Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 3 клас.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
5.07 Mб
Скачать
  1. Grammar

    Practice

    Повторення граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час.

  1. Вірш-сценка «The Baby’s Sleeping».

Mum: Sh! Sh! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping!

Dad ( дивлячись телевізор): What did you say? What did you say?

Mum: I said: Hush! Hush! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping!

Dad: What did you say? What did you say?

Mum: I said: Please, be quiet! Please, be quiet! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping! Dad: What did you say? What did you say?

Мит (починає кричати): I said: Stop it! Stop it! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping!

Baby: W-a-a-a-a-a.

Учитель пояснює значення незнайомих слів і речень. Учні хором повторюють сло- ва вірша за вчителем; потім розігрують сценку: один із учнів — «матуся», другий — «батько», третій— «немовля».

  1. Впр. 2{с. 100—101).

Учні читають за вчителем слова й речення, перекладають їх українською мовою; потім усно відповідають на запитання вправи.

  1. Впр. 3(с. 101).

Учитель ставить запитання до малюнків вправи й допомагає учням дати відповіді на них.

Т: Picture 1. What’s she doing?

Pt: She’s drinking some milk.

T: Picture 2. What’s she doing?

P2: She’s cooking.

T : Picture 3. What are they doing?

Pg: They are having dinner.

T: Picture 4. What’s she doing?

P4: She’s doing the housework.

T: Picture 5. What are they doing?

Ps: They are talking on the phone.

T: Picture 6. What’s she doing?

P6: She’s making a cake,

T: Picture 7. What’s she doing?

P?: She’s teaching English.

T: Picture 8. What are they doing?

Pg: They are singing koliadas.

  1. Bnp. 4 (c. 101).

Учні в парах усно складають діалоги за зразком вправи.

  1. Вивчення вірша «Five ±‘at sausages».

Учні отримують картки і знаходять в тексті вірша речення в теперішньому тривало­му часі.

Потім учитель пояснює нові слова, після чого учні по черзі читають строфи вірша. 2—4 учні (за бажанням) декламують вірш перед класом.

FIVE FAT SAUSAGES Five fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Four fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Three fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Two fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the other went bang! One fat sausage is sizzling in a pan,

One went pop! and none went bang!

No fat sausages are sizzling in a pan.

Прочитай вірш і знайди речення в теперішньому тривалому часі. FIVE FAT SAUSAGES Five fat sausages are sizzling in a pan,

One went pop! and the others went bang!

Four fat sausages are sizzling in a pan,

One went pop! and the others went bang!

Three fat sausages are sizzling in a pan,

One went pop! and the others went bang!

Two fat sausages are sizzling in a pan,

One went pop! and the other went bang!

One fat sausage is sizzling in a pan,

One went pop! and none went bang!

No fat sausages are sizzling in a pan.

  1. Ш ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. З (с. 101), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою Т ^ Рр Р2, Р3.

Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які за­вдання були найскладнішими?

УРОК 47

Підтема: Фрукти й овочі.

Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати діалогічного мовлення за темою. Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 102,103); картки для самостійної роботи (Н0 ).

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Greeting and Aim

    Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми продовжимо розмову про їжу, ви вивчите назви деяких овочів і фруктів. Ви також, користуючись новою лексикою, будете описувати, як на попередньому уроді» що люди роблять на кухні у певний момент.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Завдання на картках.

НО

Учитель роздає учням картки з реченнями, в яких пропущені слова. Учні повинні вставити правильно слова.

Заповн и пропуски словами з рамки.

dinner

cooking

breakfast

eating

drinking

supper

making

lunch

  1. It’s eight o’clock. Mr Brown is having _

  1. It’s one o’clock. Mr Brown is having

  2. It’s four o’clock. Mr Brown is having_

  3. It’s five o’clock. Mr Brown is having _

  4. Tom is a cake.

Закінчення завдання

6. Tom is

milk.

7. Mum is

dinner.

8. She is

a cake.

  1. Вивчення вірша «FiveLittle Peas».

Учитель схематично зображує на дошці малюнки, що ілюструють текст вірша: горо­шини в стручку, а також мімікою й жестами показує, як горох зростав і як лопнув стручок. Учитель також записує на дошці такі опорні слова та речення:

In a peapod pressed; grew; And so did all the rest; popped.

Діти, спираючись на подані слова, розповідають віршик — спочатку за вчителем, потім самостійно.

FIVE LITTLE PEAS Five little peas In a peapod pressed;

One grew, two grew,

And so did all the rest.

They grew and grew And did not stop.

Until one day The peapod popped!