Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 3 клас.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
5.07 Mб
Скачать
  1. Presenting

    Grammar

    Ознайомлення з вживанням прикметників, впр. 1 (с. 91).

Учні повторюють за вчителем прикметники, здогадуючись про їхнє значення за ма­люнками вправи.

  1. Гра «Am I right?».

Учитель висловлює твердження стосовно героїв мультфільмів. Учні повинні погоди­тися чи не погодитися з ними.

Т: Mary is fat.

Alice is young.

Winnie-the-Pooh is thin.

Arial is fat.

Ursula is ugly.

Triton is strong.

Micky Mouse is big.

Cinderella is beautiful.

  1. Reading

    Подання діалогу для читання, впр. 2 (с. 91—92).

  1. Етап підготовки до читання.

Т: Look at the dialogue and find adjectives there. What characters do they refer to?

  1. Етап читання.

Учні читають діалог за ролями.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда.

Т\ Look at the text again and answer. What do the girls say about Ariel/about the King/ about Ursula?

  1. Oral Practice

    Подання тексту для читання, впр. З (с. 92).

  1. Етап підготовки до читання.

Т: Look at the pictures on page 92. What characters can you see there?

Which of the following words are about Ursula and which about Arial?

Учитель пише на дошці слова: young, fat, nice, short, red, blue, green, black, ugly, long, beautiful, old.

Учні повинні визначити, які з цих слів характеризують Урсулу, а які Аріель.

  1. Етап читання.

Т: Now let*s read the text.

Учні читають текст ланцюжком.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда за змістом тексту.

Відбувається за схемою: Т Рг Р2, Рг

Т\ Is Ursula fat or thin? Is she young or old? Has she got short or long hair? What colour is it? Is her neck fat or thin? Has she got any legs? What is she wearing? What is she doing?

Is Arial fat or thin? Is she young or old? Has she got short or long hair? What colour is it? Has she got any legs? Has she got a tail? What is she doing?

  1. Bnp. 4 (c. 93).

Учні за допомогою вчителя заповнюють пропуски і записують речення в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання за­вдання.

  1. Впр. 5 <с. 93).

Учні спочатку усно, за допомогою вчителя, а потім письмово відповідають на запитан­ня вправи- Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність вико­нання завдання.

Playtime 5. Вірш, впр. 5 (с. 93).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором повторюють вірш за вчите­лем; потім вірш по черзі розповідають три—чотири учні.

Vocabulary 3. Повторення ЛО теми « Герої мультфільмів *.

Revision

Гра «Fairy-tale Character».

Ведучий (учитель або один з учнів) загадує якогось відомого казкового персонажа. Інші учні класу по черзі ставлять йому загальні запитання, намагаючись визначити, кого він загадав.

Наприклад, ведучий загадав Вінні-Пуха.

Pt: Is it a boy?

Leader: No, it isn’t.

P2: Is it an animal?

Leader: Yes, it is.

P3: Is it a small animal?

Leader: No, it isn't.

P4: Is it an elephant?

Leader: No, it isn’t.

P5: Is it a bear?

Leader: Yes, it is.

P6: Is it a white bear?

Leader: No, it isn’t.

P7: Is it Winnie-the Pooh?

Leader: Yes, it is.

Потім роль ведучого виконує учень, який відгадав ім’я казкового персонажу.

  1. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. 6 (с. 93). Скласти письмову розповідь про свого улюбленого героя мультфільму за зразком впр. З, 4 (с. 92—93).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим? Що було найцікавішим?

УРОК 42

Підтема: Робота й дозвілля.

Мета: Повторити й активізувати /10 теми.

Навчати діалогічного й монологічного мовлення з використанням форм теперішнього тривалого часу.

Повторити граматичний матеріал: теперішній тривалий час.

Обладнання: Підручник,тематичні малюнки {с. 94— 95), картки для самостійної роботи (Н0іГ Н02).

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Greeting and Aim

    Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми будемо описувати, що діти роблять у момент мовлення.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Аудіювання,

Учитель роздає картки для самостійної роботи, на яких — малюнки й запитання до них. Учитель читає три діалоги до цих малюнків, учні повинні вибрати правильний малюнок і дати відповідь на запитання.

Н0 :

Розглянь малюнки й прослухай діалоги до них.

Вибери малюнок} що відповідає змістові діалогу. Дай відповіді на запитання.

1. What are they doing?

2. What is he doing?

T\ Number 1. Listen to the dialogue and answer the question,

  • Where are the boys?

§=■ They are on the sports-ground.

  • Are they playing football?

  • No, they are playing basketball.

Учні відмічають на картках, що правильна відповідь С, потім поруч із запитанням за’ писують відповідь на нього: They are playing basketball.

T: Number 2. Listen to the dialogue and answer the question.

  • Where is Nick? Is he at school?

  • No. Nick is at home.

-— Is he watching cartoons?

  • No. He’s reading a book.

Учні відмічають на картках, що правильна відповідь В, потім поруч із запитанням за­писують відповідь на нього: He’s reading a book.

Т: Number 3. Listen to the dialogue and answer the question.

  • Look at the photo. This is my sister in a school show.

  • Is she singing?

-— No, she is dancing.

  • Is she a ballerina?

  • No, she is Cinderella.

Діти відмічають на картках, що правильна відповідь В, потім поруч із запитанням за­писують відповідь на нього: She is dancing.

  1. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 94—95).

  1. Етап підготовки до читання.

Т: Look at the pictures of exercise 1 on page 94. Who can we see there? What do you think Bill is telling Nick about? Are the photos from the Greenwoods Summer Camp?

  1. Етап читання.

Учні читають діалог за ролями.

!) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда.

Т: Look at the first photo and answer my question. What are the boys doing?

Look at the second photo. Who is it? What is Bill doing?

Look at the third photo. Who is it? Where is she from? What is Alice doing? Is it her real hair?

Grammar

Practice

!. Повторення граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час.

  1. Впр. 2{с. 94).

Т: Look at the pictures of exercise 2.

Picture 1. What are the boys doing?

Picture 2. What is the girl doing?

Picture 3. What are the children doing?

Picture 4. What is the boy doing?

Picture 5. What is the boy doing?

Picture 6. What are the boys doing?

!) Bnp. 4(c. 95).

Учні за допомогою вчителя заповнюють пропуски та записують речення в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання за­вдання.

Pronunciation

Reading

І. Практикування у вимовлянні звуків.

Впр. З (с. 95).

Учні повторюють за вчителем звуки, а також слова, в яких вони є; учитель нагадує правила читання літери а в закритому складі, а також правило читання закінчення -ing.

L Подання тексту для читання, впр. З (с. 95).

  1. Етап підготовки до читання.

Т: Look at the text «We Are Having a Lesson» on page 95. Are there any-mg'words there? What are they? Which words refer to the teacher/the children/the boy/the girl?

Етап читання.

T: Now let's read the text.

Учні читають текст ланцюжком.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учитель просить учнів закрити підручники та роздає картки для самостійної робо­ти. На них — текст впр. З (с. 95), але деякі слова в цьому тексті пропущені. Завдан­ня учнів — самостійно заповнити пропуски. Потім учні відкривають підручники й перевіряють, чи правильно вони виконали завдання. Учитель проводить аналіз помилок.

Заповни пропуски словами з рам ки.

writing speaking are are is teacher sitting We Are Having a Lesson Now

This is my classroom. We having a lesson now.

The is standing.

He is .

The children are .

They listening.

This boy reading a book.

That girl is in her copybook.

  1. Physical

    Activity

    Фізкультх ви линка.

Вірш «Clap Your Hands» (див. урок 9).

Ріауґіте 6. Пісня, впр. 5 (с, 95).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні повторюють слова пісні за вчите­лем; потім хором співають.

  1. Check on Homework

    Перевірка домашнього завдання.

Учитель викликає кожного з учнів і просить розповісти про свого улюбленого героя мультфільму.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Домашнє завдання.

Впр. 2 (с. 94—95), письмово.

5иттагігіпд 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим? Що було найцікавішим?

УРОК 43

Підтема: Одяг. Професії.

Мета: Повторити й активізувати ЛО тем.

Формувати вміння знаходити необхідну інформацію у прочитанному тексті. Повторити граматичний матеріал: теперішній тривалий час; присвійні займенники.

Обладнання: Підручник,тематичні малюнки {с. 96— 97), картки для самостійної роботи (Н0у Н0г).

  • ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми повторимо назви професій, предметів одягу й героїв мультфільмів. Ви також знов попрактикуєтесь у відповіді на запитання Whose is it?, а також повідомленні того, що людина робить у цей момент.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Noughts and Crosses».

Учитель малює на дошці основу для гри в «хрестики-нулики».

professions

clothes

cartoons

cartoon

characters

pronouns

adjectives

winter

winter clothes

seasons


Учні розподіляються на дві команди — « хрестики » й « нулики ». Кожна команда вибирає собі категорію, а вчитель читає запитання до цієї категорії. Якщо гравці відповідають на запитання, то вчитель замість категорії ставить значок команді, що дала відповідь: X чи О. Перемагає команда, що має три хрестики чи три нулики підряд.

Запитання можуть бути такі.

Professions: People of this profession usually work in a cafe (waiter/waitress).

Clothes: Men never wear it (dress).

Cartoons: This cartoon tells us about a funny bear (Winnie-the-Pooh).

Cartoon characters: This girl is kind and beautiful; she had to do dirty work, but then she married the Prince (Cinderella).

Pronouns: Complete the line: my— mine, you — (yours).

Adjectives: The opposite of it is «old» (young).

Winter: In winter we can...? (ski or skate)

Winter clothes: You have them on your hands; once Tom lost them (mittens).

Seasons: We say about this season: It’s white (winter).

П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary 1. Повторення ЛО тем «Професії», «Одяг».

Revision ^ ^ ^ Hidden words ».

Учитель роздає картки й просить учнів знайти слова, пов’язані з темою «Професії». Учні обводять слова олівцем, читають їх.

Зна

йди

па об

веди

слов

a за

me Me

ю «L

Іроф

sciï».

0

0

C

T

o

R)

D

F

Y

E

T

T

A

R

U

Y

E

F

D

R

I

V

E

R

N

В

U

S

I

N

E

S

S

M

A

N

C

D

G

H

S

Б

L

L

E

R

C

G

E

D

W

A

I

T

R

E

S

S

H

H

R

W

A

I

T

E

R

J

G

H

E

S

G

H

J

S

E

C

R

E

T

A

R

Y

Key:

D

F

Y

E

T

(D)

0

C

T

O

R)

I

A

R

U

Y

E

F

(d

R

I

V

E

R;

N

U

S

I

N

E

S

S

M

A

n)

C

D

G

H

C

G

(s

E

L

L

E

R)

E

D

H

H

(w

A

I

T

R

E

S

s)

R

(w

A

I

T

E

r)

J

G

H

E

S

G

H

J

(S

E

C

R

E

T

A

Y)


  1. Впр. 1 (с. 96).

Т: Look at the pictures of exercise 1 on page 96. Picture 1—8. What’s her/his job? T (звертається до кожного з учнів): What do you want to be when you grow up? Учні відповідають: A doctor/a teacher/a businessman. І т. д.

  1. Гра «Jumbled letters».

Учитель роздає дітям картки й просить за допомогою малюнків розташувати літери в словах так, щоб отримати назви предметів одягу.

Учні самостійно виконують завдання, потім ланцюжком читають і називають слова по літерах.

Т (звертаючись до кожного з учнів): What are you wearing?

Учні відповідають.

Т: Look at the pictures of exercise 1 on page 96 again. Picture 1—8. What’s she/he wearing?

  1. Повторення граматичного матеріалу. Присвійні займенники.

Grammar

Revision

Теперішній тривалий час.

  1. Бесіда.

Т (указуючи на предмет, наприклад портфель, що належить комусь із учнів): Whose schoolbag is it?

PIt’s mine.

T (звертаючись до іншого учняJ: Is this schoolbag yours?

P2: No, it isn’t mine. It’s his/hers. І т. д.

  1. Bnp. 3{c. 96).

Учні за допомогою вчителя заповнюють пропуски і записують речення в зошити.

  1. Впр. 5(с. 97).

Учні самостійно розкривають дужки и записують речення в зошити. Учитель нагадує, що правопис дієслів із закінченням -ing поданий у вправі 3 (с. 95).

Потім учні ланцюжком читають і перекладають речення українською мовою.

  1. Reading

    Подання тексту для читання, впр. 4 (с. 97).

  1. Етап підготовки до читання.

Т: Which of these words are used to describe appearance? Clothes? Character?

Учитель пише на дошці слова, а учні намагаються визначити, чи можуть ці слова ха~ рактеризувати зовнішність, одяг і характер людини: pretty, tall, long, blond, bad, short, white, red, pink, good, green, brown, kind.

T: Which of these words can describe your appearance and clothes? Does your friend agree? Discuss in pairs.

  1. Етап читання.

T: Read about Sally and tell which of these words are used to describe Sally.

Учні про себе читають текст і відповідають на запитання.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учні відповідають на запитання вчителя.

Т: Is Sally pretty or ugly? Is her nose short or long? What colour are her lips? What col­our are her cheeks? What colour are her eyes? Is Sally tall? Has she got short or long hair? What colour is it? What is she wearing? What colour are her shoes? What’s her favourite book? What is she doing now?

  1. Складання тексту на основі прочитаного.

Впр. 6 (с. 97). Учні складають письмову розповідь про свого друга за запитаннями впра­ви. Потім учитель просить чотирьох-п’ятьох учнів прочитати свої розповіді. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.

  1. Check on Homework

    Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки письмової впр. 2 (с. 94) учитель збирає зошити наприкінці уроку.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. 7 (с. 97), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Отже, ми з вами повторили матеріал теми «Людина». Про що нове ви дізналися? Чого навчилися? Що ви тепер умієте робити? Що вам найбільше сподобалося робити? Які завдання були найскладнішими?

УРОК 44 (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема: Тематична контрольна робота 4.

Мета: Перевірити рівень мовної та комунікативної компетенції за темою «Людина». Обладнання: Картки для самостійної роботи {Н01)/ зошит для тематичного оцінювання (Те514).

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Greeting and Aim

    Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми напишемо контрольну роботу й перевіримо, чи ви добре засвоїли лек­сичний і граматичний матеріал теми.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Gates».

Два учні стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб утворити «ворота». Інші учні по черзі підходять до «воріт» і говорять речення (питальне або розповідне) за те­мою «Людина». Якщо в реченні немає помилок, « ворота» пропускають учня, в іншому випадку учень (якщо треба, за допомогою вчителя) виправляє помилку.

  1. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary 1. Повторення лексико-граматичного матеріалу теми, and grammar

revision 6) Завдання на картках

Учні самостійно виконують завдання, потім разом з учителем перевіряють.

  1. У другому стовпчику добери закінчення до речень з першого стовпчика. This is Ariel.

HO:

She is a nice green dress.

She has got young and beautiful.

She hasn’t got long red hair.

She is wearing any legs.

She is singing a song now.

  1. Заповни пропуски в реченнях поданими словами:

neck.

head.

body

feet,

hand,

I wear a hat on my

I wear mittens on

I wear shoes on my

I wear a coat on my

I wear scarf around my _

З.До поданих прикметників добери слова, протилежні за значенням.

good — bad big —

tall — old —

beautiful — long —

fat — black —

strong — _

. Подивись на малюнок і прочитай запитання. Доповни відповіді одним словом.

Закінчення завдання

1) What season is it? It’s

2) Is it snowing or raining?

It’s

3) Who can we see in the picture?

We can see a

4) What’s he doing?

He’s

school.

5) What has he got on his head?

He has got a

on his head.

5. Обери й обведи правильне слово.

They are happy/happily children.

They live happy/happily.

In spring bird’s songs are merry/merrily.

They sing so merry/merrily.

Her cake is beautiful/beautifully.

She cooks beautiful/beautifully.

He is a good/well schoolboy.

He does his homework good/well.

Instructions 2. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою.

Т\ Контрольна робота складається з чотирьох завдань. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали.

Test 3. Виконання контрольної роботи.

Текст контрольної роботи див. на с. 293.

  1. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Summarizing Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою Т «=> Рр Р2, Р3.

Т: Чи усі завдання ви успішно виконали? Які труднощі у вас виникли під час вико­нання контрольної роботи?

ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNITS: HOME, SWEET HOME

УРОК 45

Підтема: Різдво в Україні.

Мета: Ознайомити з лексикою теми.

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою.

Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 98, 99); картки для самостійної роботи (НО , Н03), картки для гри (НОг).

  • хід УРОКУ

ПІДГОТОВКА до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання. Вірш.

Greeting and Aim

Good morning, Sue! Nice to see you! Hello, Ralf! How is life?

Hi, Seon! How are you getting on?

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Тема нашого уроку — Різдво в Україні. Отже сьогодні ми поговоримо про свято Різдва й порівняємо традиції святкування Різдва в Англії й в Україні.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Бесіда.

Т: What season is it now? What are winter months? Do you like winter? What can we do in winter? What else is good about winter?

Yes! In winter there are a lot of wonderful holidays: New Year’s Day, Christmas, St. Valentine’s Day. In December I told you about Christmas in England. And today we’ll speak about Christmas in Ukraine.

  1. Пісня «We Wish You a Merry Christmas» (див. урок 33).

  1. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting 1. Подання нового лексичного матеріалу.