- •Методичні розробки планів-конспектів уроків виробничого навчання план-конспект уроку №
- •Хід уроку:
- •1. Організаційний момент
- •2.Вступний інструктаж за темою уроку:
- •5.Пояснення нового матеріалу, показ трудових дій.
- •3. Поточний інструктаж.
- •Інструкційно-технологічна картка.
- •Інструкційно- технологічна картка. Риба (філе) відварена
- •План-конспект уроку №
- •Хід уроку:
- •1.Організаційний момент.
- •2.Вступний інструктаж за темою уроку:
- •3. Поточний інструктаж.
- •Інструкційна картка Обробки прорізної кишені в рамку з клапаном
Інструкційно- технологічна картка. Риба (філе) відварена
Назва сировини |
На 1 порцію |
Послідовність виготовлення |
Вимоги до якості |
Капітан – риба Окунь морський Щука, Тріска, Мерланг. |
237 171 245 158 162 |
Зварити рибу: підготовлену рибу укласти у глибокі листи або рибні казани в 1 ряд шкірою до гори. Залити рибу гарячою водою так, щоб вона на 2-3см. Покрила рибу (2л на 1кг риби). |
Риба проварена, повністю зберегла свою форму. Смак – у міру солоний, властивий певному виду риби, ароматом цибулі, спецій і прянощів. Колір – від білого до світло сірого. |
Біле коріння, Цибуля ріпчаста Морква, Сіль, Лавровий лист, Перець горошком.
|
3 4 4 3 0,01 0,01 |
Додати біле коріння, ріпчасту цибулю, моркву, сіль, лавровий лист, перець горошком. Довести до кипіння і варити при слабкому нагріванні (85-90С) 10-15 хвилин, знімаючи з поверхні зсілі білки. Визначити готовність за зовнішнім виглядом, куштуючи рибу на смак. |
|
Маса відварної риби |
100 |
|
|
Картопля |
150 |
Приготувати гарнір: картоплю обчистити у вигляді бочечки або кульки. Відварити до готовності |
|
Соус |
50 |
Оформити страву: на тарілку покласти гарнір, поряд – кусок гарячої відварної риби. Гарнір полити розтопленим маслом, рибу бульйоном. У соуснику подати соус: польський, томатний, білий основний, сметанний |
|
Вихід |
300 |
|
|
План-конспект уроку №
Дата група
кравці
Тема: Обробка прорізної кишені в рамку з клапаном.
Мета: освітня: ознайомити учнів з технікою обробки прорізної кишені в рамку з клапаном, навчити обробляти прорізну кишеню в рамку з клапаном;
виховна: виховувати в учнів працелюбність, культуру праці, трудову дисципліну, свідоме ставлення трудового завдання;
розриваюча: розвивати в учнів координацію рухів, окомір, естетичний смак.
Тип уроку: урок формування вмінь та навичок.
Об’єкт праці: прорізна кишеня в рамку з клапаном.
Наочність: зразки прорізаних кишень в рамку з клапаном, інструкційні картки, зразок поетапної обробки прорізної кишені в рамку з клапаном, емблеми, команд, жетони, лекала кишені, коробка, листівки з запитаннями.
Обладнання: швейна машина 1022кл., обметувальна машина 51кл., праска У-6.
Міжпредметні зв’язки матеріалознавство, конструювання, обладнання, технологія швейного виробництва.
Місце проведення: навчальна майстерня училища.
Час проведення: 6 годин.
Хід уроку:
1.Організаційний момент.
Привітання, відмітка відсутніх, призначення чергових, перевірка готовності до уроку.
