whats your address
.docxCабақ жоспары:
Күні:
Сынып: 5А
Тақырыбы: «What's your adress?»
Мақсаты: оқушыларға What's your adress?» ? сұрағын қоя отырып өз мекен-жайларын айта алуға беруді үйрету, тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстыру.
Қолданылған модуль: «Білім беру және білім алудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету»
Қолданылған әдіс-тәсілдері: «Ой қозғау», «Үш оқушымен кеңес», «Әр сұраққа бір жауап»
Мұғалімнің іс-әрекеті: Не істеймін? |
Оқушының іс-әрекеті: |
Ресурстар: осы іс-әрекет үшін қандай құралдар, кітаптар, компьютерлік жабдық және т.б қажет? |
Ой қозғау.
|
оқушылар ой қозғау сұрақтарына жауап бере отырып сабаққа мақсат қоюға қатысады. |
|
Оқу мақсатын алға қою оқушыларға What's your adress?» ? сұрағын қоя отырып өз мекен-жайларын айта алуға беруді үйрету, тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстыру. |
оқушылар мақсат қоюға қатысады |
|
Үй жұмысын сұрау |
үй жұмысын айтады. |
|
Жаңа лексиканы енгізу Address, flat, street, number, telephone |
жаңа сөздерді сөздікке жазады |
сөздік, қалам |
«Әр сұраққа бір жауап» әдісін жүргізу. Ех 1 -What’s your address? - Flat 31, 7 Seifullin street |
cұрақтарға жауап береді. |
|
VI. Reading Colin: What's your address, Omar? Omar: Flat 8, 23 Baker Street. Colin: And your telephone number? Omar: It's 385574. Colin: Say it again, please. Omar: Three — eight — double five — seven — four. And what's your phone number? Colin: It's 670913. Omar: Six — seven — oh — nine — one — three. Colin: Right. |
|
|
«Үш оқушымен кеңес» (диалог, әңгімелесу. А-сұрақ қоюшы В-жауап беруші С-жазушы (жауапты жазып отырады) |
Бір оқушы сұрақтар қойып, оған екінші оқушы жауап береді, ал жазушы жазып отырады. |
оқулық
|
«Орнын тап» әдісі Old, fine, morning, thanks, from, name 1.How … you? 2. I am … 3.What is your …? 4.I’m fine … . 5. He is … Kazakhstan. 6.Good … |
оқушылар сөздерді орналастырады |
|
«Менен сұрақ сізден жауап» әдісі 1.How are you? 2.What is your surname? 3.Where are you from? 4.What’s your address? |
|
|
«Сәйкeстендіру» Where таң Evening жақсы How фамилия Good көше Old қайда Name түн Morning кеш Surname өте Night қалай Street жас Very ат |
|
|
Қорытындылау а)Уәждеме (мадақтау, ынталандыру) |
Формативті бағалау әдісімен бағалау.
|
Бағалау парақшасы |
Рефлексия Мұғалім стикерлер таратады.
|
Оқушылар сабақ барысында не ұнады, не ұнамады өз пікірлерін жазады. |
Стикерлер |