнів з дією ділення, знаком ділення; вчити читати приклади на ділення, складати за малюнками приклади на ділення; формувати уміння розв’язувати задачі на дві дії різного ступеня.
Обладнання. Таблиця усних обчислень; малюнки до задач на ділення; смужки різної довжини; палички.
Хід уроку
І. Організація класу.
ІІ. Повторення вивченого матеріалу.
Повторення таблиці множення числа 2.
Усні обчислення.
а) Задачі-вірші.
До зайчати на обід
Завітав дружок-сусід.
На пеньок зайчата сіли
І по 2 морквинки з’їли.
Хто нам скаже одним словом,
Скільки з’їдено морковок? (4)
Зшили півні черевики,
Щоб ходити на музики.
Каблучками туки-тук.
8 пар, а скільки штук? (16)
б) Гра «Відгадай слово».
– Якщо ви правильно виконаєте завдання, то дізнаєтесь, що ми вивчатимемо на уроці.
І |
З |
О |
В |
Я |
М |
Х |
Н |
Л |
Д |
Р |
І |
С |
Ф |
Е |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
-
2 * 4 + 2
10
Д
2 * 9 – 6
2 * 3 + 3
2 * 5 + 5
2 * 2 + 4
2 * 7 – 6
2 * 8 – 11
(Ділення)
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.