Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

14-05-2015_19-15-42 / Lesson_plan1

.doc
Скачиваний:
56
Добавлен:
08.03.2016
Размер:
42.5 Кб
Скачать

Необхідно писати, який час відводиться на виконання кожного завдання.

Час: 45 хвилин

Рівень: Elementary (Form 5)

Тема: What we like doing.

Практична мета:

- опрацювання вивченої лексики за темою Спорт та спортивні ігри в усному мовленні та тренінг орфографічних навичок;

- ознайомлення учнів з новою лексикою теми та закріплення її за

допомогою творчих завдань і читання;

- навчити вживати конструкцію I like…/ I don’t like…

Розвивальна мета:

- розвиток взаємодопомоги, вміння спілкуватися в парах та малих групах.

Освітня мета:

- ознайомити учнів з різними видами спортивних змагань.

Виховна мета:

- стимулювати інтерес учнів до вивчення нового матеріалу за допомогою

ігрових завдань та спільного навчання.

Обладнання:

- тематичні малюнки;

- картки для самостійної роботи.

Хід уроку

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

T: Сьогодні ви навчитеся розповідати про те, що ви любите та що не любите

робити у вільний час.

2. Введення в іншомовну атмосферу (Warming up).

Гра ―Hidden words‖. Учитель роздає картки й просить учнів знайти слова, пов‘язані з темою „Спортивні ігри’. Учні обводять слова олівцем і по черзі називають слова, які знайшли.

(HO1) Знайди та обведи знайомі тобі слова теми „Спортивні ігри’.

D B A S K E T B A L L H

G F J P X N Y S E D I O

O D V O L L E Y B A L L

L K C R I C K E T E A M

F O O T B A L L P E L N

II. Основна частина уроку

1. Опрацювання лексичного матеріалу, вивченого учнями на попередніх

уроках.

- Гра „Words without vowels’ (Pair-work).

Учні в парах складають один для одного завдання: пишуть назви спортивних ігор, пропускаючи голосні літери. Партнер повинен відновити слово.

- Усна бесіда у змінних парах (технологія шеренги, що рухаються).

Ряд запитань: What‘s the English for „футбол’/„волейбол’/„команда’ та ін.?

Can you spell the word, please?

Ряд відповідей: Football. F-o-o-t-b-a-l-l, etc.

Аналогічно повторюються й назви інших видів спорту та спортивної термінології.

- Словниковий диктант у формі peer dictation. (Group work of 3-4 students)

Один із учнів читає слова, що записані на окремій картці, інші члени групи

записують їх у зошитах.

Т: Cricket, tennis, football, volleyball, basketball, team, golf.

Перевірка відбувається в парах: учні обмінюються зошитами й перевіряють

диктанти один одного, звіряючись із ключем.

2. Подання нового лексичного матеріалу.

- Усна бесіда в режимі Т Р1-Р2 etc із використанням опорних карток та

малюнків. Наприклад:

Т: In the Greenwoods Summer Camp children have a lot of fun. What can they do in

the camp?

Р1-Р2 etc: They can play football / volleyball / baskeball / tennis / table tennis.

Т: What else can children do in the Greenwoods Summer Camp?

Для того, щоб дати відповідь на запитання, подивимось на малюнки.

Учитель читає нові слова, просить учнів здогадатися про їх значення та

сказати їх українською мовою: учні хором повторюють за вчителем.

- Закріплення нового лексичного матеріалу.

Учитель роздає учням картки з малюнками й просить скласти словосполучення. Наприклад, ride a bike. Учні самостійно складають, потім читають їх і перекладають українською мовою.

(HO2) Склади словосполучення з поданих слів

r i d e a picture a kite paint fly

TV music listen to table tennis

watch chess a cartoon a bike play

3. Робота з читання та опрацювання структури I like doing/ He likes doing

- Етап підготовки до читання (Pre-reading)

Усна бесіда за малюнками до тексту.

Т: Look at the picture. Whom can you see? Can we tell what they like doing? What does the girl with black / brown / fair hair like doing?

- Етап читання (While-reading).

Т: Read the dialogue and tell which of the girls in the picture is Alice, which is Stella and which is Paula.

Учні читають про себе діалог і відповідають на запитання.

- Етап перевірки розуміння змісту тексту (Post-reading).

Т: What does Alice / Stella / Paula like doing?

- Рольова гра (Follow up stage).

Учитель розподіляє клас на групи по три учні й роздає картки для групової

роботи, наприклад:

(HO3) Складіть діалоги за поданою інформацією 230

Р1 likes playing football.

Р2 likes riding a bike.

Р3 offers to play football & then ride

b i k e s .

Учні складають діалоги за поданим зразком:

Р1: Hey, boys! Le t‘s go out and play football.

Р2: I don‘t like pl aying football. I like riding a bike.

Р3: Let‘s play football. Then we can ride a bike.

4. Вживання конструкцій I like…/ I don’t like… .

- Усна бесіда у режимі T-Class.

Т: Do you like painting / reading etc?

Учні відповідають, використовуючи конструкції I like…/ I don’t like… .

- Робота в парах. Учитель роздає картки для парної роботи. (Даний вид діяльності краще проводити у змінних парах, наприклад, за технологією mingling activity) (HO4) Запитай свого однокласника, що він любить робити. Постав у таблиці „+’ чи „-‘.

painting playing tennis watching sports skiing

Do you like...

Учні повинні повідомити, а потім запитати один одного про те, що вони

люблять робити. Наприклад:

Р1: I like painting. Do you?

Р2: Yes, I do. I like playing chess. Do you?

Р1: No, I don‘t.

Після цього кожний учень заповнює таблицю стосовно себе й його друга й письмово складає речення за зразком: 231

Р1: I like painting and my friend likes painting. I like playing chess, but my friend

doesn‘t like playing chess.

Учитель вибірково просить учнів прочитати речення, які вони склали. Наприкінці уроку він збирає зошити й перевіряє правильність написання слів і

побудови речень. - Опрацювання даної структури за вправою підручника та складання

подібних речень про себе:

Р1: I like reading. I don‘t like painting.

- Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком вправи.

III. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

Скласти 10 речень з новими словами, використовуючи структуру I like…/ I don’t like…

2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається бесіда за схемою Т Р1, Р2, Р3.

Т: Чому цей урок був корисний для вас? Чому ви навчилися? Що

було найцікавішим? Яке завдання було найскладнішим?

Соседние файлы в папке 14-05-2015_19-15-42