- •Технологиялық карта 1
- •Технологиялық карта 3
- •Технологиялық карта 5
- •Технологиялық карта 6
- •Технологиялық карта 8
- •Технологиялық карта 9
- •Технологиялық карта 10
- •Технологиялық карта 8
- •Технологиялық карта 13
- •Технологиялық карта 14
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
- •Ұйымдастырылған оқу қызметінің
- •(2 Сәбилер тобы)
Технологиялық карта 8
Екінші сәбилер тобы:3
Білім беру саласы: Денсаулық
Бөлім: Дене шынықтыру.
Тақырыбы: «Тауық пен балапандар».
Мақсаты: бір-біріне допты домалатуды үйрету. Допты домалату кезінде қолдың қозғау күшін, қимыл үйлесімділігін, ұсақ сезім мүшелерін дамыту.
Қолданылатын көрнекі құралдар: ұсақ резеңке шарлар, ұзын жіп, доптар.
Оқу іс-әрекетінің түрлері |
Педагогтің іс-әрекеті
|
Балалардың іс-әрекеті |
Мотивациялық – қозғаушылық
|
Педагог төмендегі тапсырмаларды орындатады: сап-тізбекте бірінің соңынан бірі дағдылы, аяқты тырпылдатпай басып жүру. Бірінің соңынан бірі жүру, жүгіру. «Тауық пен балапандар» қимылын бейнелей жүру: балапандар жүр; балапандар жүгіріп жүр; балапандар су ішеді; балапандар қанат қағады. Бір – бірден сап-тізбекке тұру. |
Педагогті мұқият тыңдайды, дұрыс орындауға тырысады. |
|
Жалпы даму жаттығулар: 1.Өздігінен уқалау: алақан арасында ұсақ резеңке шарды домалату. 2. «Допты жоғары». Б.қ.: еденде отырып,аяқ пен қол еркін қалыпта, доп қолда. 1-доппен қолды жоғары көтеру: «жоғары» деу, допқа қарау: «төмен» деу, доппен қолды төмен түсіру. 3. «Допты алға». Б.қ.: еденде отырып, аяқ алшақ,доп қолда. 1-доппен қолды алға созу: «алға»деу; 2- алға еңкейіп, допты аяқтың жанына қою; 3- бастапқы қалыпқа оралу. 1-қолды алға созу; 2-еңкейіп допты алу; 3-бастапқы қалыпқа оралу. 4. «Серіппелер». Б.қ.: түзу тұру, доп еденде,қол белде ,серіппелі қимыл жасау. 5. «Сипайық». Б.қ.: түзу тұру,доп еденде. Жартылай отыра, допты сипау: «домалақ тегіс» деу, тұрып түзелу. |
4-5 рет қайталайды.
4-5рет қайталайды.
4-5 рет қайталайды. 4-5 рет қайталайды.
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
6. «Допты айнала». Б.қ.: түзу тұру,доп еденде. Допты айнала секіру Тыныс алу: «Кішкентай шарды үрлейді» (ұсақ резеңке шарларды тегіс жазықтыққа орналастыру). Негізгі қимыл-қозғалыс жаттығулары: 1.ұзындыққа секіру (ені 25см, ұзындығы 2,5м); 2.Бір-біріне доп домалату. (тізерлеп отыру, арақашықтығы 2м). «Түлкі мен қояндар»ойыны: 1.Ойын шартын түсіндіру. 2.Балалармен бірлесе ойнау.
|
30 секунд 2-3 рет
Педагогті мұқият тыңдайды, тапсырманы бұлжытпай орындауға тырысады. Ойынға жаппай қатысады. |
Рефлексиялық түзетушілік |
Қорытынды бөлім. «Не естіледі?» қимыл-қозғалысы аз ойыны. |
Түрлі жануарлардың дыбыстары жазылған үнтаспадан қандай жануардың дауысы екенін анықтайды. Мысалы: «шиқ-шиқ» деген тышқан, «қарқ-қарқ» деген қарға ғой. |
Күтілетін нәтиже:
Орындайды: бір-бірден допты домалатуды.
Түсінеді: допты домалату кезінде қолдың қозғалу күшін, қимыл үйлесімділігін,ұсақ сезім мүшелерінің дамитындығын.
Қолданады: педагогтің тапсырмасын тыңдау, орындау, белгі бойынша тоқтау дағдыларын.
