Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 3 клас.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
5.07 Mб
Скачать

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

Вітр. З (с. 85), письмово. Вивчити діалог впр. 1 (с. 84).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою Т •=> Р1} Р2, Р3.

Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися?

УРОК 39

Підтема: Ляльки. Одяг.

Мета: Тренувати ЛО теми «Одяг»

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темами.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 86—87); картки для самостійної роботи (НО ), кольорові олівці.

  • ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

and Aim _ ,

і: Сьогодні ми поговоримо про ляльок та їхній одяг. А для цього ми повинні повтори­ти назви предметів одягу.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Гра «What are you wearing? ».

Учні ставлять ланцюжком запитання What are you wearing? і відповідають на нього. Pj (звертаючись до другого учня): What are you wearing?

P2: I’m wearing a blue shirt and black trousers. (Звертається до третього учня.) What are you wearing?

Ps: I’m wearing a yellow blouse and a green skirt. (Звертається до четвертого учня.) What are you wearing?

  1. Вірш «Seasons and Clothes» (див. урок 37).

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Check on Homework

1. Перевірка домашнього завдання.

  1. Учитель викликає чотирьох учнів і просить їх розповісти діалог за ролями.

  2. Для перевірки письмової впр. З (с. 85) учитель збирає зошити наприкінці уроку.

Reading 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 86).

  1. Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями.

Т: Look at the pictures on page 86. Who can we see in these pictures? Do you know their names? What are they doing?

Якщо учням важко відповісти на це запитання» учитель підказує відповідь.

Т: Point to Vicky. What has she got in her hands? Is the doll a boy or a girl? What is the doll wearing? What colour is the dress? What colour are the shoes?

Point to Jane. What has she got in her hands? Is the doll a boy or a girl? What is the doll wearing? What colour is the shirt? What colour are the trousers?

  1. Етап читання.

Учні читають діалог за ролями.

  1. Vocabulary

    Revision

    Повторення ЛО теми «Одяг».

  1. Впр. 2(с. 86).

Учні читають словосполучення й речення вправи та перекладають їх українською мо­вою. Учитель роздає картки, на яких зображені предмети одягу.

Закінчення завдання

Т: Таке the long dress and colour it green.

Take the short dress and colour it blue.

Take the big boots and colour them black.

Take the small shoes and colour them red.

Take the new trousers and colour them grey.

Take the old coat and colour it yellow.

Take the lovely mittens and colour them pink.

Take the long skirt and colour it brown.

Учитель перевіряє, чи правильно учні розфарбували предмети одягу. Потім просить їх письмово скласти речення про кожний з предметів одягу за зразком впр. 2 (с. 86): This is a long green dress.

This is a short blue dress.

These are big black boots. І т. д.

Учні по черзі читають речення, які вони склали. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити.

  1. Впр. З (с. 87).

Учні за допомогою вчителя заповнюють пропуски в реченнях вправи і записують їх у зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність вико­нання завдання.

  1. Пісня. Впр. 5 (с. 87).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні повторюють слова пісні за вчите­лем; потім хором співають.

  1. Гра «Word clap».

Учні сідають у коло і разом відбивають ритм, спочатку повільно, потім все швидше: тричі вони плескають по колінах, а четвертий раз — у долоні. З кожним четвертим плеском один із учнів називає предмет одягу. Наприклад:

Ps: (three claps).

Pji Dress!

Ps: (three claps).

P2\ Mittens!

Ps: (three claps).

P3: Cap! І т. д.

  1. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Намалювати ляльку й одяг для неї. Скласти усну розповідь про ляльку та її одяг.

Биттапгїпд 2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою Т •=> Рг Р2, Р3.

Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися?

УРОК 40

Підтема: Герої мультфільмів.

Мета: Ознайомити учнів із лексикою теми.

Навчати діалогічного мовлення за темою.

Увести новий грамаитчний матеріал: теперішній тривалий час.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 88— 90), картки з малюнками (Flashcards), картки із зображенням героїв мультфільмів для гри (H0J.

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Greeting and Aim

    Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми поговоримо про героїв мультфільмів, і ви навчитеся говорити про те, що вони роблять у цей момент.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Учитель демонструє учням картки із малюнками.

T: Look at the pictures. You can see a girl. Her name is Sue. Sue is ten and she goes to school. But is she at school now? No. Look at the first picture. Is she at a lesson? Where is she? What’s she wearing? Is she watching cartoons? Is she playing with her doll? Is she reading a book?

Look at the second picture. This is Sue again. What’s she wearing? What’s she doing? Is she reading a book now? Is she watching cartoons? Is she singing? What’s she doing? Look at the third picture. What’s Sue wearing now? She is wearing a cap, a jacket, a scarf, mittens and warm pants. What’s she doing? Is she skating or skiing?

  1. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV

Reading 1. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 88).

  1. Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями.

Т: Look at the pictures on page 88. Who can we see in these pictures? Do you know their names? Are they talking on the phone? No, they aren’t. Jane came to visit Vicky. Look at picture b. What are they doing? Do you know this cartoon? Do you like it? Who are the characters in this cartoon? Do Jane and Vicky like it?

  1. Етап читання.

T: Let’s read the dialogue.

Учні читають діалог за ролями.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту,

Т: Put the sentences in the order they are in the text.

Учитель пише на дошці речення, а учні повинні розташувати їх у правильній послідовності:

Triton is angry.

Ariel is singing her song.

1 Ariel is swimming.

Triton is speaking to his daughter.

Ariel is sad.

Ariel is crying.

Vocabulary 2. Подання лексичного матеріалу.

  1. Робота із підручником.

Учні читають за вчителем назви мультфільмів з впр. 2 (с. 89) й перекладають їх українською мовою.

Т: Do you like cartoons? What is your favourite cartoon? What is your favourite cartoon character?

Учні по черзі відповідають.

  1. Гра «Guess Who: Cartoon Characters».

Учням пропонуються картки із зображенням героїв мультфільмів.

Учні грають у парах. Мета гри — першим впізнати всіх героїв з карток опонента.

Хід ігри.

Учні отримують по одному комплекту карток, перемішують свої картки й вибирають одну з них, не показуючи її своєму опонентові. Потім по черзі ставлять один одно­му загальні запитання, намагаючись ідентифікувати героя на картці опонента. На поставлені запитання можна відповідати тільки «так» чи «ні». Наприклад, один гра- вець питає суперника: «Is your character a girl?» Якщо відповідь «так», то з ігрового поля можна виключити всіх не-дівчат. Якщо відповідь «ні», то з ігрового поля можна виключити всіх дівчат. Для виключення героїв з ігрового поля учні просто відкладають картку з його зображенням.

Якщо учень гадає, що він знає героя суперника, він може зробити припущення:

«Is it Cinderella?» Але якщо це припущення неправильне, то учень програє цей ра­унд.

Не можна відгадувати одразу після того, як було поставлене запитання, — треба до­чекатися своєї черги.

Гра продовжується, поки один з гравців не вгадає героя свого опонента. Учень, який першим вгадує героя, є переможцем раунду. Перемагає учень, який першим виграє п’ять раундів.

Після цього учні знов перемішують свої картки й загадують нового героя.

HO,:

  1. Presenting

    Grammar

    Подання граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час.

  1. Ознайомлення учнів зі структурами Present Continuous.

Т (бере книгу й нібито читає): Look at me! I’m reading. (Імітує написання.) I’m writ­ing. (Малює на дошці.) Fm drawing. All this I’m doing now. Are you reading/writing/ drawing? What are you doing?

T: Знайдіть у тексті діалогу впр. 1 (с. 88) речення, які позначають дію, що відбуваєть­ся зараз.

Учні знаходять речення у теперішньому тривалому часі й читають їх.

Т: Як ми скажемо: «Вона пливе/співає/плаче»? «Він розмовляє зі своєю донькою»? Учні відповідають.

Т: Як ми складаємо речення, що позначають дію, яка відбувається зараз?

Учитель разом з учнями виводить формулу для Present Continuous:

Subject + am/is/are+ Ving

  1. Читання, впр. З (с. 89).

Учні читають слова й речення і перекладають їх українською мовою; учитель звертає увагу на читання закінчення -ing.

  1. Письмо, впр. 4 (с. 89).

Учні за допомогою вчителя заповнюють пропуски й записують речення в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання за­вдання.

  1. Говоріння, впр. 5 (c. 90).

Учні усно складають речення від імені дітей, зображених на малюнку.

I’m jumping. I’m reading. I’m singing. I’m doing exercises.

  1. Закріплення структур теперішнього тривалого часу в піспі «Are you sleeping?».

Are you sleeping? Are you sleeping,

Brother John, brother John?

Morning bells are ringing,

Morning bells are ringing Din-din-don.

Din-din-don.

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні повторюють слова пісні за вчите­лем; потім хором співають.

  1. Граматична гра.

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім пише на дошці особові займенники й дієслова, наприклад: I/read, he/play, we/sing, і т. д. Кожна з команд складає своє ре­чення в Present Continuous: одна з команд — стверджувальне, інша — заперечне. Наприклад:

I/read

Team А: I am reading.

Team В: I am not reading, he/play

Team A: He is playing.

Team■ B: He is not playing.

За кожне правильно складене речення команда отримує 1 бал. Перемагає команда, що отримає більше балів.

  1. Physical

    Activity

    Check on Homework

    Фізкультхвилинка.

Rhyme «Clap Your Hands» (див. урок 9).

  1. Перевірка домашнього завдання.

Учитель викликає кожного з учнів, просить показати свій малюнок і розповісти про свою ляльку та її одяг.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Намалювати героя свого улюбленого мультфільму, повідомити його ім’я та сказати, що він зараз робить. Впр. 5 (с. 90), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Учні ланцюжком ставлять запитання про те, що вони зараз роблять. Рj (звертається до другого учня): Are you reading?

Р2: No. Звертається до третього учня. Are you singing?

Р3: No. Звертається до четвертого учня. Are you looking at me?

P.: Yes. І т. д.

УРОК 41

Підтема: Герої мультфільмів.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Увести граматичний матеріал: якісні прикметники.

Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 91— 93).

  • ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Greeting and Aim

    Warming up

    Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: На цьому уроці ви навчитеся описувати героїв ваших улюблених мультфільмів.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Бесіда за схемою Т => PJf Р2, Р3.

Т: Look outside! Is it snowing? Is it raining? Is the wind blowing?

What are you wearing? What am I wearing?

Are you watching cartoons? Are you playing with your doll? Are you reading a book? Are you singing? What are you doing? Now look at the pictures of exercise 4 on page 89—90. Picture 1. Is Mary swimming?

Picture 2. Is Alice reading?

Picture 3. Is Arial singing?

Picture 4. Is Winnie- the-Pooh playing?

Picture 5. Is Micky Mouse dancing?

Picture 6. Are Tom and Jerry dancing?

Picture 7. Is Cinderella flying?

  1. Пісня «Are you sleeping?» (див. урок 40).

Pronunciation 3. Скоромовка.

A sailor went to sea, sea, sea,

To see what he could see, see, see,

And all that he could see, see, see,

Was the bottom of the deep blue sea, sea, sea.

Учні повторюють текст скоромовки за вчителем, звертаючи увагу на вимовляння зву­ка [і:].

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Check on Homework

    Перевірка домашнього завдання.

  1. Учитель викликає кожного з учнів, просить показати свій малюнок, познайомити клас зі своїм улюбленим героєм мультфільму та розповісти про те, що він робить.

  2. Для перевірки письмової впр. 5 (с. 90) учитель збирає зошити наприкінці уроку.

  1. Подання нового граматичного матеріалу. Якісні прикметники.