Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Скачиваний:
13
Добавлен:
29.02.2016
Размер:
12.49 Mб
Скачать

змащення

Системи змащення автомобідьних двигунів призначені для запобігання підвищеного спрацьовування, перегріву і заїдання поверхонь тертя, зменшення витрати потужності двигуна на механічні втрати й видалення продуктів зносу.

В деяких форсованих дизелях системи змащення використовуються для охолодження поршня.

Масло, крім того, сприяє ущільненню камери згоряння й захисту деталей від корозії.

Умови змащення:

Рідинне тертя - між поверхнями тертя, які працюють у важких умовах (у підшипниках колінчастого і розподільного валів );

Напівсухе або напіврідинне тертя - для більшості поверхонь тертя в автомобільному двигуні (деталі механізму газорозподілу );

Умови змащення й масла обираються залежно від навантаження поверхонь тертя, швидкості взаємного їх переміщення, температурної напруженості деталей,

Класифікація і конструкція систем змащування

Системи змащення автомобільних двигунів, залежно від способу подачі мастила до вузлів тертя, можна поділити на три види:

змащення розбризкуванням ;

змащення під тиском;

комбінована система змащення.

Змащення розбризкуванням застосовується в старих конструкціях двигунів. Мастило розбризкується внаслідок удару об поверхні виступів на кришках кривошипних головок шатунів. Бризки, що утворюються при цьому, і масляний туман потрапляють на поверхні, що труться, або безпосередньо, або через розташовані над цими поверхнями масляні канали.

Через серйозні недоліки (підвищена витрата і швидке окиснення масла; інтенсивність мащення залежить від швидкості обертання колінчастого вала, від рівня масла в картері і від положення двигуна відносно горизонтальної площини, а також те, що ця система не дає можливості застосувати фільтр для очистки масла ) змащення

розбризкуванням на сьогодні застосовують лише в

Циркуляційне змащення під тиском - це коли до поверхні тертя масло подається з картера по каналах під тиском, створюваним масляним насосом, після чого воно знову стікає в картер.

Змащування під тиском забезпечує подачу до поверхонь, що труться, необхідної кількості масла, а також надійну й інтенсивну його циркуляцію.

В автомобільних двигунах переважно вживаються

системи з комбінованою подачею масла, при якому масло до пар тертя підводиться з примусовою подачею, а також розбризкується колінчастим валом, іншими обертовими деталями та під час стікання з деталей у картер.

Зазвичай під тиском, створюваним масляним насосом, змащуються лише найбільш відповідальні деталі двигуна, що труться: підшипники колінчастого та розподільного валів. У багатьох двигунах під тиском також змащуються розподільні шестерні, поршневі пальці, штовхачі та ін. Решта деталей, що труться, змащується розбризкуванням і самопливом.

Залежно від місцезнаходження основної

кількості масла системи змащення двигунів розділяють:

системи з мокрим картером (найширше застосовуються);

системи з сухим картером .

1 – масляний радіатор;
2 - масляний насос
3 – масляний фільтр;
4 - манометр;
5 - клапан;
6 – маслоприймач.

Система з мокрим картером

У системі з мокрим картером масло знаходиться у нижній частині картера - піддоні, розміщеному нижче картера.

1 – масляний радіатор;
2 - масляний насос
3 – масляний фільтр;
4 - манометр;
5 - клапан;
6 – маслоприймач.

Система з сухим картером

У системі з сухим картером масло знаходиться у спеціальному проміжному баці, що забезпечує надійну роботу системи при будь-якому робочому положенні автомобіля і двигуна

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в папке презентація