Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Бізнес-план.docx
Скачиваний:
11
Добавлен:
10.12.2018
Размер:
34.94 Кб
Скачать

Бізнес-план

Відкриття першого арт-центру у місті Фастові

Автор:Кущик Ірина Віталіївна

Учениця 11-г класу

СЗШ №9 м.Фастова

Зміст

 1. Резюме

  1. Цілі;

  2. Мета;

  3. Обгрунтування актуальності;

  4. Короткий зміст.

 2. Аналіз галузі

  1. Преспектива і тенденції;

  2. Сегментація ринку.

 3. Компанія,вид продукції,послуг

  1. Продукція,послуги;

  2. Розмір;

 4. Маркетинговий аналіз і стратегія

  1. Оцінка ринку;

  2. Ціноутворення;

  3. Просування на ринку;

  4. Оцінка конкурентів;

  5. Споживачі продукції,послуг.

 5. Виробничий план

  1. Місцезнаходження підприємства;

  2. Потреба в обладнанні;

  3. Постачальник сировини;

  4. Контроль витрат.

  5. Персонал

 6. Управління і організація

  1. Форма власності,партнери

  2. Управлінський персонал.

 7. Оцінка ризику

 8. Фінансовий план

  1. Форма та джерела фінансування;

  2. Прогноз прибутків та видатків

  3. Прогнозований баланс

1.Резюме

Арт-Центр «NewArt» створена для сучасної прогресивної молоді. Під одним дахом буде об’єднана галерея сучасного мистецтва,затишна кав’ярня та майданчик для проведення презентацій і концертів,також в центрі буде діяти безкоштовний Wi-Fi та буде розміщений проектор і мультимедійний екран. Це місце буде найкращим і майже єдиним в місті для відпочинку молоді.

Мета даного бізнес-плану переконати міське правління у необхідності подібного закладу в місті Фастові та виділення коштів або залучення приватних спонсорів на фінансування проекту.

Для реалізації потрібно 500000 гривень, які будуть витрачені на оренду приміщення, ремонт та закупівлю обладнання, на створення офіційного сайту та рекламу.

Актуальність даного проекту полягає в тому, що в місті Фастові відсутні місця для проведення часу сучасній молоді. «NewArt» пропонує майже все, що може бути цікаве для сучасної молодої людини— це затишна кав’ярня з доступними для студента або школяра цінами на напої та кондитерські вироби, оснащена м’якими диванчиками та неповторним інтер’єром; проведення концертів що вихідних та презентація нових місцевих гуртів та запрошених більш популярних, також просування та проведення презентацій молодих місцевих творців:фотографів,художників,скульпторів і т.д, які будуть обрані на офіційному сайті користувачами способом голосування,буде діяти безкоштовна послуга Wi-Fi якою зможе користуватись кожен відвідувач,та що недільні перегляди авангардного та артхаусного кіно, вхід в галерею буде безкоштовним.

Успіх проекту полягає:

 • Створення затишної та творчої атмосфери

 • Доступні ціни на напої та кондитерські вироби

 • Естетичне задоволення від виставок та заходів

 • Можливість реалізувати творчий потенціал молоді

 • Доступ до інтерактивних потреб

2.Аналіз Галузі

Цільовий ринок поділяється на декілька груп. Перша— це молоді люди для якої відсутнє місце проведення часу разом з друзями та задоволення естетичних потреб. Друга— звичайні відвідувачі, які бажають просто випити чашечку якісної кави або іншого напою та скуштувати смачний кондитерський виріб. Третя група— це молодь, яка не може реалізувати свій творчий потенціал та представити свої творіння публіці.

«NewArt» хоче зацікавлювати сучасну та прогресивну молодь та ознайомлювати їх з розвитком сучасного мистецтва. Деяких з них закликати намагатись реалізувати свій творчий потенціал та не соромитись показувати свої творіння публіці.

3.Компанія, вид продукції, послуг

Арт-центр «NewArt» забезпечує своїм споживачам задоволення своїх естетичних потреб, за допомогою перегляду витворів мистецтва та прослуховування приємної музики, перегляд цікавих кінофільмів та роликів. Також скористуватись безкоштовною послугою Wi-Fi сидячи на м’якому дивані. Крім цього насолодитися смачним напоєм на свій смак та пригоститись завжди свіжими та смачними кондитерськими виробами.

Окрім, вище названих послуг, арт-цент буде проводити розважальні заходи кожні вихідні, такі як концерти, арт-вечірки та презентації нових гуртів в різних жанрах музики, проведення презентацій робіт нових митців які будуть вибрані шляхом он-лайн голосування на офіційному сайті «NewArt» та в популярних соціальних мережах.

Також планується запрошення вже популярних в Україні гуртів. Їх виступи будуть супроводжуватись під час святкових вечірок. Та проведення нічних переглядів,міні кінофестивалів.

Заклад буде працювати кожний день включаючи свята. В п’ятницю та в суботу заклад буде працювати цілодобово.

В подальшому розвитку планується відкриття книгарні з сучасною літератураю та проведення презентацій нових письменників. Також планується відкриття фотостудії та творчої майстерні.

Заклад буде двоповерховим. Перший поверх розміщення арт-галерей та майданчику для проведення концертів і презентацій,мультимедійна дошка. В нижньому поверсі(підвалі) буде розміщена кав’ярня. В перспективі планується добудова другого поверху для створення книгарні, фотостудії та творчої майстерні.