Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 3 клас.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
5.07 Mб
Скачать
  1. Основна частина уроку

Presenting 1. Подання лексичного матеріалу.

Vocabulary ^ Учитель вводить назви фруктів і овочів, використовуючи картки з малюнками або муляжі фруктів і овочів.

Т: Look! These are fruits and vegetables. This is a banana/apple etc.

Who can sort them into two groups: fruits and vegetables?

Can you name ail the fruits/vegetables?

What is your favourite fruit/vegetable? Which fruits/vegetables don’t you like?

  1. Учні відпрацьовують назви фруктів і овочів за малюнками (с. 102) та зразком, пода­ним учителем.

Т: Let’s look at the small pictures on page 102. What fruits and vegetables can we see here?

Point to the cucumber. What colour is it?

Pf. The cucumber is green.

  1. Bnp. 2 (c. 103).

Учні читають за вчителем назви овочів і фруктів, звертаючи увагу на вживання арти­кля а і an перед голосним і приголосним.

  1. Гра «What fruits/vegetables do you like? ».

T: Now tell me please, what fruits/vegetables do you like?

P/. I like apples.

T (звертаючись до іншого учня): What fruits/vegetables does he/she like?

P3: He/she iikes apples. And I like bananas,

P3: He/she likes bananas. And I like tomatoes. І т. д.

Потім учні складають речення в зошитах про свої улюблені овочі та фрукти: I like cu­cumbers. Ilike apples. І т. д.

Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.

  1. Reading

    Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 102).

  1. Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями.

Т: Let’s look at the big pictures on page 102. Who can we see in these pictures?

Vicky came to visit Kate. Picture b. Where are the girls? Are they in the kitchen? What are they doing? What vegetables can we see on the table? How many onions can we see? How many cucumbers can we see? How many tomatoes can we see?

What are the girls cooking? Let’s read the dialogue and find that out.

  1. Етап читання.

Учні читають діалог за ролями.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Т: What are the girls cooking?

  1. Grammar

    Practice

    Playtime

    Check on Homework

    Повторення граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час.

  1. Вірш-сценка «The Baby’s Sleeping» (див. урок 46).

  2. Впр. 3(с. 103).

Учитель ставить запитання до малюнків вправи й допомагає учням дати відповіді на них, використовуючи слова в рамці.

  1. Вірш, впр. 4 (с. 103).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором повторюють вірш за вчите­лем; потім вірш по черзі розповідають четверо-п’ятеро учнів.

  1. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки письмової впр. 4 (с. 101) учитель збирає зошити.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Домашнє завдання.

Впр. З (с. 103), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою Т =ї> Р , Р2, Р3.

Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які за­вдання були найскладнішими?

УРОК 48

Підтема: За обідом.

Мета: Ознайомити з мовленнєвими зразками теми. Навчати діалогічного мовлення за темою.

Ознайомити з новим граматичним матеріалом: неозначеним артиклем а, ап та займенником ьоте.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 104—106), завдання на картках (Н01).

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ