- •М-1-1 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-2 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-3 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-4 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-5 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-6 напрям підготовки Інженерна механіка
- •М-1-7 напрям підготовки Інженерна механіка
- •М-2-1 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-4 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-5 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-6 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-7 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-8 Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості
- •М-2-9 Машини і технології пакування
- •М-2-10 Машини і технології пакування Машини і технологія переробки використаної упаковки
- •М-3-1 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-4 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-5 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-6 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-7 Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості
- •М-4-1 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-4 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-5 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-6 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-7 Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості
- •М-4-8 Машини і технологія пакування
- •М-4-9 Машини і технологія пакування
- •М-4-10 Машини і технології переробки використаної упаковки
- •М-5-1 Конструювання обладнання харчових виробництв
- •М-5-2 Комп’ютерне проектування обладнання харчових виробництв
- •М-5-3 Обладнання для зберігання і переробки зерна
- •М-5-4 обладнання цукрових заводів
- •М-5-5 Обладнання бродильних виробництв
- •М-5-6 Обладнання хлібопекарних та кондитерських виробництв
- •М-5-7 Обладнання м’ясних виробництв
- •М-5-8 Обладнання молочних виробництв
- •М-5-9 Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв
- •М-5-10 Машини і ресурсозберігаючі технології переробки упаковки
- •М-5-11 Машини і технології пакування
- •М-5-12 Машини і технології пакування
- •М-5-13 Обладнання виробництва біопалива
М-2-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
|
Бибич Олексій Григорович |
93 |
К |
|
|
|
|
Верхола Георгій Леонідович |
92 |
К |
|
|
|
|
Гана Роман Юрійович |
92 |
К |
|
|
скороч |
|
Герасименко Андрій Сергійович |
92 |
|
|
|
|
|
Гришина Олександра Володимирівна |
92 |
|
|
|
|
|
Гуцал Сергій Павлович |
92 |
|
|
|
|
|
Дубина Богдан Володимирович |
93 |
|
|
|
|
|
Дюжов Андрій Андрійович |
93 |
|
|
|
|
|
Захаров Володимир Володимирович |
91 |
К |
|
|
|
|
Канюка Дмитро Олександрович |
93 |
|
|
|
|
|
Курило Віктор Васильович |
93 |
|
|
|
|
|
Ляшук Олександр Вікторович |
91 |
|
|
|
|
|
Мартинюк Віталій Іванович |
93 |
|
|
|
|
|
Маслюченко Максим Іванович |
92 |
К |
|
|
скороч |
|
Мірошин Сергій Михайлович |
93 |
|
|
|
|
|
Приймич Ярослав Петрович |
92 |
|
|
|
|
|
П'ятенко Ярослав Анатолійович |
93 |
|
|
|
|
|
Синявський Євгеній Вікторович |
93 |
|
|
|
|
|
Солдатенко Ярослав Володимирович |
93 |
|
|
|
|
|
Сугак Віталій Станіславович |
92 |
|
|
|
скороч |
|
Хмільов Олег Вікторович |
92 |
|
|
|
|
|
Цедик Олексій Володимирович |
92 |
|
|
|
скороч |
|
Шаринова Тетяна Сергіївна |
92 |
|
|
|
|
М-2-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
|
Булаєнко Владислав Володимирович |
93 |
К |
|
|
|
|
Агафонов Юрій Юрійович |
92 |
|
|
А |
скороч |
|
Гайдай Віктор Олександрович |
93 |
|
|
|
|
|
Горобінська Тетяна Степанівна |
93 |
|
|
|
|
|
Гриценко Олександр Іванович |
93 |
|
|
|
|
|
Грицук Віталій Вікторович |
92 |
К |
|
|
|
|
Дворський Сергій Віталійович |
92 |
|
|
|
|
|
Климюк Михайло Олександрович |
93 |
|
|
|
|
|
Мужайло Дмитро Володимирович |
93 |
|
|
|
|
|
Надточій Євгеній Ігорович |
92 |
|
|
|
|
|
Новиченко Олександр Євгенович |
92 |
|
|
|
|
|
Путь Євгеній Володимирович |
93 |
|
|
|
|
|
Раковський Віктор Юрійович |
93 |
К |
|
|
|
|
Ричагов Антон Олександрович |
93 |
|
|
|
|
|
Серяков Василь Васильович |
94 |
|
|
|
|
|
Стахів Роман Тарасович |
93 |
|
|
|
|
|
Суздол Єгор Володимирович |
|
К |
|
|
|
|
Ткаченко Олександр Олександрович |
92 |
|
|
А |
скороч |
|
Усик Олег Вікторович |
92 |
|
|
|
|
|
Філозоп Іван Олегович |
92 |
|
|
|
|
|
Цибровський Володимир Сергійович |
93 |
|
|
|
|
|
Черніченко Максим Сергійович |
91 |
|
|
А |
|