- •Олександра Олександровича Морозова.
- •1. Загальна частина.
- •1.1. Характеристика навчального закладу.
- •1.2. Виховна та навчально-методична робота.
- •2. Методична частина.
- •2.1. Дидактичне проектування з теми: «Виконання креслень деталей, з’єднаних за допомогою різьби».
- •2.1.1. Аналіз і коректування професійної діяльності спеціаліста.
- •2.1.2. Аналіз навчальної програми дисципліни.
- •2.1.3. Аналіз виробничо-технічної бази з теми.
- •2.1.4. Розробка дидактичного проекту уроку з теми: «Виконання креслень деталей, з’єднаних за допомогою різьби» дисципліни: «Інженерна графіка».
- •2.1.5. Аналіз навчальної літератури.
- •2.1.6. Створення інформаційних (логіко-змістових) матеріалів.
- •2.1.7. Постановка дидактичних цілей. Вибір методів навчання.
- •Питання для актуальності базових знань:
- •План викладу матеріалу уроку:
- •2.3. Рекомендації з удосконалення дидактичного проекту.
- •3. Виховний розділ.
- •3.1. План виховної роботи. План
- •3.2. Виховні заходи. Виховний захід.
- •Підготовчий етап.
- •Основна частина
- •Заключна частина
- •3.3. Аналіз виховного заходу.
- •3.4. Вивчення особистості учня.
- •3.5. Профорієнтаційна робота.
- •3.6. Загальний висновок про проведену виховну роботу.
- •Список використаної літератури.
- •Додатки. Конспект уроку
- •Опис ходу заходу.
2.3. Рекомендації з удосконалення дидактичного проекту.
На протязі проходження трьохтижневої педагогічної практики я встиг бути присутнім більш ніж на п’яти уроках різних викладачів, які мали великий педагогічний досвід. Подивившись на викладання матеріалу цих викладачів та маючи розмову з кожним, можна зробити висновок, що всі викладачі мають свою філософію навчання і кожна з яких дуже дієва і цікава. Я їм нічого не можу пропонувати з удосконаленням дидактичного проекту.
Довелось мені побувати і на лекції колеги (практикант Свірідов Олексій Іванович студент групи ДМБ-А5-1). Що мене зразу вразило так те, що молодий практикантки відмінно володів педагогічними знаннями, і дуже добре орієнтується в спеціальних дисциплінах та володіє дуже нестандартною педагогічною майстерністю.
3. Виховний розділ.
3.1. План виховної роботи. План
Виховної роботи групи 264-Т-2.
На період з 06.02.2009 по 19.02.2009р.
Дата проведення. |
Зміст заходу. |
Відповідальний |
Відмітка про виконання. |
1 |
2 |
3 |
4 |
Робота з батьками |
|||
06.02.09.
|
1. Робота з батьками учнів, що не встигають у навчанні. |
Власенко О.О. |
|
2. Індивідуальна робота з батьками учнів, що мають проблеми зі здоров'ям. |
Власенко О.О. |
|
|
Громадянське виховання |
|||
09.02.09 |
1. Відповідальність повнолітніх перед законом. |
Власенко О.О. |
|
Організаційна робота |
|||
13.02.09. |
1. Аналіз відвідувань лекцій учнями. |
Самчук В.В. |
|
2. Аналіз успішності учнів. |
Самчук В.В. |
|
|
Трудове виховання |
|||
16.20.09. |
1. Змагання: «Моя професія». |
Самчук В.В. |
|
Художньо-естетичне виховання. |
|||
18.02.09. |
1. Відвідування галереї художнього центру «АВЭК». |
Самчук В.В. |
|
19.02.09. |
2. Прогулянки по місту з відвідуванням історичних місць та пам’ятників. |
Самчук В.В. |
|
Класний керівник групи Власенко Оксана Олексіївна
Студент-практикант Самчук Володимир Володимирович
3.2. Виховні заходи. Виховний захід.
Тема: «Моя професія».
Виховна мета: Виховати любов і інтерес до своєї майбутньої професії; прищепити сумлінне і свідоме відношення до майбутньої професії; активізувати роботу учнів у колективі.
Форма проведення: Змагання.
Група, курс: 264-Т, 2-й курс.
Робоча професія: Механік з ремонту та технічному обслуговуванню промислового устаткування.
Місце, дата і час проведення: Харківський державний механічний технікум імені Олександра Олександровича Морозова (ХДМТ ім. О.О. Морозова); 16 лютого 2009р., 3 – 4 пари.; проводиться з 12:50 по 16:10; аудиторія 44.
Відповідальний за проведення: студент-практикант Самчук Володимир Володимирович.
Хід заходу:
