Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
записка жилой дом.doc
Скачиваний:
7
Добавлен:
24.02.2016
Размер:
344.58 Кб
Скачать

Внутрішні стіни і перегородки.

Внутрішні стіни і перегородки - це внутрішні вертикальні конструкції, що захищають, в будівлях. Внутрішні стіни виконують в будівлі функції, що захищають і несуть, перегородки - що тільки захищають.

Перегородки – цегляні.

Внутрішні стіни, що несуть, з цеглини завтовшки 380 мм, перегородки мають товщину 100 мм. На внутрішні стіни, що несуть, спираються перекриття.

Конструкції даних стенів і перегородок задовольняють нормативним вимогам міцності, стійкості, вогнестійкості, звукоізоляції.

Перекриття

Перекриття - горизонтальні конструкції, що несуть і захищають, ділять будівлі на поверхи і сприймаючі навантаження від власної ваги, ваги вертикальних конструкцій, що захищають, сходів, а також від ваги предметів інтер'єру, устаткування і людей, що знаходяться на них. Ці навантаження передаються від перекриттів на несучі стіни будівлі.

Перекриття і покриття запроектовані з типових збірних багатопустотних залізобетонних плит завтовшки 220 мм з попередньою напругою арматури. Застосування збірних плит перекриттів і покриттів збільшує швидкість зведення будівель.

На зовнішні стіни перекриття укладаються від внутрішнього краю стіни на 210мм

Перекриття забезпечують звуко- і теплоізоляцію, вони також відповідають високим вимогам жорсткості і міцності на вигин.

Дах, покрівля.

Дах - конструкція, що забезпечує захист будівлі від атмосферних опадів і є верхньою огорожею будівлі. Запроектований сполучний дах, який у загальному виді включає керамiчну черепицю, стяжку, що вирівнює, залізобетонні плити, що перекривають горищне приміщення.

Для видалення атмосферних вод сполучені покриття влаштоване під ухилом 3%.

Сходи

Сходи призначені для повідомлення між приміщеннями, розташованими на різних поверхах.

Сходова клітка запланована із збірних залізобетонних елементів. Сходи двохмаршеві з опирається на сходові майданчики. Ширина ступенів рівна 300 мм, висота всіх ступенів рівна 150 мм.

Зі сходової клітки є вихід на крівлю по металевих сходах, обладнаними вогнестійкими дверима. Сходова клітка має штучне і природне освітлення через віконні отвори. Огорожа сходів висотою 1000 мм, поручень облицьований фанерним деревом.

Вікна, двері.

Вікна - елементи будівлі, призначені для освітлення і провітрювання приміщень. Двері служать для зв'язку між ізольованими приміщеннями і для входу в будівлю.

Вікна в будівлі запроектовані з подвійним склінням. Товщина віконних блоків - 98 мм, що дає право судити про достатню їх тепло- і звукоізоляції. Рами у вікнах дерев'яні. Оскільки у віконних отворах передбачені чверті, віконні блоки при установці упираються в них, робляться укоси з цементно-піщаного розчину.

Двері в будівлі запроектовані фільончасті однопільні. Розміри дверей: висота - 2100 мм, ширина: 800 мм, 700 мм, 900 мм, 1200 мм.

Балкони

У будівлі є болкони. Висота огородження їх 1000мм.

Санітарні вузли

Приміщення санітарних вузлів на монтажі будинку обладнаються з перегородок і дверних полотен з наступною установкою санітарно-технічних приладів.

Уніфіковані санітарно-технічні кабіни по планувальних ознаках є сполученими та роздільні.