- •М-1-1 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-2 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-3 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-4 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-5 напрям підготовки Машинобудування
- •М-1-6 напрям підготовки Інженерна механіка
- •М-1-7 напрям підготовки Інженерна механіка
- •М-2-1 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-4 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-5 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-6 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-7 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-2-8 Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості
- •М-2-9 Машини і технології пакування
- •М-2-10 Машини і технології пакування Машини і технологія переробки використаної упаковки
- •М-3-1 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-4 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-5 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-6 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-3-7 Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості
- •М-4-1 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-2 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-3 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-4 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-5 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-6 Обладнання переробних і харчових виробництв
- •М-4-7 Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості
- •М-4-8 Машини і технологія пакування
- •М-4-9 Машини і технологія пакування
- •М-4-10 Машини і технології переробки використаної упаковки
- •М-5-1 Конструювання обладнання харчових виробництв
- •М-5-2 Комп’ютерне проектування обладнання харчових виробництв
- •М-5-3 Обладнання для зберігання і переробки зерна
- •М-5-4 обладнання цукрових заводів
- •М-5-5 Обладнання бродильних виробництв
- •М-5-6 Обладнання хлібопекарних та кондитерських виробництв
- •М-5-7 Обладнання м’ясних виробництв
- •М-5-8 Обладнання молочних виробництв
- •М-5-9 Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв
- •М-5-10 Машини і ресурсозберігаючі технології переробки упаковки
- •М-5-11 Машини і технології пакування
- •М-5-12 Машини і технології пакування
- •М-5-13 Обладнання виробництва біопалива
М-1-5 напрям підготовки Машинобудування
|
Білоконь Майя Андріївна |
18.05.93 |
|
|
А |
|
|
Горячківський Ігор Олегович |
20.09.94 |
|
|
А |
|
|
Зайцев Данило Ігорович |
21.06.94 |
|
|
А |
|
|
Куценко Дмитро Володимирович |
03.08.94 |
К |
|
А |
|
|
Лучніков Іван Олександрович |
18.01.93 |
К |
|
А |
|
|
Майструк Максим Васильович |
23.02.94 |
|
|
Н |
|
|
Малик Віталій Олександрович |
09.93 |
|
|
Н |
|
|
Молочко Олександр Олександрович |
25.03.93 |
|
|
А |
|
|
Пакацошвілі Іларіон Акакійович |
05.03.94 |
К |
|
А |
|
|
Перкун Олена Олександрівна |
26.04.93 |
|
|
А |
|
|
Сауляк Валентин Юрійович |
14.02.94 |
К |
|
Н |
|
|
Сергійчук Роман Вікторович |
19.02.94 |
|
|
Н |
|
|
Цибулько Олег Володимирович |
20.11.93 |
|
|
А |
|
|
Явтушенко Максим Олександрович |
26.10.93 |
К |
|
А |
|
М-1-6 напрям підготовки Інженерна механіка
|
Аврука Олександр Олексійович |
16.06.94 |
|
|
|
|
|
Банько Богдан Олександрович |
16.03.94 |
|
|
|
|
|
Бережна Вікторія Ігорівна |
06.01.94 |
|
|
|
|
|
Булюк Андрій Вікторович |
09.06.94 |
К |
|
|
|
|
Бурдейний Олег Романович |
26.11.94 |
|
|
|
|
|
Вилюс Станіслав Мирославович |
12.02.94 |
|
|
|
|
|
Вознюк Тарас Олександрович |
25.08.94 |
|
|
|
|
|
Дяченко Андрій Олександрович |
13.12.93 |
|
|
|
|
|
Зродніков Олександр Валерійович |
01.01.94 |
|
|
|
|
|
Кандиба Ярослав Володимирович |
15.02.94 |
|
|
|
|
|
Ковальчук Андрій Васильович |
21.04.94 |
|
|
|
|
|
Ковлев Віталій Олександрович |
12.07.94 |
|
|
|
|
|
Лук`яненко Максим Сергійович |
17.04.94 |
|
|
|
|
|
Луценко Людмила Володимирівна |
23.11.93 |
|
|
|
|
|
Попов Олександр Володимирович |
18.06.92 |
К |
|
|
|
|
Пухильський Богдан Олегович |
16.12.93 |
|
|
|
|
|
Сорока Вадим Костянтинович |
22.11.93 |
|
|
|
|
|
Сухов Анатолій Олександрович |
02.03.94 |
К |
|
|
|
|
Філіпчук Олександр Васильович |
19.02.94 |
|
|
|
|
|
Шевченко Андрій Олександрович |
13.12.93 |
|
|
|
|