Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
FR11 (Автосохраненный).doc
Скачиваний:
21
Добавлен:
13.11.2018
Размер:
6.61 Mб
Скачать
  1. Підбиття підсумків уроку

  2. Домашнє завдання

  1. Знати біографію В. Стуса.

  2. Вивчити напам’ять вірш «Мені зоря сіяла нині вранці...» або «Як добре ‘ те, що смерті не боюсь я...» (на вибір).

  3. Підготуватися до контрольної роботи.

Урок № 53

Учитель:

Клас:

Дата:

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3. ЕМІГРАЦІЙНА ЛІТЕРАТУРА.

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 1940-1950 рр.

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ XX - ПОЧАТКУ XXI ст. ПОЕТИ-ШІСТДЕСЯТНИКИ

Мета: запропонованими різнорівневими завданнями виявити в учнів

рівень знань, умінь та навичок з вивченої теми, закріпити їх; розвивати увагу, навички аналізувати художні твори, давати зв’язну відповідь, формувати творче мислення; виховувати наполегливість і відповідальність.

Тип уроку: контроль, корекція знань та вмінь.

Обладнання: тестові завдання й питання для контролю за темою у 2-х варі­антах.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

  1. Організаційний момент

  2. Повідомлення теми й мети уроку.

Мотивація навчальної діяльності учнів

  1. Пояснення вчителя стосовно виконання контрольної роботи Варіант і

Рівень І (0,5 б.)

Обрати правильну відповідь.

  1. До «Празької школи* НЕ належав А Юрій Дараган

Б Іван Драч В Євген Маланюк Г Юрій Клен

  1. Головна тема роману «Тигролови» І. Багряного — зображення А красивого почуття кохання Григорія до Наталки

Б радянських політв’язнів 50-х років XX ст.

В протистояння людини-особистості тоталітарній системі Г складного життя людини на тлі краси Уссурійського краю

  1. Уміння бачити красу в повсякденні, процес творчості й суть мистецтва — мотиви твору

А «Два кольори* Д. Павличка Б «Пісня про рушник» А. Малишка В «Лебеді материнства» В. Симоненка Г «Балада про соняшник» І. Драча

  1. Найбільший і центральний за змістом розділ роману, у якому найширше розкрито образ Марусі Чурай, має назву

А «Страта»

Б «Проща»

В «Якби знайшлась неопалима книга»

Г «Сповідь»

  1. З-поміж українських письменників XX ст. доля Василя Стуса найбільше схожа на долю

А П. Грабовського Б Г. Сковороди В Б. Грінченка Г Т. Шевченка

  1. НЕ Є визначальною рисою постмодернізму А культ незалежної особистості

Б використання підкреслено ігрового стилю В зображення не самого предмета, а вражень від нього Г суміш багатьох традиційних жанрових різновидів

Рівень II (2 б.)

Дати розгорнуту відповідь:

  1. Дайте визначення поняттю «кіноповість».

  2. Розкрийте символічний підтекст назви роману «Тигролови».

  3. Визначте основні мотиви лірики Ліни Костенко.

Рівень III (З б.)

Зробіть ідейно-художній аналіз поезії «Я...» Василя Симоненка.

Варіант II Рівень І (0,5 б.)

Обрати правильну відповідь.

  1. Відома фраза, що стала афоризмом чи навіть гаслом: «Як в нації вождів нема, тоді вожді її поети», належить

А Є. Маланюку Б О. Довженку В В. Симоненку Г В. Стусу

  1. Ідею перемоги добра над злом, усеперемагаючого оптимізму І. Багряний розкриває в образі

А тигроловів Б першого експресу В Григорія Многогрішного Г Дениса Сірка

  1. Для друку й постановки Сталін заборонив твір О. Довженка А «Зачарована Десна»

Б «Воля до життя*

В «Арсенал»

Г « Україна в огні»

  1. Народною піснею літературного походження НЕ Є А «Балада про соняшник» І. Драча

Б «Два кольори» Д. Павличка В «Пісня про рушник» А. Малишка Г «Лебеді материнства» В. Симоненка

  1. Епілогом у романі Маруся Чурай» Л. Костенко є розділ

А

«Страта»

Б

«Весна, і смерть, і світле воскресіння»

В

«Якби знайшлась неопалима книга»

Г

«Сповідь»

6. В.

Стусу НЕ належить збірка

А

«Зимові дерева»

Б

« Веселий цвинтар »

В

«Палімпсести»

Г

«Тиша і грім»


Рівень II (2 б.)

Дати розгорнуту відповідь:

  1. У чому оригінальність жанрової форми «України в огні»?

  2. Проаналізуйте світоглядні засади шістдесятників.

  3. Дайте визначення поняттю «постмодернізм*.

Рівень III (3 б.)

Зробіть ідейно-художній аналіз «Балами про сое.тегник* Івана Драча,

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]