Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
kyrova.doc
Скачиваний:
2
Добавлен:
23.08.2019
Размер:
368.13 Кб
Скачать

Зміст

1.Вибір моделі……………………………………………………………………

2.Вибір матеріалів та складання конфекційної карти………………………

3.Вибір режимів ниткових ,клейових з’єднань та ВТО……………………...

4.Вибір обладнання для обробки виробу……………………………………….

5.Вибір методів обробки виробу…………………………………………………

6.Складання технологічної послідовності обробки виробу………………….

7.Планування швейного цеху на базовому підприємстві……………………

ВИСНОВКИ……………………………………………………………………….

Список використаної літератури…………………………………. Вступ

Швейна промисловість – одна із крупних галузей легкої промисловості – покликана задовольняти безперервно зростаючі потреби людини у різних добротних та гарних виробів. Технологія сучасної швейної промисловості все більше стає механічною, її ефективність перш за все залежить від обладнання: двох голкових машин для збірки кишені, бретелей, поясів; напівавтоматів для пришивання фурнітури, виготовлення петель, виконання коротких та довгих швів; прасувальних ліній, які оснащені приладами для подачі технологічного пара і вакуум – підсосами, багатопозиційних пресів для клейової обробки деталей. Легка промисловість – це галузь, до складу якої входить сукупність галузей виробництва і підприємств, які виготовляють головним чином речі народного вжитку: тканини, білизняний та верхній трикотаж, хутро, взуття, швейні та галантерейні вироби. До її складу входять 17 підгалузей, вона забезпечує роботою майже 260 тис. чоловік, більшість з них становлять жінки – трудівниці, а це дуже важливо для розв'язання проблеми зайнятості у суспільстві.

Для сучасного етапу економічного розвитку України характеристикою є необхідність швидкої зміни технологічних процесів та асортименту конструктивно – спроможності продукції. В зв'язку з цим сучасне підприємство мають сучасно адаптуватися до умов випуску конкретно спроможної продукції. В наш час проводяться роботи по створенню комплексно – механізованих та автоматизованих ліній з програмним керуванням ріжучими інструментами для розкрою текстильних матеріалів, розробляються системи планування й керування підготовчо-розкрійним виробництвом на швейних підприємствах за допомогою ЕВМ.Почали впроваджуватися комплексно – механізовані поточні лінії третього покоління, які характеризуються високопродуктивними приладами програмного керування (мікропроцесорами),автоматичного знімання та укладання в пачки деталей, авто зупинка голки в заданому положенні та ін. Впроваджуються прилади програмного забезпечення у процесах ВТО

1.Вибір моделі

Мода – це прояв постійної спрямованості людини до новизни у всіх областях життя. У вузькому колі мода – це зміна форм, покроїв, пластики, кольору, силуету, довжини одягу, взуття, головних уборів, зачісок і навіть косметики на нові, які під впливом різноманітних факторів, в тому числі реклами, стають більш популярними. Одяг є одним із елементів культури людства. Із зростанням добробуту нашої країни підвищується інтерес до одягу, його пошиття і оздоблення.

Сьогодні модний костюм через часту змінюваність його форм не устигає стати звичним навіть на короткий період. Тепер під терміном «костюм» розуміється набір елементів одягу і аксесуарів, який несе інформацію про образ окремої людини або соціальної групи людей. Очевидний вивід: поняття «костюм» є більше містким, ніж поняття «одяг», оскільки костюм завжди по суті своїй одяг, тоді як одяг не завжди може бути костюмом.

Сучасна мода вражає різноманітністю. В новому сезоні модниці закохані в жакети, розкішні та стильні, комфортні та оригінальні, вони не залишають байдужими ні юних дів, ні респектабельних пані. Дизайнери все більш захоплені ретро-стилем, надихаючись образами з минулого, але використовуючи новітні матеріали.

Запропонований жакет пронизаний романтикою жіночих весняних костюмів для міста. Жіночний та легкий жакет, пластичні та вишукані лінії, укорочена довжина, з оздоблювальною баскою підкреслюють напівприлеглий силует та вишуканість його власниці та навіює романтичні мрії. На першому плані якісні традиційні тканини, які в ансамблі часто комбінуються з високотехнологічною синтетикою або з новими натуральними та штучними матеріалами, близькими екологічному мисленню. Актуальні змішані матеріали з новими властивостями за рахунок з'єднання в них різних волокон. До вибору тканини необхідно відноситися досить уважно, як і до вибору моделі, тому що далеко не кожна тканина підходить за фактурою, кольором, та призначенням. Що стосується колірних переваг, то у світовій моді володарюватиме «двовладдя» кольору: з одного боку, модними будуть м'які, розмиті і нечіткі кольори одягу, з іншою актуальним буде буйство фарб і емоцій.

Романтичний цілісний образ чудово доповнятимуть невеличка тоненька хусточка пов’язана на делікатній шиї, з легкої тканини, класична шкіряна сумка невелика за об’ємом, а у вечорі маленький клатч. Чудово буде виглядати під укорочені жакети вузькі джинси та туфлі на великому каблуці. При проектуванні треба враховувати певну кількість споживчих та промислових вимог. На стадії проектування ці вимоги повинні бути збалансовані так, щоб виробництво і збут були економічно доцільними. Слід зазначити, що при створенні сучасного костюма дизайнер повинен враховувати не лише нововведення в моді, але також і зручності, багатофункціональність і відповідність вимогам і смакам сучасного товариства.

До споживчих вимог належать соціальні, функціональні, естетичні, ергономічні та експлуатаційні, а до техніко – економічних – стандартизація й уніфікація, технологічність і економічність. Техніко-економічні показники якості одягу визначають ступінь технічної довершеності конструкції, методів проектування і технології одягу з урахуванням затрат на її виробництво і споживання.

При розробці сучасних вимог до промислової продукції одягу вимоги споживача і підприємства не рідко суперечливі між собою, тому на стадії проектування необхідно їх поєднати так, щоб виробництво і збут були економічно вигідними. У жіночому костюмі, що запропонована у цій роботі, я намагаюся поєднати всі вимоги, щоб виріб відповідав призначенню, вимогам споживача і підприємства. Тканина для даного костюму характеризується естетичністю, зносостійкістю, технологічністю, гігієнічністю і формостійкістю. Завдяки її складу створюється добра посадка, а напівприлеглий силует забезпечує вільність руху.

Враховуючи сьогоденну актуальність ділового стилю я пропоную виготовлення ділового жіночого жакету повсякденного призначення.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]