- •Міністерство освіти і науки україни
- •Перелік олімпіад за напрямами і спеціальностями
- •Про Всеукраїнську студентську олімпіаду
- •1. Загальні положення
- •2. Організація проведення олімпіади
- •3. Порядок проведення олімпіади
- •4. Оргкомітет олімпіади
- •6. Учасники олімпіади
- •7. Порядок нагородження учасників
- •8. ФінансУвання ОлімпіадИ
- •Наказ №
- •2005/2006 Навчального року
- •II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
- •2005/2006 Навчального року
- •II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
- •2005/2006 Навчального року
- •II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
- •2005/2006 Навчального року
- •II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
- •2005/2006 Навчального року
- •Програма
II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
з енергозбереження та енергоменеджменту
2005/2006 Навчального року
1. Іншеков Є.М. - Голова журі,
доцент кафедри ЕП, ІЕЕ.
2. Коренькова Т.В. - член журі,
доцент кафедри САУЕ,
Кременчуцький ДПУ.
3. Мандрико А.С. - член журі,
доцент, Сумський ДУ.
4.Немировський І.А. - член журі,
доцент кафедри ЕС, НТУ «ХПІ».
5. Дешко В.І. - член журі,
завідувач кафедри ТЕ, ІЕЕ.
6. Федосенко М.М. - член журі,
доцент кафедри ЕП, ІЕЕ.
7. Стрєлков М.Т. - член журі,
доцент кафедри ЕП, ІЕЕ.
8. Шкляр В.І. - член журі,
доцент кафедри ТЕ ІЕЕ.
До складу журі входять представники вищих навчальних закладів учасників Олімпіади по їх письмовому представленню.
Додаток №3
до наказу №
від " " 2006 р.
СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ
II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
з енергозбереження та енергоменеджменту
2005/2006 Навчального року
Голова апеляційної комісії - проф. кафедри ТЕ, ІЕЕ Константинов С.М.
До складу апеляційної комісії входять представники вищих навчальних закладів - учасників Олімпіади та заступники голови оргкомітету.
Додаток № 4
до наказу №
від " " 2006 р.
СКЛАД МАНДАТНОЇ КОМІСІЇ
II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
з енергозбереження та енергоменеджменту
2005/2006 Навчального року
Дешко В.І. голова мандатної комісії
завідувач кафедри ТЕ, ІЕЕ
Ринкова Т.О. член мандатної комісії,
доцент кафедри ТЕ, ІЕЕ
Педенко В.В. - член мандатної комісії,
інженер кафедри ТЕ, ІЕЕ.
Додаток № 6
до наказу №
від " " 2006 р.
"ЗАТВЕРДЖУЮ"
Ректор НТУУ «КПІ»
М.З. Згуровський
Програма
проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з енергозбереження та енергоменеджменту
23 травня
08.00 - 18.00 Реєстрація учасників олімпіади (ауд. 309 корп. № 22).
Поселення.
15.00 - 16.00 Ознайомлення з правилами проведення олімпіади.
24 травня
10.00 - 10.30 Урочисте відкриття олімпіади
10.30 - 15.00 Проведення конкурсу.
(конференцзала бібліотеки КПІ)
15.00 - 16.00 Обід
16.00 - 17.00 Екскурсія в Політехнічний музей.
16.00 - 18.00 Робота журі по перевірці конкурсних завдань
25 травня
10.00 - 10.30 Ознайомлення з результатами
Подача заяв на апеляцію.
10.30 - 13.00 Екскурсія по Києву.
10.00 - 12.00 Семінар завідувачів кафедр енергоменеджменту
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Нагородження переможців та призерів.
Фотографування. Урочисте закриття олімпіади. (Зала Вченої Ради)
травня
Від’їзд учасників олімпіади.