Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
практичні фізіологія.docx
Скачиваний:
63
Добавлен:
24.02.2016
Размер:
561.65 Кб
Скачать

Vі Видача завдання до самостійної підготовки:

Самостійна робота №52: Профілактика захворювань статевої системи

Практична робота №40

I Організаційна частина: проводиться перевірка присутніх, студентам повідомляється тема заняття та план роботи.

ІІ Тема: Валеологічний аналіз деяких систем харчування

Мета: ознайомлення з системами харчування. Аналіз систем харчування..

ІІІ Актуалізація опорних знань і контроль вихідного рівня знань студентів.

  1. Раціональне харчування.

  2. Гігієна харчування

IV Зміст основної частини заняття

Заповнити таблицю «Сучасні теорії харчування»

Назва теорії

Сутність теорії

Позитивний вплив на організм

Негативний вплив на організм

Дієта М. Бірхер-Беннера

Дієта Г. Шелтона

Дієта П. Брегга

V Підведення підсумків заняття: обговорюються досягнуті студентами результати, повідомляються оцінки

VІ Видача завдання до самостійної підготовки:

Самостійна робота №53: Харчування і здоров'я

Практична робота №41

I Організаційна частина: проводиться перевірка присутніх, студентам повідомляється тема заняття та план роботи.

ІІ Тема: Методи оздоровлення

Мета: ознайомлення з методами оздоровлення та їх впливом на організм

ІІІ Актуалізація опорних знань і контроль вихідного рівня знань студентів.

  1. Які методи оздоровлення ви знаєте?

  2. Що таке дихальна гімнастика? ЇЇ значення для організму людини.

IV Зміст основної частини заняття

1. Дихальна гімнастика йогів (пранаяма).

2. Дихання за системою цигун.

3. Парадоксальна дихальна гімнастика за О.М. Стрельніковою.

4. Парадоксальна дихальна гімнастика за К.П. Бутейко.

V Підведення підсумків заняття: обговорюються досягнуті студентами результати, повідомляються оцінки

VІ Видача завдання до самостійної підготовки:

Самостійна робота №54: Масаж. Види масажу. Значення.

Практична робота №42

I Організаційна частина: проводиться перевірка присутніх, студентам повідомляється тема заняття та план роботи.

ІІ Тема: Біологічна програма людини. Довголіття і старіння

Мета: вивчення змін функціональної діяльності деяких систем органів організму в процесі старіння.

ІІІ Актуалізація опорних знань і контроль вихідного рівня знань студентів.

1. Біологічний вік людини.

2. Спадковість і старіння

IV Зміст основної частини заняття

1. Старіння як етап спадкової програми людини.

2. Зміни функціональної діяльності деяких систем організму в процесі старіння.

3. Загальні відомості про довголіття.

V Підведення підсумків заняття: обговорюються досягнуті студентами результати, повідомляються оцінки

VІ Видача завдання до самостійної підготовки:

Самостійна робота №55: Продовження життя в експерименті.

Практична робота №43

I Організаційна частина: проводиться перевірка присутніх, студентам повідомляється тема заняття та план роботи.

ІІ Тема: Індивідуальна оздоровча система

Мета: навчитися складати індивідуальну оздоровчу систему

ІІІ Актуалізація опорних знань і контроль вихідного рівня знань студентів.

  1. Дайте визначення поняттю індивідуальна оздоровча система.

  2. Чи потрібна сучасній людині індивідуальна оздоровча система.

IV Зміст основної частини заняття

  1. Принципи побудови індивідуальної оздоровчої системи

  2. Загальні вимоги до індивідуальної оздоровчої системи

  3. Приблизний варіант індивідуальної оздоровчої системи

  4. Перелік елементів оздоровчих технологій, які виконуються щоденно та сезонно в індивідуальній оздоровчій системі

V Підведення підсумків заняття: обговорюються досягнуті студентами результати, повідомляються оцінки.

VІ Видача завдання до самостійної підготовки:

Самостійна робота №56: Розробити власну оздоровчу систему