Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
несвит конспекти 1 клас методика.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
3.56 Mб
Скачать
  1. Повторення раніше вивченого.

- OK. We train our tongue and now let’s regard words.

- Translate into English.

Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?

- Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions.

2. Фізхвилинка.

3. Введення нових ло.

а) пояснення вчителя

- Look at the blackboard.

-What is this? (numbers)

- You can count in Ukrainian and now I count in English. Listen to me.

- Repeat after me.

б) фонетичне опрацювання

[v] one [ ] three [v] five, seven

[u:] two [f] four [ks] six [ei] eight

в) game «Count”

- Let’s count things which you have on the blackboard (apples, balls, books, …)

г) робота з карткою.

- And now let’s play in pairs. Write and say.

(WB ex 1 p.7)

4. Активізація мовленнєвих навичок.

а) бесіда

- Today you’ll learn to ask how old are you.

- Listen and repeat.

HOW OLD ARE YOU?

I AM ….

б) робота в парах (див. підручник с. 15)

в) робота в групах.

- Match the children with their cakes. And say how old are you?

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  1. Підсумок уроку.

- At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers.

- What numbers did you remember?

- Say in English: « Це – Олена. Їй – 5 років.»

- Good – bye!

Урок 7 Дата: ___________

Тема: Моя родина. Цифра 9,10

Мета: ознайомити з новими ЛО теми «Моя родина»; ввести цифри 9, 10; вчити учнів вживати активну лексику у своєму мовленні; збагачувати словниковий запас учнів.

Розвивати мовну здогадку, інщомовну вимову, навички каліграфічного письма.

Виховувати бажання дорожити своєю сім’єю.

Обладнання: флеш – картки, тематичний малюнок «Сімя», м’яч, цифри.

Хід уроку

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1.Привітання

(див. урок 6)

2. Повідомлення теми та мети уроку.

- At our lesson today we’ll learn new words about theme “My family” and get to know two numbers 9, 10.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- До нас завітала родина Смузерів. Ця родина надзвичайно привітна й весела. Коли до них приходять гості, Смузери вітаються з ними ось так: [ ]. Це їхній улюблений звук. Він схожий на український [з], але вимовляти його треба, виснувши кінчик язика між зубами. На письмі він передається буквосполученням. Хочеш потоваришувати зі Смузерами? Послухайте скоромовку про них. А тепер повторіть, не поспішайте, будьте уважними! І не забувайте показувати кінчик язичка, вимовляючи [ ].

The Smoothers brothers’

fathers’ mothers’ brothers are

the Smoothers brothers’

mother’s father’s other brothers.

б) мовна розминка

- First of all tell me please how are you! (I’m fine/ OK/ bad/ so-so).

- And now are you ready for the lesson?

- Let’s begin to work.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  1. Повторення раніше вивченого.

а) робота з карткою

- Подивись, послухай і скажи.

(на дошці малюнки, зачитую фразу, а учні називають номер малюнка, який відповідає фразі)

б) гра «Мяч»

- I’ll throw a ball and name the number and you must say the next one.

в) робота в групах

- Let’s unit into four groups. Count, circle and say. (О.М.Павліченко с.8)

2.Фізхвилинка.

3. Введення нових ЛО.

а) пояснення вчителя

- Today we’ll continue to count to ten.

(називаю цифри)

- And now repeat after me.

(повторюють по черзі)

б) гра «Show me

- I’ll name the numbers and you must show me pencils according to the numbers.

4. Активізація мовних зразків.

а) робота з малюнком

- Look at the picture and listen.

- This is a father ( a mother, a sister, a brother)

- And repeat after me.

б) гра «Зіпсований телефон»

- I’ll name the word the first player, he names the next player. At the end children name this word together and translate it.

(teacher controls pronounciation)

в) вивчення вірша

- впр. 3 с. 16

г) розвиток навичок граматики

- Якщо задаємо запитання чи це мама і це є так, то даємо відповідь: Yes, it is.

- Якщо це не так, то даємо відповідь: No, it isn’t.

- Давайте спробуємо, я задаватиму запитання, а ви, користуючись малюнком, будете відповідати.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.