
- •Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Компоненти вікна Flash.
- •Стартова сторінка
- •Інспектор властивостей панель інструментів
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку.
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Встановлення властивостей документа (1).
- •Створення та імпорт мультимедійних
- •Розміщення мультимедійних елементів на робочому полі і визначення послідовності їх відтворення на часовій шкалі (3).
- •Додавання компонентів керування, інтерактивних дій і ефектів руху (4).
- •Попередній перегляд і тестування ролика(5).
- •Публікація документа як swf-файлу для використання в Internet (6).
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Завдання №1.
- •Завдання №2.
- •Вікно налаштування публікації
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Наповнення презентації вмістом.
- •Наповнення презентації вмістом за допомогою меню File.
- •Завантаження файлів за допомогою компонентів Flash середовища.
- •Наповнення за допомогою Панелі інструментів.
- •Панель інструментів
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Завдання.
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Створення анімації у Flash середовищі.
- •Зразок розміщення анімованого об’єкту у послідовних кадрах
- •Авто заповнення кадрів
- •Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Попередня підготовка шару об’єкту, що анімується.
- •Створення шару траєкторії.
- •Створення руху за кривою.
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку.
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Завдання №1.
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Завдання №1.
- •Завдання №2.
- •Завдання №3.
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Морфінг.
- •Типи шарів.
- •Налаштування шару
- •Домашнє завдання.
- •Підбиття підсумків уроку. Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
- •Урок інформатики в 10 класі на тему:
- •План уроку:
- •Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
Розробка Flash презентацій 10 клас
Урок інформатики в 10 класі на тему:
«Поняття про Flash-презентації. Знайомство з середовищем Flash».
Тип уроку: урок формування знань та вмінь.
Мета уроку:
ознайомити учнів із Flash середовищем;
ознайомити учнів із основними поняттями і термінами Flash;
зацікавити учнів у використанні Flash для створення презентацій.
Очікувані результати:
учні знають основні поняття Flash;
учні вміють розрізняти елементи робочого вікна;
учні самостійно зможуть запустити Flash середовище.
Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.
План уроку:
Організаційний момент. Оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку.
Вступ.
Застосування Flash технології дозволяє швидко та ефективно створювати мультимедійні файли, оформлені анімацією, аудіо і відео фрагментами, здатні реагувати на дії користувача. Однією із головних особливостей цього пакету являється можливість створення виразних мультимедійних об’єктів, оптимізованих для розміщення у Internet.
Компоненти вікна Flash.
Панель інструментів – панель на якій розміщені інструменти для малювання і інші елементи, що дозволяють створювати графічні об’єкти і керувати ними.
Стартова сторінка – дозволяє швидко створювати і відкривати документи Flash.
Інспектор властивостей – відображає інформацію про властивості та атрибути інструментів та елементів графіки.
ПСтартова сторінка
анелі – забезпечують
доступ до засобів розробки і установки
атрибутів елементів.
Інспектор властивостей панель інструментів
панелі
Вікно документа – відображає вміст відкритих документів Flash і включає в себе панель редагування, часову шкалу і робоче поле.
Панель редагування – відображає теперішній режим редагування і дозволяє переключатися між сценами.
Робоче поле – являє собою місце для компонування контенту окремих кадрів, включаючи створення власних графічних об’єктів, або розміщення імпортованих елементів графіки.
Часова шкала – забезпечує візуальне представлення кожного кадру, шару і сцени документа.
Б
вікно
документа
лок панелей – являє собою місце, куди кріпляться різні панелі. В Windows для мінімізації блоку панелей ви можете використовувати кнопку типу «висувний ящик» (Drawer)
панель
редагування
робоче
поле
часова
шкала
блок
панелей
Домашнє завдання.
Flash середовище. Його призначення.
Коротка характеристика кожного з елементів вікна Flash .
Підбиття підсумків уроку.
Урок інформатики в 10 класі на тему:
«Створення презентації засобами Flash».
Тип уроку: урок формування знань та вмінь.
Мета уроку:
ознайомити учнів із створенням нового Flash документу;
ознайомити учнів із основними властивостями Flash документу;
навчити учнів створювати, зберігати та змінювати параметри у Flash документі.
Очікувані результати:
учні знають основні властивості Flash документів;
учні вміють змінювати параметри створеного документу;
учні самостійно зможуть створювати і зберігати власні Flash документи.
Обладнання та матеріали: комп’ютер, встановлене Flash середовище.