
- •3. Повідомлення теми та мети уроку.
- •Основна частина уроку
- •Повторення та перевірка знання лексики теми «Шкільні речі».
- •Заключна частина уроку
- •Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •Основна частина уроку
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
- •Основна частина уроку
- •4. Активізація мовного матеріалу.
- •European country whose capital is London.
- •People of these country are called Greeks.
- •European country whose capital is London.
- •People of these country are called Greeks.
- •Основна частина уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •I like music. I don’t like singing or dancing, but I like listening to music.
- •I’m a robot. Look at my legs!
- •I’m a robot. Look at my legs!
- •Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •I I 5. Which lessons do you like?
- •I 1 8. What day is it today?
- •I 110. When do you get up?
- •Reading
- •III. Заключна частина уроку
- •Presenting
- •Reading
- •Vocabulary 1) Впр. 1 (с. 98).
- •Grammar
- •Revision
- •Заключна частина уроку
- •Greeting and Aim
- •Check on Homework
- •Основна частина уроку
- •Reading
- •Grammar
- •Practice
- •Основна частина уроку
- •Reading
- •Greeting and Aim
- •Warming up
- •Основна частина уроку
- •Pronunciation
- •Presenting
- •Grammar
- •Playtime
- •Check on Homework
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
- •Основна частина уроку
- •Reading
- •Grammar
- •Greeting and Aim
- •Presenting
- •We can see one boy. 4} You can play tennis here.
- •We can see two boys. 4) You can play tennis here.
- •Test 2
- •Test 2
- •Variant I!
- •Test з
- •Test 3
- •Variant I
- •Variant 11
- •Variant I
- •Variant II
- •If, table, plane, hot, in, got, mum, fun, take, uncle, drum, favourite
- •Variant I
- •Variant I
- •Variant II
- •Bill (is going/goes) to his tennis
- •Listening comprehension
- •Listening comprehension
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
Скласти запитання щодо розкладу своїх уроків і дати відповіді на них (письмово). Наприклад:
When is Maths?
It is on Monday, Wednesday and Thursday. І т. д.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т 'Ф Рр Р2, Р3. Т\ What’s your favourite lesson? When is it?
УРОК 27
Підтема: Дні тижня. Улюблені предмети.
Мета: Повторити й активізувати ЛО тем.
Навчати монологічного мовлення за темами.
Активізувати мовну конструкцію he/she likes...
Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 55, 56), картки для самостійної роботи (HOj).
ХІД УРОКУ
І. ІПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: Ми продовжимо розмову про навчальні предмети, які ви вивчаєте в школі. Сьогодні ви навчитеся казати, який урок вам подобається найбільше, а також називати свій улюблений день тижня.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Вірш «How Many Days Has My Baby to Play» (див. урок 25). Опрацьовується так само.
Гра «What day is next?» (див. урок 25).
Гра «What day is that? ».
T: Зараз я вам буду розповідати про один із днів тижня, а ви повинні здогадатися, що це за день.
Наприклад, учитель загадує вівторок, а у вівторок в учнів такий розклад: математика, читання, музика, малювання.
Т: You have Maths on this day.
Pj: Is it Monday?
Т: You also have Art on this day.
P2‘. Is it Tuesday?
T: Yes, it is.
Інші підказки можуть бути такі: This is a weekday. You have no English on this day. You don't go to school on this day. This day comes after Monday/Tuesday. І т. д.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
Reading
Перевірка домашнього завдання.
Перевірка письмового завдання. Учні по черзі читають речення» які вони склали. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити.
Подання тексту для читання, впр. 1 (с. 55).
Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями
Т: Do you have a favourite day/lesson? What is it?
Етап читання.
T: Look at the text and tell how many times the word «music» occurs in the text. Does the word «music» always refer to a lesson? What letter shall we write the word «music » if it's a lesson — capital or small?
Учні про себе читають текст і відповідають на запитання.
Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Бесіда за текстом.
Т: Is Vicky a schoolgirl? What lesson does she like? Why does she like Music? When has she got Music? What are her favourite days? Why?
Vocabulary
Revision
Повторення лексичного матеріалу тем «Дні тижня», «Навчальні предмети».
Впр. 2 (с. 55).
Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком вправи.
Впр. З (с. 55).
Учитель ставить запитання стосовно улюблених уроків Біла, Пітера, Ніка й Джейн. Учні повинні зіставити переваги Біла, Пітера, Ніка й Джейн стосовно днів тижня з розкладом їхніх занять (див. таблицю на с. 52) і дати усні відповіді на запитання вчителя. Наприклад:
Т: Which lessons does Bill like?
Із таблиці на c. 55 учням відомо, що Білу подобаються понеділок, середа, четвер і п’ятниця. У таблиці на с. 52 бачимо, що у всі ці дні в Біла є математика, тому відповідь буде:
Р: Bill likes Maths.
Учні записують запитання й відповіді на них у зошити.
Для перевірки цього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.
Впр. 4(с. 55).
Робота в парах. Учні спочатку усно складають діалоги за зразком вправи. Після цього вони письмово складають речення за зразком поданих на с. 56. Наприклад:
This is Friday, Friday is his favourite day.
He likes Art. He has got Art on this day.
Завдання на картках.
До поданих початків речень учні добирають закінчення, потім по черзі читають повні речення.
Склади
речення, поєднавши початок, іцо в
першому стовпчику, із його закінченням
у другому.
1)
We
draw and paint
a.
at Math lesson.
2)
We play games
b.
at Sport lesson.
3)
We sing songs
c.
at Music lesson.
4)
We count and do sums
d.
at Art lesson.
5)
We read and write English
e.
at Reading lesson.
6)
We read texts and learn poems
f.
at English lesson.
Playtime
4.
Пісня, впр. 5 (с. 56).
Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором читають слова пісні за вчителем; потім хором співають.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Вивчити пісню, впр. 5 (с. 56).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т •=> Рг Р2, Рг Т: What’s your favourite day?
What lessons do you have on this day?
УРОК 28
Підтема: Дні тижня. Улюблені предмети.
Мета: Повторити й закріпити ЛО тем.
Навчати монологічного мовлення за темами.
Тренувати вживання теперішнього неозначеного часу в мовних конструкціях I like; he/she likes, I don't like; he/she doesn't like... .
Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 57, 58), картки для самостійної роботи (Н01# НО^ Н04), картки для гри «At School» (Н02).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: Ми продовжимо розмову про навчальні предмети, які ви вивчаєте в школі; ви розповідатимете, що ви робите на різних уроках, а також повідомлятимете, який урок і чому подобається або не подобається вам і вашим друзям.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Word clap».
Учні сідають у коло і разом відбивають ритм, спочатку повільно, потім швидше й швидше: тричі діти плескають по колінах, а четвертий раз — у долоні. З кожним четвертим плеском один із учнів називає день тижня. Потім учитель змінює тему, й учні називають навчальні предмети. Назви можуть повторюватися, але не раніше, ніж через дві назви. Наприклад:
Т: Days of the week!
Ps: (three claps).
P}: Sunday!
Ps: (three claps).
P2: Friday!
Ps: (three claps).
P3: Saturday! Etc.
T: Lessons!
Ps: (three claps).
Pt: Art!
Ps: (three claps).
P • Music! Etc.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Vocabulary and Grammar Practice
Активізація лексичного матеріалу теми в рамках граматичного часу Present Simple.
Впр.4(с. 58).
Учитель просить співвіднести словосполучення вправи з малюнками підручника: Picture 1 — count, do sums; picture 2 — speak, read and write English. І т. д.
Bnp. 5 (c. 58).
Робота в парах. Учні усно складають діалоги за малюнками впр. 4 (с. 58).
Опитування однокласників у грі «Відгадай мій улюблений день».
Учні записують у зошит свій улюблений будній день та улюблений урок, який вони мають у цей день. Потім вони ставлять запитання один одному, поки не відгадають. Наприклад:
P.: Do you like Monday, Sashko?
S.: Yes, I do.
P t: Why do you like Monday?
S.: Bacause we have English oil Monday.
Pt: Is English your favourite lesson? І т. д.
Бесіда з учнями, після якої учитель роздає завдання на картках. Т: What do you do at these lessons? Fill in the table and say.
Що ти робиш на різних уроках? Постав знак » біля відповідного виду діяльності. |
||||||
|
Maths |
English |
Art |
Reading |
Music |
Sport |
read |
|
✓ |
|
|
|
|
sing songs |
|
|
|
|
|
|
count |
|
|
|
|
|
|
do sums |
|
|
|
|
|
|
jump |
|
|
|
|
|
|
draw |
|
|
|
|
|
|
learn rhymes |
|
|
|
|
|
|
paint |
|
|
|
|
|
|
run |
|
|
|
|
|
|
play games |
|
|
|
|
|
|
play music |
|
|
|
|
|
|
Учні заповнюють таблицю. Учитель звертає їхню увагу на те, що одна й та сама дія може виконуватися на різних уроках, наприклад reading — на уроці англійської й читання.
Потім учні усно складають речення, повідомляючи, що вони роблять на різних уроках.
jP;; We read at English and Reading lessons.
P2: We sing songs at Music and English lessons. І т. д.
Гра «At School».
Учитель поділяє клас на дві команди. їхні представники виходять до дошки й отримують картку із завданням, яке треба інсценувати. Кожен представник зображує навчальну дію, зазначену на його картці, а його команда намагається здогадатися, що це за дія. Наприклад, учень інсценує виконання вправ. Гравці його команди ставлять загальні запитання:
Team, 1 : Are you writing?
Leader: No, Pm not.
Team 1 : Are you doing exercises?
Leader: Yes, I am.
You are doing exercises. |
You are singing songs. |
You are writing . |
You are running. |
You are reading. |
You are doing sums. |
You are listening to the stories. |
You are jumping. |
You are counting. |
You are drawing. |
You are playing music. |
You are playing games. |
Speaking and Writing
НО:
Активізація конструкції I like...; he/she likes....
Підготовка до усного монологічного й писемного мовлення.
Учитель роздає картки для самостійної роботи. Завдання учнів — усно підібрати відповіді до запитань.
□ |
1. Why do you like Music? |
a) Because I like |
□ |
2. Why do you like Maths? |
b) Because I like |
□ |
3. Why do you like Art? |
c) Because I like |
□ |
4. Why do you like Reading? |
d) Because I like |
□ |
5. Why do you like Sport? |
e) Because I like |
□ |
6. Why do you like English? |
f) Because I like |
Підбери відповіді до запитань.
reading books.
Монологічне мовлення.
а) Т (звертаючись до кожного з учнів): What lesson do you like? Why?
Учні відповідають, використовуючи зразки відповідей на картках (Н02).
б) Гра «Chain game».
Один з учнів повідомляє, який урок йому подобається й чому. Другий учень повідомляє» який урок й чому подобається першому учню, потім складає речення про себе, і т. д. Наприклад:
Pj: I like Art because I like drawing.
P2: He likes Art because he likes drawing. I like Sport because I like playing games.
P3\ He likes Sport because he likes playing games. I like... . І т. д.
Писемне мовлення.
Учитель роздає картки для самостійної роботи. Завдання учнів — скласти речення зі слів на картках.
HO,:
Склади речення з поданих слів.
1.I/running/like/and/jumping.
like/like/We/we/leaniing English rhymes /because /English.
Bill/doing sums/likes.
Friday/day/is/favourite/her.
because/likes/she/likes/reading texts/Reading/Kate.
Reinforcement 3. Активізація конструкції I don't; he/she doesn't like... .
Бесіда.
T: What lessons don’t you like? Why? Ви починаєте відповідь на запитання словами: «І don’t like...» — «Я не люблю...».
Учні відповідають, використовуючи зразки відповідей на картках (Н02), наприклад: Pt \ I don’t like Music because I don’t like singing.
T (показуючи на. P1): He doesn’t like Music because he doesn’t like singing.
P2:1 don’t like Sport because I don’t like playing games.
T (показуючи на P2): He doesn’t like Sport because he doesn’t like playing games. І т. д.
T: We say: I don’t like, but he/she doesn’t like.
Впр. 1 (c. 57).
T: Now open your books at page 57. Look at exercise 1. Picture 1. Here we can see two boys. The boy with red hair is Nick, and the boy with brown hair is Bill.
Nick says: «I don’t like Art. I don’t like painting». But Bill says about Nick: «He doesn’t like Art. He doesn’t like painting».
Учні за допомогою вчителя спочатку усно, а потім письмово складають речення про переваги інших дітей з впр. 1 (с. 57). Для перевірки цього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.
Впр. 2 (с. 57).
Робота в групах по три учні. Вони усно складають діалоги за зразком впр, 2 (с. 57). Наприклад:
Pj: Do you like Music?
P2:1 don’t like Music. I don’t like singing.
Pt (звертаючись до третього учня): She doesn’t like Music. She doesn’t like singing.
Bnp. 3 (c. 58).
Учні усно складають розповідь просвого друга чи подругу. Учитель викликає двох-трьох учнів.
Check on Homework
Перевірка домашнього завдання.
Учитель просить учнів усно перекласти окремі слова, словосполучення й речення пісні впр. 5 (с. 56) з англійської мови українською, а також з української англійською. Після цього учні читають слова пісні за вчителем; потім хором співають.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Впр. З {с. 58), скласти письмову розповідь про свого друга чи подругу за зразком.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т => PJt Р2, Рг
Т: What lesson do you like? Why? What lesson don’t you like? Why?
УРОК 29
Підтема: Урок англійської мови.
Мета: Повторити й закріпити ЛО тем. Навчати писемного мовлення за темами.
Ввести та активізувати модальні дієслова ти5І:/сап/соиІсі/тау.
Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 59, 60), картки для самостійної роботи (Н0іГ НО^ Н0у Н04).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: На цьомууроці ми ще раз повторимотеми «Навчальні предмети» та «Урок англійської мови». Наприкінці уроку ви напишете листа про свій улюблений день тижня й урок, що вам подобається найбільше.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
усно
підібрати
Підбери відповіді до запитань.
[Zl 1. What day is it today?
2. Which lesson do you like?
D 3. Which lesson does Bill like?
D 4. Do you like Music?
EH 5. Does he like Reading?
□ 6. When is Maths?
D 7. Why do you like English?
Because I like speaking, reading and writing
English.
He likes Maths.
It’s Monday.
It’s on Monday and Wednesday.
I like Art.
No, I don’t. I don’t like singing.
No, he doesn’t. He doesn’t iike learning poems.
II.
Check on 1. Перевірка домашнього завдання. Homework „ . 0
Для перевірки письмової впр. З (с. 58) учитель викликає трьох-чотирьох учнів, які читають свої розповіді. Наприкінці уроку учитель збирає зошити.
Reading 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 59).
Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями за малюнками.
Т: Will you open your books at page 59 and look at the picture of exercise 1? Who can we see there? Do you know their names? Look at Bill. He is very happy. Why? Who is the let- ter from? Let’s read the dialogue and find that out.
Етап читання.
Учні читають діалог за ролями.
Етап перевірки розуміння змісту діалогу.
Учні відповідають на запитання вчителя.
Т: Can you answer my question now? Who is the letter from? Who is Taras? Is Taras an English boy? Where’s Taras from?
Складання діалогу на основі прочитаного. Впр. З (с. 60).
Робота в парах. Учні усно складають діалог за зразком діалогу впр. 1 (с. 60). Учитель просить дві-три пари розповісти діалог за ролями.
Подання тексту для читання, впр. 1 (с. 59).
Етап підготовки до читання.
Т\ So, Bill has got a letter. Do you ever write/get (receive) letters? What about your
parents?
Етап читання.
Т: Read Taras’s letter and tell what words and phrases are used for
addressing and greeting Bill;
saying goodbye;
telling about Taras’s life;
asking about Bill’s life.
Учні про себе читают лист Тараса і відповідають на запитання вчителя.
Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Бесіда за текстом.
Т: Well, how is Taras? What are his favourite days? Why? Why does Taras like English?
б) Bnp. 2 (c. 60).
Учні ланцюжком читають речення й визначають, чи відповідають вони змістові Тарасового листа.
Writing 4, Навчання писемного мовлення.
Т: Now let’s write the answer on Taras’s letter. For that let’s remember Bill’s favourite days and lessons. Look at the tables on pages 55 and 52 and answer my questions. What are Bill’s favourite days? Why? Why does Bill like Maths?
Now we know everything we need about Bill. So we can write his answer on Taras’s letter.
Учні за допомогою вчителя письмово складають відповідь Біла на лист Тараса за зраз- ком впр. 1 (с, 59). Наприкінці уроку вчитель збирає зошити для перевірки.
Presenting 5. Подання граматичного матеріалу: модальні дієслова must/сап/could/тау.
Grammar 1) Бесіда.
Т: Well, you get up very early in the morning. Do you like getting up early?
Ps: Yes/No!
T: Anyway you must get up very early, because your school starts early. У будь-якому разі ви повинні — you must — вставати рано, оскільки заняття в школі починаються рано. What else must you do in the morning? Що ще ви повинні робити вранці? Must you wash your face?
Ps: Yes!
T: Must you clean your teeth?
Ps: Yes!
T: Must you have your breakfast?
Ps: Yes!
T: Must you go to school?
Ps: Yes!
T: Who can tell us what you must do in the morning?
Учитель викликає одного з учнів.
Pt: I must get up early.
T: He/she must get up early.
P;: I must wash my face.
T: He/she must wash his/her face.
PI must clean my teeth.
T: He/she must clean his/her teeth.
P;: I must go to school,
T: He/she must go to school.
Учитель викликає іншого учня, який розповідає, що повинен робити вранці перший учень:
Р2: Не/she must get up early. He/she must wash his/her face. He/she must clean his/her teeth. He/she must go to school.
T (звертаючись до одного з учнів): Could you give me your pen, please? He міг би ти — could you — дати мені твою ручку? Учень дає вчителеві ручку. Thank you! Коли ми хочемо звернутися до співрозмовника із ввічливим проханням, ми починаємо речення словами «Couldyou.,. ?».
Учитель пише на дошці зразок речення: Could you give me your pen, please? Учні працюють у парах: звертаються один до одного із проханням, що починається словами «Could you...?».
Т (звертаючись до одного з учнів): May I take your pen? Чи можу я — May І — взяти твою ручку? Учень дає вчителеві ручку. Thank you! Коли ми хочемо запитати дозволу щось зробити, ми починаємо речення словами «May І... ?».
Учитель пише на дошці зразок речення: May I take your pen? Учні працюють у парах: звертаються один до одного із питанням, що починається словами «May І...?».
Впр. 4 (с. 65).
Учні ланцюжком читають і за допомогою вчителя перекладають українською мовою речення із модальними дієсловами must/сап/ could/тау.
Закріплення нового граматичного матеріалу.
Учитель роздає картки з малюнками й реченнями до них. Завдання учнів — самостійно визначити, яке речення відповідає змісту якого малюнка. Потім учні по черзі читають речення у правильній послідовності й перекладають їх українською мовою.
Н02:
Розглянь
малюнки й прочитай речення. Підбери
речення до малюнків.
— Could you show me your toys? — Yes, sure.
— Can you play with me? — No, sorry. I must do my homework.
— Could you help me with these sums? — Yes, sure,
— May I play on the computer? — No, you can’t. It’s ten o’clock and you must go to bed.
—May I go out? — Yes, sure.
— You must wash your face and clean your teeth every morning.
Вир. 5 (с. 66).
Учні самостійно складають у зошитах речення про те, що повинні зробити діти, зображені на малюнку впр. 5 (с. 66). Потім читають свої речення вголос.
Виконання завдання на картках.
Учні читають речення та визначають, чи правильно їх перекладено українською.
Н0а: Чи правильний переклад речень?
Can I sit here? —Можна тут сісти?
Can I help you? — Ти можеш мені допомогти?
You must help your Mum. — Ти повинен допомогти своїй матусі.
May I take your book? — Чи мушу я дати тобі свою книгу?
Coulcl you give me your pencil? —Чи не міг би ти дати мені свій олівець?
May I come in? — Чи можна вийти?
Listening 6. Формування навичок аудіювання
Учитель двічі читає текст. Учні слухають і заповнюють таблицю за його змістом. Потім усно складають речення про те, що повинен робити Едді.
Прослухай текст і «галочкою» (S) познач у таблиці, що повинен робити Едді.
What must Eddie do? |
Eddie must |
wake up at 6 o’clock |
|
wash his face |
|
clean his teeth |
|
go to a football club on Saturday |
|
go to a chess ciub on Friday |
|
play with his little brother |
|
do the homework in the evening |
|
go to bed at 10 o’clock |
|
Т: Eddie is a schoolboy. Не goes to school. The school starts at nine o’clock, so Eddie must get up at seven o’clock. Then he must wash his face and clean his teeth. Eddie has breakfast at 8 o’clock. Then he goes to school.
Eddie comes home at 2 o’clock in the afternoon. He has dinner and then he can have a rest: he can watch cartoons, read a book or play with his littie brother.
But in the evening Eddie must do his homework.
Eddie likes football very much and he must go to a football club on Saturday.
On Sunday Eddie usually helps Daddy with his car and then they like to play chess together.
Eddie must go to bed at ten o’clock.
Бесіда з учнями.
T: Well, what must Eddie do?
P/: Eddie must get up at seven o’clock.
P21 Eddie must wash his face and clean his teeth.
P3: Eddie must do his homework.
Py. Eddie must go to a football club on Saturday.
Ps: Eddie must go to bed at ten o’clock.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Письмово виконати впр. З, 4, 5 (с. 68).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т ■=> PJf Р2, Р3.
Т: Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим? Що було найцікавішим?
урок зо (КОНТРОЛЬНИЙ)
Підтема: Годинник. Час. Розпорядок дня. Тематична контрольна робота 3.
Мета: Ознайомити з лексикою тем і активізувати Ті в мовленні.
Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за вивченими темами.
Обладнання: Підручник,тематичні малюнки {с. 61г 62), годинник, картки з малюнками (HQJ, картки для групової роботи (Н02) та самостійної (Н03), зошит для тематичного оцінювання Test 3.
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ми поговоримо про те, що ви робите щодня, тобто про ваш розпорядок дня. Ви також напишете контрольну роботу, що дозволить побачити, чи ви добре засвоїли матеріал теми.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Пісня «Mulberry Bush».
Учитель пояснює слова кожного куплету. Учні хором повторюють слова пісні. Учитель із учнями стають у хоровод, ідуть по колу й співають:
Here we go round the Mulberry bush, Mulberry bush, Mulberry bush.
Here we go round the Mulberry bush at eight o’clock in the morning.
Хоровод зупиняється; учні разом із учителем співають і показують, як вони вмиваються: This is the way I wash my face, wash my face, wash my face.
This is the way I wash my face at eight o'clock in the morning.
Учитель із учнями знов стають у хоровод, ідуть по колу й співають:
Here we go round the Mulberry bush, Mulberry bush, Mulberry bush.
Here we go round the Mulberry bush at eight o’clock in the morning.
Учні показують, як вони чистять зуби:
This is the way I clean my teeth, clean my teeth, clean my teeth.
This is the way I clean my teeth at eight o’clock in the morning.
Учитель із учнями знов стають у хоровод, ідуть по колу й співають:
Here we go round the Mulberry bush, Mulberry bush, Mulberry bush.
Here we go round the Mulberry bush at eight o’clock in the morning.
Учні показують, як вони снідають:
This is the way I have my breakfast, have my breakfast, have my breakfast.
This is the way I have my breakfast at eight o’clock in the morning.
Учитель із учнями знов стають у хоровод, ідуть по колу й співають:
Here we go round the Mulberry bush, Mulberry bush, Mulberry bush.
Here we go round the Mulberry bush at nine o’clock in the morning.
Учні показують, як вони йдуть у школу:
This is the way I go to school, go to school, go to school.
This is the way I go to school at nine o’clock in the morning.
T: Отже, як ми скажемо: «Умиватися»/«Чистити зуби»/«Снідати»/«Іти до школи»? Учні відповідають.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Presenting 1. Подання лексичного матеріалу « Час, Годинник».
Vocabulary ч п
Ьесіда.
Учитель бере великий годинник, виставляє час (перша година, друга година, третя година і т. д.), показує на час:
Т: It’s one o’clock. It’s two o’clock. It’s three o’clock. І т. д.
Учні повторюють речення за вчителем.
Учитель знов виставляє на годиннику першу годину й показує на час.
Т: What time is it?
Pt: It’s one o’clock.
Учитель виставляє на годиннику другу годину.
Т: What time is it?
P2\ It’s two o’clock. I t, д.
Bnp. l(c. 61).
T: Let’s look at page 61 and read the time.
Учні хором за вчителем читають речення вправи й перекладають їх українською мовою,
Гра «Let’s find the rhyme!».
T\ Давайте спробуємо скласти вірш із речень попередньої вправи.
Учні самостійно або за допомогою вчителя знаходять у вправі речення, що римуються.
Tick-tock, tick-tock. School starts at nine o’clock.
Tick-tock, tick-tock. School is over at one o’clock.
T: А чи можемо ми самі придумати такі речення?
Учитель пропонує слова й словосполучення, з якими можна скласти подібні речення: wake lip, wash my face, clean my teeth, have my breakfast, go to school. Наприклад: Tick-tock, tick-tock. I wake up at seven o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I wash my face at seven o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I clean my teeth at seven o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I have my breakfast at eight o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I go to school at nine o’clock.
Учитель роздає учням картки з малюнками (1 комплект на парту).
Т: Look at the pictures. What clo you do in the morning? Do you wake up/read a book etc?
What
time do you wake up/clean your teeth etc?
Подання тексту для читання, впр. 2 (с. 61—62).
Reading
Етап підготовки до читання.
Т: Look at the pictures on pages 61—62. Who can we see? What part of the day is it (morning, afternoon, evening)? Which pictures show us the boy at home/on the way to school/ at school?
Can you match these words and phrases with pictures 1—6:
wake up picture 1
wash the face
clean the teeth
dress
have breakfast
go to school
at 7 o’clock
at 8 o’clock
at 9 o’clock
Етап читання.
Учні читають текст ланцюжком.
Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Т: What is the best title for the text:
Nick’s Day;
Nick’s Morning;
Nick Is a Schoolboy?
Which three things doesn’t Nick do in the morning:
wash his face;
do his homework;
go to bed;
wake up;
clean his teeth;
dress;
ride his bike;
have breakfast;
go to school?
What does Nick do in the morning?
Vocabulary
Practice
Активізація лексичного матеріалу.
Впр. З (с. 62).
Учитель пише на дошці слова: clean teeth, wake up, wash, dress, have breakfast, for breakfast.
T: Look at the words on the blackboard. Can you find these words in exercise 3 on page 62? How many times do these words occur in exercise 3? Read the sentences with the word wake up/wash etc.
Учні ланцюжком читають і перекладають українською мовою слова теми «Розпорядок дня», а також речення із цими словами.
Впр. 4 (с. 62).
Учитель допомагає учням усно скласти речення про свій розпорядок дня.
Виконання завдання на картках.
Спочатку учні розташовують речення в порядку логічної послідовності подій. Потім складають письмові розповіді, використовуючи матеріал попереднього завдання. Учитель просить 2—3 учнів прочитати свої розповіді класу.
НО:
Розташуй речення у послідовності розпорядку дня.
I have breakfast.
I go to bed.
I do my homework.
I wake up at 7 o’clock. 1
I go to school at 8.30.
I wash my face and brush my teeth.
Склади розповідь про свій розпорядок дня, використовуючи матеріал завдання 1.
Закріплення ЛО теми. Учитель роздає картки з завданням.
Учні у групах обговорюють відповіді на запитання з карток. Учитель вислуховуває й коментує відповіді кожної з груп.
Н0„: Вибери правильний варіант закінчення речень.
TIME WORDS
АНГЛІЙСЬКА МОВА 1
РАНОК 1
ПЕРЕДМОВА 3
КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ 4
ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ INTRODUCTION: DO YOU REMEMBER ME? 15
УPOK 1 15
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 19
урок 2 25
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 31
урок з 37
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 37
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 40
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 43
урок 4 44
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 44
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 46
ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 1: IN THE GREENWOODS SUMMER CAMP 56
УРОК 5 58
II. ІОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 61
Клас: 3 Дата__________ 68
УРОК 6 68
ПІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 75
УРОК 8 Клас: 3 Дата________ 81
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 81
II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 82
УРОК 9 84
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 85
Клас: 3 90
урок 10 90
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 97
Клас: 3 98
урок 11 98
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 98
УРОК 12 105
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV 109
Клас: 3 111
урок 13 111
УРОК 14 115
УРОК 15 131
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 134
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 141
УРОК 17 149
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 151
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 152
УРОК 18 155
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 157
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 159
УРОК 19 172
ПІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 183
УРОК 20 184
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 184
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 204
УРОК 21 204
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 209
УРОК 22 213
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 218
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 223
УРОК 23 223
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 224
УРОК 24 (КОНТРОЛЬНИЙ) 233
УРОК 25 238
ТЕМА: ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ UNIT 3: WELCOME BACK ТО SCHOOL 238
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 240
її. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 241
УРОК 26 244
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 252
УРОК 27 252
І. ІПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 252
УРОК 28 254
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 255
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 255
УРОК 29 259
урок зо (КОНТРОЛЬНИЙ) 268
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 269
УРОК 31 (КОНТРОЛЬНИЙ) 285
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 296
УРОК 32 (КОНТРОЛЬНИЙ) 298
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 298
ТЕМА: ЛЮДИНА UNIT 4: WE ARE DIFFERENT 301
УРОК 33 301
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 301
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 310
УРОК 34 311
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 311
УРОК 35 314
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 316
УРОК 36 331
УРОК 37 335
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 335
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV 337
УРОК 38 341
УРОК 39 348
УРОК 40 351
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 351
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 354
УРОК 41 355
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 363
УРОК 42 364
II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 365
УРОК 43 368
П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 369
УРОК 44 (КОНТРОЛЬНИЙ) 374
УРОК 45 383
ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNITS: HOME, SWEET HOME 383
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 395
УРОК 46 395
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 395
УРОК 47 399
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 400
УРОК 48 405
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 407
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 409
УРОК 49 415
УРОК 50 428
її. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 429
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 435
УРОК 51 435
УРОК 52 439
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 444
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 446
УРОК 53 446
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 446
П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 447
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 457
УРОК 54 458
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV 459
УРОК 55 (КОНТРОЛЬНИЙ) 464
УРОК 56 466
ТЕМА: ПРИРОДА UNIT б: IT'S MY WORLD 466
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 468
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 469
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 470
УРОК 57 471
УРОК 58 475
УРОК 59 480
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 489
УРОК 60 489
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 490
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 492
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 494
УРОК 61 494
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 494
II. ОСНОВНА ЧАСТИКА УРОКУ 495
УРОК 62 504
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 511
УРОК 63 515
УРОК 64 527
УРОК 65 532
УРОК 66 (КОНТРОЛЬНИЙ) 553
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 553
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 557
УРОК 67 558
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 558
II, ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 558
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 558
УРОК 68 (КОНТРОЛЬНИЙ) 558
II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 559
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 559
УРОК 69 РЕЗЕРВНИМ 559
L ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 559
TESTS 562
3) N 585
V. 603
half an hour
Закінчення завдання
АНГЛІЙСЬКА МОВА 1
РАНОК 1
ПЕРЕДМОВА 3
КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ 4
ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ INTRODUCTION: DO YOU REMEMBER ME? 15
УPOK 1 15
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 19
урок 2 25
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 31
урок з 37
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 37
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 40
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 43
урок 4 44
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 44
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 46
ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 1: IN THE GREENWOODS SUMMER CAMP 56
УРОК 5 58
II. ІОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 61
Клас: 3 Дата__________ 68
УРОК 6 68
ПІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 75
УРОК 8 Клас: 3 Дата________ 81
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 81
II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 82
УРОК 9 84
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 85
Клас: 3 90
урок 10 90
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 97
Клас: 3 98
урок 11 98
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 98
УРОК 12 105
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV 109
Клас: 3 111
урок 13 111
УРОК 14 115
УРОК 15 131
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 134
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 141
УРОК 17 149
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 151
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 152
УРОК 18 155
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 157
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 159
УРОК 19 172
ПІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 183
УРОК 20 184
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 184
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 204
УРОК 21 204
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 209
УРОК 22 213
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 218
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 223
УРОК 23 223
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 224
УРОК 24 (КОНТРОЛЬНИЙ) 233
УРОК 25 238
ТЕМА: ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ UNIT 3: WELCOME BACK ТО SCHOOL 238
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 240
її. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 241
УРОК 26 244
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 252
УРОК 27 252
І. ІПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 252
УРОК 28 254
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 255
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 255
УРОК 29 259
урок зо (КОНТРОЛЬНИЙ) 268
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 269
УРОК 31 (КОНТРОЛЬНИЙ) 285
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 296
УРОК 32 (КОНТРОЛЬНИЙ) 298
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 298
ТЕМА: ЛЮДИНА UNIT 4: WE ARE DIFFERENT 301
УРОК 33 301
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 301
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 310
УРОК 34 311
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 311
УРОК 35 314
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 316
УРОК 36 331
УРОК 37 335
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 335
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV 337
УРОК 38 341
УРОК 39 348
УРОК 40 351
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 351
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 354
УРОК 41 355
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 363
УРОК 42 364
II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 365
УРОК 43 368
П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 369
УРОК 44 (КОНТРОЛЬНИЙ) 374
УРОК 45 383
ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNITS: HOME, SWEET HOME 383
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 395
УРОК 46 395
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 395
УРОК 47 399
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 400
УРОК 48 405
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 407
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 409
УРОК 49 415
УРОК 50 428
її. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 429
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 435
УРОК 51 435
УРОК 52 439
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 444
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 446
УРОК 53 446
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 446
П. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 447
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 457
УРОК 54 458
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА VPOKV 459
УРОК 55 (КОНТРОЛЬНИЙ) 464
УРОК 56 466
ТЕМА: ПРИРОДА UNIT б: IT'S MY WORLD 466
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 468
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 469
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 470
УРОК 57 471
УРОК 58 475
УРОК 59 480
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 489
УРОК 60 489
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 490
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 492
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 494
УРОК 61 494
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 494
II. ОСНОВНА ЧАСТИКА УРОКУ 495
УРОК 62 504
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 511
УРОК 63 515
УРОК 64 527
УРОК 65 532
УРОК 66 (КОНТРОЛЬНИЙ) 553
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 553
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 557
УРОК 67 558
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 558
II, ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 558
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 558
УРОК 68 (КОНТРОЛЬНИЙ) 558
II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 559
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 559
УРОК 69 РЕЗЕРВНИМ 559
L ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 559
TESTS 562
3) N 585
V. 603
season
Check on 4, Перевірка домашнього завдання.
Homework Учні в парах читають і порівнюють складені вдома речення.
Instructions 5. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою.
Т: Контрольна робота складається з чотирьох завдань. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали.
Test 6. Виконання контрольної роботи.
Текст контрольної роботи див. на с. 277.
■ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Впр. 4 (с. 62), скласти письмову розповідь про свій розпорядок дня.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т ‘Ф PJf Р2, Р3.
Т: Чи виконали ви успішно усі завдання? Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи?
УРОК 31 (КОНТРОЛЬНИЙ)
Підтема: Контроль навичок читання й письма.
Мета: Повторити ЛО тем. Провести контроль навичок читання й письма.
Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 63— 64), годинник, картки для самостійної роботи (HOj, Н02), зошит для тематичного оцінювання (Tests: Reading (the first term), Writing (the first term)).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ви навчитеся казати, що ви повинні робити в певний час дня. Ви також напишете контрольну роботу і продемонструєте, як добре ви навчилися читати й писати англійською мовою.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Бесіда.
Т (показуючи на годинник ): What time is it?
Ps: It’s ten o’clock.
Учитель бере великий годинник і виставляє на ньому першу годину.
Т: What time is it?
Р/. It’s one o’clock.
Учитель виставляє на годиннику другу годину.
Т: What time is it?
P2\ It’s two o’clock.
І так до дванадцятої години.
Аудіювання.
Т: Now listen and draw the time.
Учитель роздає картки та читає речення, в яких повідомляється час. Учні повинні позначити час на годинниках — намалювати стрілки.
Прослухай речення і намалюй час на годиннику. |
||
19 • ЗІ |
19 • ЗІ |
19 • ЗІ |
і |
|
|
Т: It’s seven o’clock.
It’s ten o’clock.
It’s three o’clock.
It’s six o’clock.
It’s twelve o’clock.
It’s one o’clock.
Учні повідомляють українською мовою, який час вони почули. Потім називають час, позначений на годинниках, англійською мовою і записують речення в зошити.
Гра «Let’s find the rhyme!».
Учні за допомогою вчителя пригадують речення, які вони склали на попередньому уроці:
Tick-tock, tick-tock. I wake up at seven o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I wash my face at seven o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I clean my teeth at seven o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I have my breakfast at eight o’clock.
Tick-tock, tick-tock. I go to school at nine o’clock.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
Перевірка домашнього завдання.
Учитель просить трьох-чотирьох учнів прочитати речення, які вони склали про свій розпорядок дня. Для перевірки цього завдання у всіх учнів учитель збирає зошити наприкінці уроку.
Reading 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (е. 63).
Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями за малюнками до тексту.
Т: Look at the pictures and say who you can see.
Етап читання.
T: Now look at the text and teil if there're words you don't know. What about the word «club»? Is it the same as «клуб» in Ukrainian?
Учитель пояснює, що англійське слово «club» означає «гурток, секція».
Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Т: What must Kate do at five o'clock? What must Kate do in the evening?
Практикування у складанні діалогів.
Учні усно складають діалоги в парах за зразком вправи 2 (с. 63).
Pronunciation 3. Практикування у вимовлянні звуків.
Впр. З (с. 63).
Т: Please look at exercise 2 on page 63. Let’s practise the sounds.
Учні повторюють за вчителем звуки й слова, в яких є ці звуки.
Закріплення правил читання.
Т: Which of these words has no sound [a:]: Art, farm, father, car, Maths, park, after? Which of these words has no sound [л]: must, cup, lunch, put, sun, mum, club?
Vocabulary
Practice
Повторення лексичного матеріалу.
Впр. 3{с. 63).
Учні ланцюжком читають і перекладають українською мовою нові слова теми «Розпорядок дня», а також речення з цими словами.
Впр. 4{с. 64).
Учитель пише на дошці словосполучення: go to a tennis club; go to school; go to bed; do the homework; read a book.
Учитель просить учнів усно співвіднести ці словосполучення із малюнками підручника, впр. 4 (с. 64). Picture 1 — go to school; Picture 2 — do the homework; Picture 3 — go to a tennis club; Picture 4 — read a book; Picture 5 — go to bed.
Потім учитель ставить запитання за малюнками впр. 4.
Т: What must Bill do at eight o’clock? What must Bill do at three o’clock? What must Bill do at five o’clock on Fridays? What must Bill do at seven o’clock today? What must Bill do at ten o'clock in the evening?
Виконання завдання на картках. Учитель роздає учням картки з малюнками й речення до них. Учні розглядають малюнки й записують під ними відповідні речення. Потім по черзі читають речення у правильній послідовності і перекладають їх українською мовою.
Н02:
Kellie wakes up at 7 o’clock.
She has breakfast at 8 o’clock.
She goes to school at 9 o’clock.
Kellie has her tennis club on Thursdays. She does her homework at 3 o'clock.
She goes to bed at 10 o’clock.
Kellie
wakes uv
at
7 o’clock.
Instructions
Test
Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою.
Т: Контрольна робота складається з двох тестів, кожен із них має чотири завдання. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали. Оцінка виставляється за кожне тестове завдання окремо.
Виконання контрольної роботи з читання та письма.
Текст контрольної роботи див. на с. 283.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Домашнє завдання.
Підготувати розповідь про те, що повинен робити Біл, за малюнками впр. 4 (с. 64). Письмово скласти три речення про те, що учень повинен робити у певний час.
Summarizing
Підведення підсумків уроку.
Т: Чи виконали ви успішно усі завдання? Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи?
УРОК 32 (КОНТРОЛЬНИЙ)
Підтема:
Мета:
Обладнання:
Повторити ЛО тем. Провести контроль навичок аудіювання і говоріння.
Підручник, тематичні малюнки (с. 65— бб), годинник, картки для самостійної роботи (НО ), зошит для тематичного оцінювання (Tests: Listening Comprehension (the first term), Speaking (the first term)).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ми виконаємо семестрову контрольну роботу. Ви прослухаєте кілька текстів і діалогів і продемонструєте вміння сприймати англійську мову на слух. Ви також покажете вміння ведення бесіди англійською мовою.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «What is it?».
Учитель читає опис знайомих учням предметів, а вони повинні здогадатися, що це за предмет.
You can write your homework with it. (pen )
You must go there every morning from Monday tiil Friday. (school)
You can play many interesting games with it. (ball)
You must clean them every morning. (teeth )
You can run and jump at this lesson. (sport)
Граматична гра.
Учитель розподіляє клас на дві команди. Кожна з команд складає запрошення. Наприклад: What about playing chess today? What about watching cartoons now? Потім команда читає своє запрошення, а інша команда повинна його відхилити, пояснивши причину, наприклад:
Team A: What about playing chess today?
Team B: Sorry, I must do my homework.
Team В: What about watching cartoons now?
Team A: Sorry, I must go to my football club.
За кожне правильно складене запрошення й відповідь команда отримує 1 бал. Перемагає команда, що отримує більше балів.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading 1. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 65).
Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями за малюнками до тексту.
Т: Look at the pictures and say who you can see. Are Vicky and Nick talking on the phone?
Етап читання.
Учні читають діалог за ролями.
Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Т: Now listen to me and say which of two sentences is correct.
a) Vicky and Nick are cousins,
Vicky and Nick are friends.
a) Vicky wants to play tennis,
Nick wants to play tennis.
a) Vicky must help her Mum.
Vicky wants to help her Mum.
a) Vicky doesn't want to play tennis,
Vicky can’t play tennis today.
a) Vicky can’t play tennis because she must do her homework.
Vicky can’t play tennis because she must help her Mum about the house.
Повторення й активізація мовленнєвих зразків.
Учні читають запитання й варіанти відповіді на них та визначають, яка відповідь правильна.
НО,:
What day is it?
It’s on Monday.
It’s Monday.
When is Art?
It’s on Friday.
It’s Friday.
When do you get up?
Seven o’clock.
At seven o’clock.
Закінчення завдання
What time is it?
It’s five o’clock.
It’s at five o’clock.
Where is he from?
He’s in Greece.
He’s from Greece.
How old are you?
I’m seven.
It’s seven.
When is your chess club?
It’s on Monday.
It’s Monday.
What is your favourite lesson?
It’s Math.
It’s at Math lesson.
Instructions 3. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою.
Т: Контрольна робота складається з двох тестів, кожен із них має чотири завдання. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали. Оцінка виставляється за кожне тестове завдання окремо.
Test 4. Виконання контрольної роботи з аудіювання та говоріння.
Текст контрольної роботи див. на с. 279, 291.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
5иттагі2іпд Підведення підсумків уроку.
Відбувається як бесіда за схемою Т => Р{, Р , Р3.
Т\ Чи виконали ви успішно усі завдання? Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи?
ТЕМА: ЛЮДИНА UNIT 4: WE ARE DIFFERENT
УРОК 33
Підтема: Повторення. Різдво в Англії.
Мета: Повторити й активізувати ЛО тем
«Дні тижня», «Навчальні предмети», «Годинник. Час», «Розпорядок дня».
Познайомити учнів із традиціями святкування різдва в Англії.
Обладнання: Підручник, тематичні картинки на с. 67—70 підручника, картки для самостійної роботи (НО^ Н02).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ми повторимо матеріал теми Welcome Back to School: ви пригадаєте, як запитувати, який сьогодні день тижня, котра зараз година, який у вас улюблений урок в школі й що ви робите на цьому уроці, і як давати відповіді на ці запитання; потім ви пригадаєте, як висловлювати ввічливе прохання, питання дозволу, пропонування допомоги, а також повідомляти про те, що ви повинні робити.
Ви також дізнаєтеся про традиції святкування Різдва в Англії.
Warming up |
2. Уведення в іншомовну атмосферу. 1) Підготовка до розмовного мовлення за вивченою темою. Учитель роздає картки для самостійної роботи. Завдання учнів — підібрати відповіді до запитань. |
|
НО,: |
Підбери відповіді до запитань. 11. What’s your favourite day? |
a) I like Maths and Sport. |
|
2. Which days of the week do you like? |
b) We draw and paint. |
|
13. What’s your favourite season? |
c) It’s Thursday. |
|
І4. What’s your favourite lesson? |
d) It’s eleven o’clock. |
Закінчення завдання