- •Міністерство ІнфраструктуриУкраїни Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. Ак. Лазаряна
- •Відомість підрахунку об`ємів робіт
- •Відомість затрат праці
- •Карточка – визначальник робіт
- •Вибір баштового крану
- •Проектування тимчасових доріг
- •Приоб’єктні склади.
- •Тимчасові будівлі та споруди.
- •Водопостачання і каналізація будівельних майданчиків.
- •Електропостачання будівельної площадки.
- •Техніко – економічні показники.
Міністерство ІнфраструктуриУкраїни Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. Ак. Лазаряна
Кафедра “ Будівельного виробництва
та геодезії“
Курсовий проект №1
З курсу Організація та економіка в будівництві
“ Проектування 10-ти поверхової житлової будівлі”
Виконав: ст.651-Мгр.
Чірков А.О.
Перевірив: Новохатько К.Ю.
Дніпропетровськ
2012
Вихідні дані :
Висота поверху – 3,2 м
Розміри віконних отворів – 2,1х2,4
Конструктивна схема – з неповним каркасом
Зовнішні стіни – стіни середньої складності з цегли товщиною 510мм
Перегородки – 60% цегляні армовані товщиною в півцеглини,
40% з гіпсових плит товщиною 100 мм,
Відмітка землі – -1,2м
Фундаменти – з.б. палі. 400х400мм, L=8м,
Переріз колони – 400х400мм
Армування стін підвалу 150кг/м3
Армування колон 280кг/м3
Армування перекриття 280кг/м3
Товщина перекриття – 220 мм
Кількість поверху – 10
Підлога– 30% №1, 20% №2, 50% №3
Покриття - №1
BBT=3,5 м LВТ=НК/0,15=2,5/0,15=16,7 м
Вн=18+2*1,6=21,2м – ширина котловану по дну
Lн=46,8+2*1,6=50м – довжина котловану по дну
Вв= Вн+2*Н*m=21,2+2*2,5*0,5=23,7м – ширина котловану по верху
Lв= Lн+2*Н*m=50+2*2,5*0,5=52,5м – довжина котловану по верху
Відомість підрахунку об`ємів робіт
№ |
Найменуванняробіт,од.вимір. |
Формула |
Об’єм робіт | |||
Всього | ||||||
1 |
Попереднє планування буд.майданчикабульдозеромпотужністю79 кВт,1000м3 Розробк котлована на 1000м3.Екскаватором ковшом 0,4м; IIгр.- грунта
Об`ем в`їздной траншеї
Всього 100м3 |
V=(Lв+10)*(Вв+10)*0,25=(52,5+10)*(23,7+10)*0,25=526,56м3
Fн=LнхBн=21,2*50=1060м2 Fв=LвхBв=23,7*52,5=1244,25м2 Vk=Hk(Fн+ Fв)/2= =2,5(1060+1244,25)/2=2880,3м3
F1=0; F2=((BBT+(BBT+2HK*m))/2)HK= ((3,5+(3,5+2*2,5*0,5))/2)2,5=11,88м3 VBT=((F1+ F2)/2)LBT=(11,88/2)16,7=99,2м3
V=VK +VBT=2880,3+99,2=2979,5 м3 |
0,53
2,88
29,79 | |||
2
|
Розробка грунтузпогрузкоюна автосамоскид, при переміщеннніна 5м
Розробка грунтуэкскаваторомувідвал |
Vтр=Vподв= Sстен*Нk= =(46,8+2*0,15)(18+2*0,15)*2,5=2154,8 м3
Vотв=V-Vтр=2979,5 -2154,8 =824,7 м3 |
2,15
0,82 | |||
3 |
Зворотрня засипка котлованубульдозеромпотужністю59 кВт при переміщеннідо 5м,IIгр. грунта |
Vобр. зас.=Vотв·Кразр=824,7·1,05=865,9 м3
|
0,87
| |||
4 |
Розробка грунту вручну 15% |
Vвручн=V*0,25=2979,5*0,15=446,93 м3 |
4,47 | |||
5 |
Ущільненнягрунту трамбуючими плитами 100м3; |
Vупл.=(Vобр. зас-Vвручн)/1,05= =(865,9-446,93)/1,05=399,02 м3 |
3,99 | |||
|
|
Фундаменти |
| |||
1
2
3
|
Влаштування буро набивних паль 100м3
Влаштування з/б ростверків під колону 100м3
Влаштування прослойки з розтвору під підошви стріч. фунд., t=100мм стройсво бетонной подготовки,100м3
Влаштування ростверків. під стіни, 100м3
|
Nсв=16*4+152=216шт, Vсв=S*l*Nсв=0.4*0.4*8*216=276,48 м3
Vкол=Vроств *Nкол=1.8*1,8*0,5*16=25,6 м3
VБП=Vленточ=1,2*0,1* (46,8*2+18*2+6*2+5,2*2)=18,24м3
Vлент=Vстены +Vлесницу= =1,2*0,5* (46,8*2+18*2+6*2+5,2*2)=91,2м3
|
2,76
0,26
0,18
0,91 | |||
4
5
6
7
|
Влаштування монол.зб колон підвалу,100м3
Влаштування монол. зб. стін підвалу,δ=0,3м,100м3
Влаштування монол. зб. перекриття,100м3
Влаштування обмазочної гідроізол.в 2слої,100м2 |
Vкол=Sкол*Нкол*Nкол=0,4*0,4*2,98*16= =7,63м3
V=2*46,8*2,98*0,3+2*18*0,3*2,98+2*0,3*2,98* (6+5,2)=135,88
Vпер=δ(S- S лесн.кл)=0,22 (47,42*18,62-2*6*5,2)=180,52м3
Sгидр.= Перим.*Нподв = =2*(47,1+18,3)*3,7=483,96м2 |
0,08
1,36
1,8
4,84 | |||
|
|
Каркас |
| |||
1 |
Влаштування зб колон,100м3 |
Vк=Sк*Nк*Hк=0,4*0,4*16*(3,2-0,22)= =7,63 м3 Vк,10эт=10*7,63=76,3 м3 |
0,76 | |||
2 |
Влаштування монол. З.б. перекр.,100м3 |
Vпер=0,22(46,8*18-2*6*5,2)*10=1716м3 |
17,16 | |||
3 |
Влаштування сходовихплощадок, 100шт. |
V1эт=4шт=1,224*4=4,9м3 V10эт=4,9*10=49 |
0,49 | |||
4 |
Влаштування сходових маршів, 100шт. |
V1эт=4шт.=1,248*4=4,99м3 V10эт=4,99·10=49,9м3 |
0,5 | |||
5 |
Влаштування шахт ліфту масою до 1 т,100шт |
V1эт=2шт.=8,51*2=17,02м3 V10эт=17,02·10=170,2м3. |
1,7 | |||
6 |
Кладка стін |
Смотри табл 1а |
| |||
|
|
Перегородки |
| |||
1
2 |
Установка перегородок цегляних армованих δ=120мм, 100м3, 60% Уст-ка перегородок з гіпсокарт. плит, 100мм, 40%, 100м3 |
Vпер=Sпов*60%=(46,4*17,6-0,4*0,4*16-2*6*5,2)*0,6*10=4510 м2
Vпер=Sпов*40%=773,7*0,4*10=3006,7м2
|
45,1
30,07
| |||
|
|
Підлога |
| |||
1 |
Улаштування цементної стяжки 100м2 |
(46,4*17,6-2*6*5,2-0,4*0,4*16)*10=7420,8м2 |
74,2 | |||
2 |
Улаштування теплозвукоізоляції |
∑=7420,8м2 |
74,2 | |||
3 |
Улаштування покриття мозаїчного (террацо) 30%,100м2 |
∑*0,3=2226,24 м2 |
22,26 | |||
4 |
Улаштування покриття з паркетних щитів , 20% ,100м2 |
∑*0,2=1484,16 м2 |
14,84 | |||
5 |
Улаштування покриття з мозаїчних плит,50%, 100м2. |
∑*0,5=3710,4 м2 |
37,1 | |||
|
|
Покрівля |
| |||
1 |
Влаштуванняоклеїчноїпароізоляціїв 1 слой, 100м2. |
Sкр.=17,6*46,4-2*2*3=804,64 м2 |
8,05 8,05
8,05
8,05 8,06
1,86 | |||
2 |
Утепленняпокриттівплитами з легких (ячеїстих) бетонів,100м2 |
∑=804,64м2 | ||||
3 |
Влаштування вирівнюючої цементно-піщаної стяжки,100м2 |
∑=804,64м2 | ||||
4 |
Влаштуваннярулонноїпокрівліз наплавляємого рубероїда, 100м2. |
∑=804,64м2 | ||||
5 |
Установка віконних блоків при площіпроєма білше2м2, 100м2 |
S1эт=2,1*2,4*16=80,64м2 S10эт=10*80,64=806,4м2 | ||||
6 |
Установка дерев’яних блоків площа пройома до 3м2, 100м2 |
S10эт=7420,8/40=185,5м2
| ||||
|
|
Оздоблювальні роботи |
| |||
1 |
Облицювання стін гіпсокартоними листами 100м2 |
(46,4+17,6)2*2,98*10=3814,4м2
|
38,14 | |||
2 |
Обклеювання стін шпалерами, 100м2 |
(46,4+17,6)2*2,98*10=3814,4м2
|
38,14 | |||
3 |
Покращена штукатурка сход. майданчиків і маршів, 100м2 |
(6+5,2)*2*2,98*10=667,5м2 |
6,68 | |||
|
|
Відмостка |
| |||
1 |
Влаштування ущільненого та підстилаючого щебеневого шару, 1м3 |
V=Sотм*0,1=(47,1+18,3)*2*1,5*0,15=29,43 м3 |
29,43 | |||
2 |
Влаштування асфальтового покриття відмостки, 100м2 |
(47,1+18,3)2*1,5=196,2 |
1,96 |
Таблиця1а
№ |
Стіни |
Площа зприямками |
Площ.пройомів |
Площ. зпройомами |
δст |
Об’єм м3 | |
Вікон м2 |
Двер. м2 | ||||||
1 |
Зовніш.стін по осіА |
(46,8+2*0,31)*(3,2*10+0,6)=1545,9м2 |
2,1*2,4*10*7=352,8 |
1,5*2,1*2=6,3 |
1186,8 |
0,51 |
605,3 |
|
осіГ |
1545,9м2 |
2,1*2,4*10*9=453,6 |
- |
1092,3 |
0,51 |
557,07 |
|
осі1(10) |
18,62*(3,2*10+0,6)*2= 1214 |
- |
- |
1214 |
0,51 |
619,14 |
2 |
Внутрін.Стіни |
(6+5,2)3,2*10*2=716,8 |
- |
1,5*2,1*2*10=63 |
653,8 |
0,38 |
248,4 |
∑ 2029,9 м3
Таблиця2
Підвал |
Надземна частина(каркас) |
Стіни | |
Бетон -135,88м3 |
|
Армування–20,38т |
- |
Колони | |
Бетон – 7,63м3 |
Бетон – 76,3 м3 |
Армування– 2,14т |
Армування–21,36т |
Перекриття | |
Бетон – 180,52 м3 |
Бетон - 1716 м3 |
Армування–50,55т |
Армування–480,48т |