Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 3 клас.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
5.07 Mб
Скачать
  1. Presenting

    Grammar

    Подання граматичного матеріалу. Неозначений артикль а, an, та займенник some.

  1. Впр. З (с. 105).

Т: Подивіться на слова впр. З (с. 105). Вони розподілені на два стовпчики. Яка різниця між словами першого й другого стовпчика? Чи можемо ми сказати «одне яблуко»? Ps: Так.

Т: А « одне молоко » ?

Ps: Ні, ми скажемо: «одна склянка/чашка/літр молока».

Т: Чому? Тому що такі речі, як молоко, вода, сік, чай, кава, не можна порахувати, ми міряємо їх чашками, літрами, склянками тощо. Так само ми не можемо порахувати суп, салат, сіль. Тому ми просимо: «Дайте мені трохи супу», «Дайте мені трохи солі», «Дайте мені трохи салату». Отже, якщо йдеться про речі, які не можна порахувати,

ми використовуємо неозначений займенник some: some juice, some water, some milk etc. Якщо ж ідеться про речі, які можна порахувати, ми використовуємо неозначений артикль а/an: an egg, a tomato, an apple etc.

Учні ланцюжком читають слова вправи, звертаючи увагу на те, чи можна порахувати предмет, позначений цим словом.

  1. Граматична гра.

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім називає продукти харчування, подані на с. 105. Команди по черзі додають а/an чи some. За кожну правильну відповідь ко­манда отримує 1 бал.

Т: Egg.

Team А: An egg.

T: Tea.

Team В: Some tea.

Перемагає команда, що отримує більше балів.

  1. Впр. 4{с. 105).

Учні в парах усно складають діалоги за зразком вправи.

  1. Впр. 5(с. 106).

Учні в парах усно складають діалоги за зразком вправи.

  1. Впр. 6{с. 106).

Учні в парах усно розігрують сценку «За обідом»: просять один одного передати сіль, хліб, салат тощо й дякують за допомогу.

  1. Playtime

    Check on Homework

    III.

    Вірш, впр. 7 (с. 106).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором читають вірш за вчителем; потім вірш по черзі читають четверо-п’ятеро учнів.

  1. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки письмової впр. З (с. 103) учитель збирає зошити наприкінці уроку.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Скласти діалоги, використовуючи слова впр. З (с. 105) за зразком:

  • Pass me some bread, please.

  • Here you are.

  • Thank you.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Учитель пише на дошці слова: carrot, milk, sugar, soup, tomato, banana, salad, tea, onion, coffee, salt, bread, orange, juice, egg.

T: Закрийте підручники й розподіліть ці слова на два стовпчики: ті, що можна пора­хувати, й ті, що не можна порахувати.

УРОК 49

Підтема: Приготування їжі.

Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати монологічного мовлення за темою. Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 107—109), картки для самостійної роботи (Н01).

  • ХІД УРОКУ

Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

  1. Greeting and Aim

    Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ви навчитеся описувати процес приготування різних страв.

  1. Check on Homework

    Warming up

    Перевірка домашнього завдання.

Учні ланцюжком читають діалоги, які вони склали вдома, й перекладають їх україн­ською мовою. Наприкінці уроку учитель збирає зошити для перевірки.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

Відбувається як бесіда за схемою: Т «=> Pt, Р2, Рг

Т (звертаючись до кількох учнів ): Can you cook? What can you cook? Do you like cooking? Can you make a vegetable salad? What do we need for a vegetable salad?

Can you make a fruit salad? What do we need for a fruit salad?

Учні відповідають на запитання.