Розклад_2_курс_207-210
.docТиждень 1
Дні |
Годин |
Група 207 ауд. 525 |
Група 208 ауд. 526 |
Група 209 ауд. 528 |
Група 210 ауд. 538 |
13.01. П О Н Е Д І Л О К |
8.30 9.50 |
Соціологія Лекція Тема 1. Заступник начальника кафедри Левченко Ю.О. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Сімейне право Лекція Тема 1. Доцент Чурпіта Г.В. Лекційна зала № 359 |
||||
11.30 12.50 |
Адміністративно-деліктне право Лекція Тема 1. Старший викладач Плугатир М.В. Лекційна зала № 359 |
||||
14.01. В І В Т О Р О к |
8.30 9.50 |
Сімейне право Лекція Тема 2. Доцент Чурпіта Г.В. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Конфліктологія Лекція Тема 1. Професор Мойсеєва О.Є. Лекційна зала № 359 |
||||
11.30 12.50 |
Самостійна підготовка |
Вогнева підготовка Тир П.з. 10.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Самостійна підготовка |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.1 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
|
15.01. С Е Р Е Д А |
8.30 9.50 |
Історія вчень про державу і право Лекція Тема 1. Професор Тимошенко В.І. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Адміністративно-деліктне право Лекція Тема 2. Старший викладач Плугатир М.В. Лекційна зала № 359 |
||||
11.30 12.50 |
Вогнева підготовка Тир П.з. 10.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Самостійна підготовка |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.1 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
Самостійна підготовка |
|
16.01. Ч Е Т В Е Р |
8.30 9.50 |
Цивільне право Лекція Тема 1. Професор Мироненко В.П. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Добовий наряд |
Адміністративно-деліктне право Сем. 1 Cпівак М.В. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 10.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 1 Плугатир М.В. |
|
11.30 12.50 |
Самостійна підготовка |
Адміністративно-деліктне право Сем. 1 Плугатир М.В. |
Самостійна підготовка |
||
17.01. П ' Я Т Н И Ц Я |
8.30 9.50 |
Сімейне право Сем. 1 Бичкова С.С. |
Добовий наряд |
Сімейне право Сем. 1 Чурпіта Г.В. |
Конфліктологія Сем. 1 Мойсеєва О.Є. |
10.00 11.20 |
Конфліктологія Сем. 1 Мойсеєва О.Є. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.2 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
Сімейне право Сем. 1 Чурпіта Г.В. |
||
11.30 12.50 |
Адміністративно-деліктне право Сем. 1 Співак М.В. |
Конфліктологія Сем. 1 Мойсеєва О.Є |
Самостійна підготовка |
Тиждень 2
Дні |
Годин |
Група 207 ауд. 525 |
Група 208 ауд. 526 |
Група 209 ауд. 528 |
Група 210 ауд. 538 |
|
|||||||||||
20.01. П О Н Е Д І Л О К |
8.30 9.50 |
Сімейне право Лекція Тема 3. Доцент Чурпіта Г.В Лекційна зала № 359 |
|
||||||||||||||
10.00 11.20 |
Адміністративно-деліктне право Лекція Тема 3. Старший викладач Плугатир М.В. Лекційна зала № 359 |
|
|||||||||||||||
11.30 12.50 |
Історія вчень про державу і право Сем. 1 Тимошенко В.І.
|
Сімейне право Сем. 1 Чурпіта Г.В. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 2 Плугатир М.В. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 10.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
|
||||||||||||
13.00 14.20 |
Самостійна підготовка |
Історія вчень про державу і право Сем. 1 Тимошенко В.І. |
Сімейне право Сем. 2 Чурпіта Г.В. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 2 Плугатир М.В. |
|
||||||||||||
21.01. В І В Т О Р О К |
8.30 9.50 |
Соціологія Лекція Тема 2. Заступник начальника кафедри Левченко Ю.О. Лекційна зала № 359 |
|
||||||||||||||
10.00 11.20 |
Історя вчень про державу і право Лекція Тема 2. Професор Тимошенко В.І. Лекційна зала № 359 |
|
|
|
|
Чергування |
|||||||||||
11.30 12.50 |
Соціологія Сем. 1 Левченко Ю.О. |
Конфліктологія Сем.1 Мойсеєва О.Є. |
Історія вчень про державу і право Сем. 1 Тимошенко В.І. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.2 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
|
||||||||||||
13.00 14.20 |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Історія вчень про державц і право Сем. 1 Тимошенко В.І. |
|
||||||||||||
22.01. С Е Р Е Д А |
8.30 9.50 |
Адміністративно-деліктне право Сем. 2 Співак М.В.
|
Соціологія Сем. 1 Демчіхіна Є.С. |
Адміністративно-деліктне право П.з. 2 Плугатир М.В. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.3 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
|
|
||||||||||
10.00 11.20 |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 2 Співак М.В.
|
Соціологія Сем. 1 Лихова С.Я. |
Адміністративно-деліктне право П. з. 2 Плугатир М.В.
|
|
||||||||||||
11.30 12.50 |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.1 Рудницкий В.Є., Худякова Н.Ю.
|
Конфліктологія П.з. 1 Мойсеєва О.Є. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Цивільне право Сем. 1 Мироненко В.П. |
|
||||||||||||
23.01. Ч Е Т В Е Р |
8.30 9.50 |
Конфліктологія Лекція Тема. 2. Професор Мойсеєва О.Є. Лекційна зала № 359 |
|
||||||||||||||
10.00 11.20 |
Конфліктологія П.з. 1 Мойсеєва О.Є. |
Цивільне право Сем. 1 Мироненко В.П. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.2 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.4 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
|
||||||||||||
11.30 12.50 |
Цивільне право Сем. 1 Заіка Ю.О. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.1 Рудницкий Є.С.,Худякова Н.Ю. |
Цивільне право Сем. 1 Мироненко В.П. |
Конфліктологія П.з. 1 Мойсеєва О.Є. |
|
||||||||||||
24.01. П ' Я Т Н И Ц Я |
8.30 9.50 |
Адміністративно-деліктне право П.з 2 Співак М.В. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.2 Рудницький В.Є.,Худякова Н.Ю. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.3 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Сімейне право Сем. 2 Чурпіта Г.В. |
|
|||||||||||
10.00 11.20 |
Сімейне право Сем. 2 Бичкова С.С. |
Сімейне право Сем. 2 Чурпіта Г.В. |
Конфліктологія П.з. 1 Мойсеєва О.Є. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
|
||||||||||||
11.30 12.50 |
Цивільне право П.з. 1 Заіка Ю.О. |
Адміністративно-деліктне право П.з. 2 Співак М.В. |
Сімейне право П.з. 2 Чурпіта Г.В. |
Самостійна підготовка |
|
Тиждень 3
Дні |
Годин |
Група 207 ауд. 525 |
Група 208 ауд. 526 |
Група 209 ауд. 528 |
Група 210 ауд. 538 |
||||
27.01. П О Н Е Д І Л О К |
8.30 9.50 |
Соціологія Лекція Тема 3. Заступник начальника кафедри Левченко Ю.О. Лекційна зала № 359 |
|||||||
10.00 11.20 |
Конфліктологія Лекція Тема 3. Професор Мойсеєва О.Є. Лекційна зала № 359 |
||||||||
11.30 12.50 |
Сімейне право П.з. 2 Бичкова С.С. |
Конфліктологія Сем. 2 Мойсеєва О.Є. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.3 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
Історія вчень про державц і право Сем. 2 Тимошенко В.І. |
|||||
28.01. В І В Т О Р О К |
8.30 9.50 |
Історія вчень про державу і право Лекція Тема 3. Професор Тимошенко В.І. № 359 |
|||||||
10.00 11.20 |
Історія вчень про державу і право Сем. 2 Тимошенко В.І. |
Сімейне право П.з 2 Чурпіта Г.В. |
Конфліктологія Сем. 2 Мойсеєва О.Є |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.2 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
|||||
11.30 12.50 |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.2 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Історія вчень про державу і право Сем. 2 Тимошенко В.І. |
Сімейне право Сем. 3 Чурпіта Г.В. |
Конфліктологія Сем. 2 Мойсеєва О.Є. |
|||||
13.00 14.20 |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Історія вчень про державу і право Сем. 2 Тимошенко В.І. |
Сімейне право П.з 2 Чурпіта Г.В. |
|||||
29.01. С Е Р Е Д А |
8.30 9.50 |
Соціологія Сем. 2.1 Левченко Ю.О. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 3 Cпівак М.В. |
Конфліктологія П.з. 2 Мойсеєва О.Є. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.3 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
||||
10.00 11.20 |
Адміністративно-деліктне право Сем. 3 Співак М.В. |
Соціологія Сем. 2.1 Демчіхіна Є.С. |
Соціологія Сем. 2.1 Лихова С.Я. |
Конфліктологія П.з. 2 Мойсеєва О.Є. |
|||||
11.30 12.50 |
Конфліктологія Сем. 2 Мойсеєва О.Є. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Цивільне право П.з. 1 Мироненко В.П. |
Соціологія Сем. 1 Лихова С.Я. |
|||||
30.01. Ч Е Т В Е Р
|
8.30 9.50 |
Адміністративно-деліктне право П.з. 3 Співак М.В. |
Конфліктологія П.з. 2 Мойсеєва О.Є. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.4.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Добовий наряд |
||||
10.00 11.20 |
Конфліктологія П.з. 2 Мойсеєва О.Є. |
Адміністративно-деліктне право П.з. 3 Співак. М.В. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.4 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
||||||
11.30 12.50 |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.2 Рудницький В.Є.,Худякова Н.Ю. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 11.2 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Конфліктологія Сем. 3 Мойсеєва О.Є. |
||||||
31.01. П ' Я Т Н И Ц Я |
8.305 9.50 |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.3 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Соціологія Сем. 2.2 Демчіхіна Є.С. |
Добовий наряд |
Сімейне право Сем. 3 Чурпіта Г.В. |
||||
10.00 11.20 |
Соціологія Сем. 2.2 Левченко Ю.О. |
Сімейне право Сем. 3 Чурпіта Г.В. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.5 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
||||||
11.30 12.50 |
Сімейне право Сем. 3 Бичкова С.С. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.3 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Соціологія Сем. 2.1 Лихова С.Я. |
Тиждень 4
Дні |
Годин |
Група 207 ауд. 525 |
Група 208 ауд. 526 |
Група 209 ауд. 528 |
Група 210 ауд. 538 |
03.02. П О Н Е Д І Л О К |
8.30 9.50 |
Соціологія Лекція Тема 4.1. Заступник начальника кафедри Левченко Ю.О. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Адміністративно-деліктне право Тема 4.1. старший викладач Плугатир М.В. Лекційна зала № 359 |
||||
11.30 12.50 |
Сімейне право П.з. 3.1 Бичкова С.С. |
Конфліктологія Сем. 3 Мойсеєва О.Є. |
Соціологія Сем. 2.2 Лихова С.Я. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 3 Плугатир М.В. |
|
13.00 14.20 |
Соціологія Сем. 3.1 Левченко Ю.О. |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
|
04.02. В І В Т О Р О К |
8.30 9.50 |
Соціологія Лекція Тема 4.2. Заступник начальника кафедри Левченко Ю.О. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Цивільне право Лекція Тема 2. Професор Мироненко В.П. Лекційна зала № 359 |
||||
11.30 12.50 |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.4.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.3 Рудницький В.Є., Худякова Н.Ю. |
Соціологія Сем. 3.1 Лихова С.Я. |
Конфліктологія Сем. 3 Мойсеєва О.Є. |
|
13.00 14.20 |
Самостійна підготовка |
Цивільне право П.з. 1 Мироненко В.П. |
Самостійна підготовка |
Соціологія Сем. 2.2 Лихова С.Я. |
|
05.02. С Е Р Е Д А |
8.30 9.50 |
Адміністративно-деліктне право Лекція Тема 4.2. Старший викладач Плугатир М.В. Лекційна зала № 359 |
|||
10.00 11.20 |
Цивільне право Лекція Тема 3. Професор Мироненко В.П. Лекційна зала № 359 |
||||
11.30 12.50 |
Конфліктологія Сем. 3 Мойсеєва О.Є. |
Соціологія Сем. 3.1 Демчіхіна Є.С. |
Адміністративно-деліктне право Сем. 3 Плугатир М.В. |
Вогнева підготовка Тир П.з. 14.4.1 Крадожон Д.М., Нестеренко А.В. |
|
13.00 14.20 |
Соціологія Сем. 3.2 Левченко Ю.О. |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
|
06.02. Ч Е Т В Е Р |
8.30 9.50 |
Історія вчень про державу і право Лекція Тема 4. Професор Тимошенко В.І. |
|||
10.00 11.20 |
Історія вчень про державу і право Сем. 3 Тимошенко В.І. |
Сімейне право П.з. 3.1 Чурпіта Г.В. |
Конфліктологія П.з. 3 Мойсеєва О.Є. |
Цивільне право П.з. 1 Мироненко В.П. |
|
11.30 12.50 |
Спеціальна фізична підготовка Спортивна зала П.з. 9.3 Рудницкий В.Є., Худякова Н.Ю. |
Історія вчень про державу і право Сем. 3 Тимошенко В.І. |
Сімейне право П.з. 3.1 Чурпіта Г.В. |
Конфліктологія П.з. 3 Мойсеєва О.Є. |
|
13.00 14.20 |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Самостійна підготовка |
Сімейне право П.з 3.1 Чурпіта Г.В. |
|
07.02. П ' Я Т Н И Ц Я |
8.30 9.50 |
Конфліктологія П.з. 3 Мойсеєва О.Є. |
Сімейне право П.з. 3.2 Чурпіта Г.В. |
Історія вчень про державу і право Сем. 3 Тимошенко В.І. |
Соціологія Сем. 3.1 Лихова С.Я. |
10.00 11.20 |
Сімейне право П.з. 3.2 Бичкова С.С. |
Соціологія Сем. З.2 Демчіхіна Є.С. |
Сімейне право П.з. 3.2 Чурпіта Г.В. |
Історія вчень про державц і право Сем. 3 Тимошенко В.І. |
|
11.30 12.50 |
Самостійна підготовка |
Конфліктологія П.з. 3 Мойсеєва О.Є. |
Соціологія Сем. 3.2 Лихова С.Я. |
Сімейне право П.з 3.2 Чурпіта Г.В. |