Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 3 клас.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
5.07 Mб
Скачать
  1. Заключна частина уроку

Homework 1.

Домашнє завдання.

Впр. la, b (с. 6), письмово.

Підготувати переказ тексту «The Browns. Part 1», впр. 4 (с. 7)

Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою Т ‘Ф РІ} Р2, Р3.

Т\ Отже, які теми ми сьогодні повторили? Що вам найбільше сподобалося робити? Чо­му? Що у вас вийшло найкраще? Що не вийшло одразу?

урок з

Підтема: Родина Біла.

Мета: Активізувати вміння вживати іменники в присвійному відмінку на матеріалі теми «Родина Біла». Повторити й відпрацювати вживання модального дієслова сап.

Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 8— 9), картки з буквосполученнями.

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Greeting and Aim

Т: Сьогодні ми з вами поговоримо про родину Біла — про його батьків, брата й се­стру. Ми також пригадаємо, як повідомляти про свої вміння за допомогою модально­го дієслова сап.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Пісня «Colours».

Т: Take your pencils and put them on the desk in the following order. Розташуємо олівці у такій послідовності: Black, white, blue, red, grey, green, yellow, brown.

Учні розкладають олівці на столі, потім хором співають пісню «Colours» і «грають» на кольорових олівцях.

Now can you show me the red/blue/green etc pencils?

Учні показують червоні/сині/зелені (і т. д,) олівці.

Can you show me your peneilboxes/books/schoolbags?

Учні виконують прохання вчителя.

  1. Повторення структур з дієсловом can.

Т: Пригадаймо, що таке Can you...?

Ps: Чи можете ви...?

Т: Правильно! (Звертається до одного з учнів.) Can you read? (Звертається до іншого учня.) Can you write? Can you swim, Anna? Can you fly, Bohdan?

T: Of course, Bohdan can’t fly! Звичайно, Богдан не вміє літати. And I can’t fly! But I can read. Але я вмію читати. I can write/sing/dance/swim/speak English.

  1. Гра «What can you do? ».

T: А зараз похваліться, що ви вмієте робити.

Учні по черзі розказують про свої вміння, використовуючи конструкцію І сап...; виграє учень, що складає найбільше правильних речень.

  1. Фізкультхвилинка.

Т: Can you jump/run/dance?

Р: Yes!

Т: Jump! Run! Dance!

Учні виконують команди вчителя.

  1. Вірш «І Сап...».

Т: А зараз вивчимо вірш про те, що ми вміємо робити:

I can jump and you can jump and we can jump together.

I can jump and you can jump and we can jump and jump and jump.

I can run and you can run and we can run together.

I can run and you can run and we can run and run and run.

And we can jump and jump and jump.

I can dance and you can dance and we can dance together.

I can dance and you can dance and we can dance and dance and dance.

And we can run and run and run.

And we can jump and jump and jump.

Учні повторюють вірш за вчителем кілька разів, імітуючи рухи.