- •Розклад занять на 1-6 курсах медичного факультету в весняному семестрі 2013 – 2014 навчального року Розклад учбових занять на 1 курсі медичного факультету у весняному семестрі 2013/2014 н.Р.
- •Розклад учбових занять на 2 курсі медичного факультету в весняному семестрі 2013/2014 н.Р.
- •09.05.14; 16.05.14; 23.06.14; 30.06.14; 06.06.14; 13.06.14 Педіатрія, пр-т 50 річчя влксм, 52-а «дуіоздп намн України»
- •09.05.14; 16.05.14; 23.06.14; 30.06.14; 06.06.14; 13.06.14 5 Центральна клінічна лікарня, провулок Балакірєва, 5
- •Розклад учбових занять на 4 курсі медичного факультету в весняному семестрі 2013/2014 н.Р.
- •Розклад учбових занять на 5 курсі медичного факультету в весняному семестрі 2013/2014 н.Р.
- •Розклад учбових занять на 6 курсі медичного факультету в весняному семестрі 2013/2014 н.Р.
Розклад учбових занять на 2 курсі медичного факультету в весняному семестрі 2013/2014 н.Р.
Дні |
Години |
ВИ-201 |
Ауд. |
ВИ-202 |
Ауд. |
ВИ-203 |
Ауд. |
ВИ-204 |
Ауд. |
ВИ-205 |
Ауд. |
ВИ-206 |
Ауд. |
ВИ-207 |
Ауд. |
ВИ-208 |
Ауд. | ||
ПОНЕДІЛОК |
8.00- 9.35 |
|
|
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
з 8.50 Біологічна та біоорганічна хімія Князева |
Г.к. 2-14 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 10.40 Іванов |
П.к. 687 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 10.40 Іванов |
П.к. 687 |
Російська мова Максименко |
|
Російська мова Максименко |
| ||
9.55- 11.30 |
|
П.к. 687 |
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Біологічна та біоорганічна хімія Князева |
Г.к. 2-14 |
|
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
|
|
П.к. 687 |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт | |||||
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. з 10.45 Рожкова |
|
|
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. з 10.45 Рожкова | ||||||||||||||||
З 11.00 до 12.25 Медична інформатика Малярова Л.В. З 12.30 Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В. | |||||||||||||||||||
11.40- 13.15 |
|
Медична інформатика Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Медична інформатика Острополець |
П.к. 598 |
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Князева |
Г.к. 2-14 |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
П.к. 597 |
|
|
| ||||||
13.25- 15.00 |
|
|
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 16.00 Євтушенко |
П.к. 687 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Острополець 1,5 год |
П.к. 598 |
|
|
|
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 16.00 Євтушенко |
П.к. 687 | ||||
|
Біологічна та біоорганічна хімія
( 3 год.) Кот | ||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
Медична інформатика Острополець |
П.к. 598 |
|
|
П.к. 687 |
Медична інформатика Острополець |
П.к. 598 |
Г.к. 2-14 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт. |
| ||||||
|
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. З 16.00 Євтушенко |
|
| ||||||||||||||||
17.00- 18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Медична інформатика Острополець |
П.к. 598 | ||||
ВІВТОРОК |
8.00- 9.35 |
Біологічна та біоорганічна хімія (лекція) проф.. Князева М.В. |
П.к. 584
| ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
9.55- 11.30 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією) лекція, доц. Євтушенко І. Я. |
П.к. 584 | |||||||||||||||||
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці (лекція) проф. Ніколенко Э.Я. 18.02, 04.03, 18.03 | |||||||||||||||||||
11.40- 13.15 |
Іноземна мова Гончарова
|
П.к.664 |
Біоорганічна та біологічна хімія ( 3 год.) Ганусова |
Г.к. 2-4 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
Медична інформатика проф. Мартиненко |
П.к. 598 |
Іноземна мова Беляєва |
П.к 666 |
Медична інформатика проф. Мартиненко |
П.к. 598 |
|
| |||
13.25- 15.00 |
|
|
|
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
|
|
|
|
Іноземна мова Беляєва |
П.к 666 |
Іноземна мова Беляєва |
П.к 666 | ||||
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Ганусова |
| ||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
Г.к. 2-4 |
|
Російська мова Виговська |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||
СЕРЕДА |
8.00- 9.35 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія (лекція) Коробкова |
П.к. 584 | ||||||||||||||||
|
|
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Пилипенко |
П.к. 678 |
|
|
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Сокруто О. В. |
26 п-ка |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Вовк К. В. |
26 п-ка |
|
|
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Ніколенко Є. Я. |
26 п-ка |
|
| ||||
9.55- 11.30 |
Фізіологія (лекція) проф. Бондаренко В.А. |
П.к. 584 | |||||||||||||||||
11.40-13.15 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Пилипенко |
П.к. 678 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Сокруто О. В. |
26 п-ка |
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 653 |
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 653 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Вовк К. В. |
26 п-ка |
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Седова |
Г.к. 2-14 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Ніколенко Є. Я. |
26 п-ка | |||
13.25- 15.00 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22
|
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В до 14.10 |
П.к. 597 |
|
|
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
|
|
| ||||
|
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Кот | ||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Російська мова Виговська |
П.к. 4-54ж |
|
|
|
|
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
|
|
Г.к. 2-14 | ||||
ЧЕТВЕР |
8.00- 9.35 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 10.40 Іванов |
П.к. 687 |
3 8.50 Біологічна та біоорганічна хімія Седова
|
Г.к. 2-14 |
Фізіологія Жуйкова
|
Г.к. 2-28 |
Фізіологія Жуйкова
|
Г.к. 2-28 | ||
9.55- 11.30 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев а |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
|
Біологічна та біоорганічна хімія Седова
|
Г.к. 2-14 |
Фізіологія Жуйкова (1,5 год.) |
Г.к. 2-28 |
Фізіологія Жуйкова (1,5 год.) |
Г.к. 2-28 | ||||
| |||||||||||||||||||
11.40- 13.15 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Майоров О. Ю. (1,5 год.) |
П.к. 598 |
|
|
|
|
|
|
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев |
П.к. 590 | |||
13.25- 15.00 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 674 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Майоров О. Ю. (1,5 год.) |
П.к. 598 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Висеканцев а |
П.к. 590 | |||
15.15- 16.50 |
Російська мова Седемая |
|
Російська мова Боченков |
|
Російська мова Виговська |
|
Російська мова Седьмая |
П.к. 4-54б |
Російська мова Боченков |
|
Російська мова Гиль |
|
|
|
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» МайоровО. Ю. (1,5 год.) |
П.к. 598 | |||
П’ЯТНИЦЯ |
8.00- 9.35 |
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
| ||
9.55- 11.30 |
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
| |||
11.40- 13.15 |
Російська мова Седемая |
|
|
|
|
|
Російська мова Седьмая |
П. к. 4-54б |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» проф. Мартиненко (1,5 год.) |
П.к. 598 |
Російська мова Гиль |
|
Російська мова Максименко |
|
Російська мова Максименко |
| |||
13.25- 15.00 |
Російська мова Седемая |
|
Російська мова Боченков |
П. к. 4-54д |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Російська мова Седьмая |
П. к. 4-54б |
Російська мова Боченков |
П. к. 4-54д |
Російська мова Гиль |
|
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» проф. Мартиненко (1,5 год.) |
П.к. 598 |
Фізичне виховання |
Уні- корт | |||
15.15- 16.50 |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Російська мова Боченков |
П. к. 4-54д |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Російська мова Боченков |
П. к. 4-54д |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Російська мова Максименко |
|
Російська мова Максименко |
|
Дні |
Години |
ВИ-209 |
Ауд. |
ВИ-210 |
Ауд. |
ВИ-211 |
Ауд. |
ВИ-212 |
Ауд. |
ВИ-213 |
Ауд. |
ВИ-214 |
Ауд. |
ВИ-215 |
Ауд. |
ВИ-216 |
Ауд. |
| ||||||||
ПОНЕДІЛОК |
8.00- 9.35 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 10.40 Рожкова |
П.к. 687 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 10.40 Рожкова |
П.к. 687 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Острополець 1,5 год |
П.к. 598
|
|
|
| ||||||||
9.55- 11.30 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна |
П.к. 590 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
|
|
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна Медична інформатика Острополець |
ОІЛ
П.к. 598 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
|
|
Медична інформатика проф.Мартиненко |
П.к 598 |
| |||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||
11.40- 13.15 |
|
|
|
|
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна
Російська мова Фадєєва |
ОІЛ
П.к. 4-54е |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
Медична інформатика Острополець
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна |
П.к. 598
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
| |||||||||
13.25- 15.00 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. До 16.00 Рожкова |
П.к. 687 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. До 16.00 Рожкова |
П.к. 687 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна
Російська мова Фадєєва |
ОІЛ
П.к. 4-54е |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія. Попов Медична інформатика Малярова Л.В |
ОІЛ П.к. 597 |
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Саніна |
ОІЛ |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія Попов |
ОІЛ |
| |||||||||
15.15- 16.50 |
|
|
|
|
Російська мова Максименко |
|
|
П.к. 687 |
Російська мова Максименко |
|
Російська мова Манівська |
|
Російська мова Манівська |
|
| |||||||||||
|
|
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. з 16.00 Євтушенко |
| |||||||||||||||||||||||
17.00- 18.35 |
Фізичне виховання 1,5 год |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||
ВІВТОРОК |
8.00- 9.35 |
Біологічна та біоорганічна хімія (лекція) проф. Князева М.В. |
П.к. 584 |
| ||||||||||||||||||||||
|
П.к. 584 |
| ||||||||||||||||||||||||
9.55- 11.30 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією) лекція, доц. Євтушенко І. Я. |
| ||||||||||||||||||||||||
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці (лекція) проф. Ніколенко Э.Я. 18.02, 04.03, 18.03 |
|
| ||||||||||||||||||||||||
11.40- 13.15 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Костина |
Г.к. 2-4 |
|
|
Російська мова Манівська |
П.к. 4-54в |
Іноземна мова Беляєва/ Російська мова Манівська (іноз. студ) |
П.к 666
П.к. 4-54в |
| |||||||||
13.25- 15.00 |
Російська мова Фадєєва |
П.к. 4-54е |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» До 14.10 Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В до 14.10 |
П.к. 597 |
|
|
|
Російська мова Манівська |
П.к. 4-54в |
Російська мова Манівська |
П.к. 4-54в |
| ||||||||||
С 14.15 Медична інформатика Малярова Л.В. |
|
Біологічна та біоорганічна хімія З 14:15 ( 3 год.) Кот |
| |||||||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
Російська мова Фадєєва |
П.к. 4-54е |
Російська мова Виговська |
|
Російська мова Фадєєва |
П.к. 4-54е |
|
|
|
|
Г.к. 2-4 |
|
|
|
|
| ||||||||||
СЕРЕДА |
8.00- 9.35 |
Мікробіологія, вірусологія та імунологія (лекція) Коробкова |
П.к. 584 |
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Коваленко Л. І. |
26 п-ка |
. |
|
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Пушкарьова О. І. |
26 п-ка |
|
|
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Захаров О. Г. |
26 п-ка |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Шевченко О. О. |
26 п-ка |
|
|
| ||||||||||
9.55- 11.30 |
Фізіологія (лекція) проф. Бондаренко В.А. |
П.к. 584 |
| |||||||||||||||||||||||
11.40-13.15 |
Медична інформатика проф.Мартиненко
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Коваленко Л. І. |
П.к. 598
26 п-ка |
Медична інформатика проф.Мартиненко |
П.к. 598 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Пушкарьова О. І. |
26 п-ка |
Іноземна мова Беляєва |
П.к 676 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Захаров О. Г. |
26 п-ка |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Малярова Л.В. |
П.к. 597
|
Іноземна мова Беляєва |
П.к 676 |
Безпека життєдіяльності, основи охорони праці до 14.05 Шевченко О. О. |
26 п-ка |
| |||||||||
13.25- 15.00 |
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 653 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» проф. Мартиненко (1,5 год.) |
П.к. 598 |
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 653 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» До 14.10 Малярова Л.В. |
П.к. 597 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
| |||||||||
С 14.15 Медична інформатика Малярова Л.В. |
| |||||||||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
Російська мова Фадєєва |
П.к. 4-54е |
Російська мова Виговська |
П.к. 4-54ж |
Російська мова Фадєєва |
П.к. 4-54е |
|
|
Фізичне виховання 1,5 год
|
Уні- корт |
|
|
Фізичне виховання 1,5 год
|
Уні- корт. |
Фізичне виховання 1,5 год
|
Уні- корт |
| |||||||||
ЧЕТВЕР |
8.00- 9.35 |
|
|
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 674 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
Фізіологія Забродський
|
Г.к. 2-22 |
|
|
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 674 |
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. до 10.40 Іванов |
П.к. 687 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Майоров (1,5 год.) |
П.к. 598 |
| ||||||||
9.55- 11.30 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» проф. Мартиненко (1,5 год.) |
П.к 597 |
|
|
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Фізіологія Забродський (1,5 год.) |
Г.к. 2-22 |
Курс за вибором «Європейський стандарт комп’ютерної грамотності» Майров (1,5 год.) |
П.к. 598 |
|
П.к. 687 |
|
|
П.к. 687 |
| ||||||||||
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. з 10.45 Іванов |
|
Загальна хірургія (з оперативною хірургією та топографічною анатомією ) 3 год. з 10.45 Іванов |
| |||||||||||||||||||||||
11.40- 13.15 |
Фізіологія Жуйкова |
Г.к. 2-28 |
Фізіологія Жуйкова |
Г.к. 2-28 |
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
|
|
|
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Седова |
Г.к. 2-4 |
|
| |||||||||||
13.25- 15.00 |
Фізіологія Жуйкова (1,5 год.) |
Г.к. 2-28 |
Фізіологія Жуйкова (1,5 год.) |
Г.к. 2-28 |
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
Російська мова Максименко |
|
Іноземна мова Сергеева |
П.к. 674 |
Російська мова Максименко |
|
|
|
Г.к. 2-4 |
| ||||||||||
|
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Костина |
| ||||||||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
|
|
Російська мова Виговська |
|
|
|
Російська мова Максименко
|
|
Російська мова Гиль |
|
Російська мова Максименко |
|
|
|
|
| ||||||||||
П’ЯТНИЦЯ |
8.00- 9.35 |
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
| ||||||||
9.55- 11.30 |
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
Догляд за хворими |
|
| |||||||||
11.40- 13.15 |
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Князева |
Г.к. 2-14 |
|
|
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Буланкина |
Г.к. 2-4 |
|
|
Російська мова Гиль |
|
|
|
Фізіологія Жуйкова
|
Г.к. 2-28 |
Фізіологія Жуйкова
|
Г.к. 2-28 |
| |||||||||
13.25- 15.00 |
|
|
|
|
|
|
Російська мова Гиль |
|
Фізичне виховання |
Уні- корт |
Фізіологія Жуйкова (1,5 год.) |
Г.к. 2-28 |
Фізіологія Жуйкова (1,5 год.) |
Г.к. 2-28 |
| |||||||||||
|
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Князева |
|
Біологічна та біоорганічна хімія ( 3 год.) Буланкина |
| ||||||||||||||||||||||
15.15- 16.50 |
|
|
Г.к. 2-14 |
|
П.к. 663 |
Г.к. 2-4 |
|
|
Фізичне виховання 1,5 год |
Уні- корт |
|
|
|
|
|
Дисципліна «Догляд за хворими» :
Групи ВИ-201; ВИ-202; ВИ-203 14.02.14; 21.02.14; 28.03.14; 07.03.14; 14.03.14; 21.03.14 5 центральна клінічна лікарня, провулок Балакірєва, 5
ВИ-204; ВИ-205; 28.03.14; 04.04.14; 11.04.14; 18.04.14; 25.04.14; 02.05.14 Хірургічні хвороби, Залютино, дорожня клінічна лікарня, вул. Тінякова, 9