- •3. Повідомлення теми та мети уроку.
- •Основна частина уроку
- •Повторення та перевірка знання лексики теми «Шкільні речі».
- •Заключна частина уроку
- •Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •Основна частина уроку
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
- •Основна частина уроку
- •4. Активізація мовного матеріалу.
- •European country whose capital is London.
- •People of these country are called Greeks.
- •European country whose capital is London.
- •People of these country are called Greeks.
- •Основна частина уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •I like music. I don’t like singing or dancing, but I like listening to music.
- •I’m a robot. Look at my legs!
- •I’m a robot. Look at my legs!
- •Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •I I 5. Which lessons do you like?
- •I 1 8. What day is it today?
- •I 110. When do you get up?
- •Reading
- •III. Заключна частина уроку
- •Presenting
- •Reading
- •Vocabulary 1) Впр. 1 (с. 98).
- •Grammar
- •Revision
- •Заключна частина уроку
- •Greeting and Aim
- •Check on Homework
- •Основна частина уроку
- •Reading
- •Grammar
- •Practice
- •Основна частина уроку
- •Reading
- •Greeting and Aim
- •Warming up
- •Основна частина уроку
- •Pronunciation
- •Presenting
- •Grammar
- •Playtime
- •Check on Homework
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
- •Основна частина уроку
- •Reading
- •Grammar
- •Greeting and Aim
- •Presenting
- •We can see one boy. 4} You can play tennis here.
- •We can see two boys. 4) You can play tennis here.
- •Test 2
- •Test 2
- •Variant I!
- •Test з
- •Test 3
- •Variant I
- •Variant 11
- •Variant I
- •Variant II
- •If, table, plane, hot, in, got, mum, fun, take, uncle, drum, favourite
- •Variant I
- •Variant I
- •Variant II
- •Bill (is going/goes) to his tennis
- •Listening comprehension
- •Listening comprehension
Grammar
Revision
Повторення граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час.
Впр. 3{с. 99).
Учні ланцюжком відповідають на запитання вправи.
Впр. 4(с. 99).
Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком вправи, використовуючи словосполучення в рамці.
Check on 4. Перевірка домашнього завдання.
Для перевірки письмової впр. 7 (с. 97) учитель збирає зошити наприкінці уроку.
Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
Підготувати розповідь про Різдво в Україні (за текстом на картках Н02).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т ^ Рг Р2, Р3.
Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які завдання були найскладнішими?
УРОК 46
Підтема: їжа.
Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати діалогічного мовлення за темою.
Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 100,101); малюнок (НО^, картки для самостійної роботи (Н02, Н03)
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання.
Див. урок 45.
Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Тема нашого уроку — їжа. Сьогодні ви навчитесь описувати, що люди роблять на кухні у певний момент.
Check on Homework
Перевірка домашнього завдання.
Т\ When is Christmas in Ukraine? How are traditional Christmas songs called in Ukraine?
What is the traditional Christmas dish in Ukraine?
Учитель викликає, трьох-чотирьох учнів, що розповідають про Різдво в Україні.
Уведення в іншомовну атмосферу.
Warming
up
HO.:
HO:
Вибери й підкресли слово, що відповідає малюнку.
Dear Nick,
This is a picture of our New Year’s party. This is my family: My Mum, Dad, my little sister Ann and our dog. Mum is watching TVjeating the cake. Dad is watching TV/sleeping. Ann is singing/dancing. She looks happy! The dog is sleeping/eating. I’m skiing/taking the photo — so you can’t see me!
Have a Happy New Year!
Bye,
Kate
Основна частина уроку
Presenting 1. Подання лексичного матеріалу.
Vocabulary у. Let’s look at the small pictures on page 100. Who can we see in this picture?
And in these pictures Tom is doing different things. What’s he doing? Let’s read the new words and answer this question.
Учні читають за вчителем нові дієслова теми.
Т\ Picture 1. What’s Tom doing?
P2: Tom is eating.
T: Yes, Tom is eating some soup and bread. Picture 2. What’s Tom doing?
P3: Tom is drinking.
T: Picture 3. Is Tom eating/drinking? What’s Tom doing?
P4\ Tom is cooking.
T: Picture 4. Is Tom in the kitchen or in his room? What’s Tom doing?
Ps: Tom is making a chair.
Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 100).
Reading
Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.
Т: Let’s look at the big picture on page 100. Who can we see in this picture?
Are they in the kitchen? What are Mum and Kate doing?
And what’s Bill doing? Is he cooking? Is he wiping the plates?
Етап читання.
T: Now let’s read the dialogue.
Учні читають діалог за ролями.
Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Т: Listen to me and correct me:
Vicky and Bill are talking on the phone.
Mum isn’t busy in the kitchen.
Tom is helping Mum in the kitchen.
Bill is making a cake.
Kate is eating a cake.
