Добавил:
Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Скачиваний:
35
Добавлен:
08.08.2013
Размер:
4.12 Mб
Скачать

3. Структурна схема дискретного пристрою

Схема пристрою складається з ГСІ- генератору синхронних імпульсів, АП1,АП2-автоматів з пам’яттю ДС-дешифратора, КС1,КС2-комбінаційних схем та ІНД1,ІНД2-індикаторів. Схема починає свою роботу коли ГСІ подає сигнали на АП1 та на АП2. З АП1 виходить сигнал котрий приходить на дешифратор. Сигнал який прийшов на дешифратор поступає на комбінаційні схеми КС1 та КС2 і на індикаторах висвічується слова ОБЕРЕГ, та ГРУППА.

4.Висновок

При виконанні курсової роботи ми здобули важливих знань в електроніці.

Ми описували принцип роботи автоматів з пам’яттю, комбінаційних схем та індикаторів. Взагалі електроніка дуже важлива для залізниці вона дозволяє швидше управляти рухом поїздів, перевозки вантажу та пасажирів, а головне підвищення безпеки на залізничному транспорті.

5.Список використаної літератури:

Конспект лекцій

Сапожников В.В., Кравцов Ю.А., «Теория дискретных устройств железнодорожной автоматики, телемеханики и связи» (Россия 2001)

Методичні вказівки до лабораторних робіт по дисципліні «Теоретичні основи автоматики і телемеханіки», розділ «Теорія дискретних пристроїв» Г.І.Загарій, Л.В.Бушевська, - Х.:ХИИТ, 1992, 21 ст.

Методичні вказівки з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка»,

«Комп’ютерна електроніка», «Прикладна теорія цифрових автоматів», Г.І.Загарій, Л.В.Бушевська, - Х. :2006

Методические указания по курсу «Теория дискретных устройств железнодорожной автоматики, телемеханики и связи. Функций алгебры логики. Синтез комбинационных схем. Г.І.Загарій, Л.В.Бушевська, - Х.:1987