- •Титул беті
- •.Оқытушы туралы мәліметтер
- •5. Қысқаша сипаттама:
- •6. Сабақ жоспары
- •6.1. Аудиториялық сабақтардың күнтізбелік-тақырыптық жоспары
- •6.2. Соөж оқу-тақырыптық жоспары
- •Әдебиеттер: Негізгі әдебиеттер:
- •7. Студенттердің өздік жұмыстары бойынша сабақ жоспары
- •8.Баға бойынша ақпарат
- •9.Бағаны қою саясаты
- •10. Оқу пәнінің саясаты және академиялық этика
- •5В01000 педагогикалық мамандықтар
- •Әдістемелік нұсқаулар
- •Көкшетау, 2015
- •Педагогика пәнінен жүргізілетін практикалық сабақтардың негізгі міндеттері:
- •1 Бөлім. Адамзат тарихында білім берудің, мектептің және педагогикалық ой-пікірлердің дамуы
- •Әдістемелік нұсқаулар
- •Көкшетау, 2015
- •Кеңес беру функциясы:
- •Бақылау функциясы:
- •7 Тақырып Кеңестік Ресей педагогтары.
- •8 Тақырып Жаңашыл педагогтар
- •9 Тақырып Орта ғасырдағы Қазақстандағы педагогикалық ой-пікірлер
- •10 Тақырып Қазақстанда педагогиканың хХғ. Дамуы
- •11 Тақырып Әлеуметтендіру, дамыту, тәрбие, оқыту, қалыптастыру ұғымдарының ара қатынасы
- •12 Тақырып Қазіргі мектептегі тәрбие жүйесі және мазмұны
- •13 Тақырып Дүниетаным – қалыптасушы тұлғаның өзегі
- •14 Тақырып Оқушыларды экологиялық мәдениетке тәрбиелеу
- •15 Тақырып Оқушыларда салауатты өмір салтын қалыптастыру
- •16 Тақырып Тәрбие әдістері және олардың сипаттамасы
- •17 Тақырып Балалар ұжымы тәрбие обьектісі және субьектісі
- •18 Тақырып Сынып жетекшісінің тәрбиелік жүйені құрудағы іс-әрекеті
- •19 Тақырып Мектеп пен отбасының баланы әлеуметтендіру үдерісіндегі ролі
- •20 Тақырып Тұлғалық-бағдарлы білім беру – қазіргі білім беру парадигмасы
- •21 Тақырып Қазіргі мектептегі электрондық оқыту жүйесі
- •22 Тақырып Инклюзивті білім беру жүйесінің мәні мен мазмұны
- •29 Тақырып Мектептегі әдістемелік қызмет
- •30 Тақырып Педагогикалық практикада мектепішілік басқарудың жағдайын диагностикалау
- •Әдістемелік нұсқаулар
- •Рефераттардың тақырыптары:
- •Әдебиеттер: Негізгі әдебиеттер:
- •2 Курс, 3 семестр
- •І аралық бақылау материалдары
- •Көкшетау, 2015
- •2 Курс, 3 семестр
- •Емтихан сұрақтарының тізбесі
- •5В01000 Педагогикалық мамандықтар
- •2 Курс, 3 семестр
- •Глоссарии
2 Курс, 3 семестр
Оқыту түрі: күндізгі
Педагогика пәні бойынша
ІІ аралық бақылау
МАТЕРИАЛДАРЫ
« 07 » 10 2015 ж. № 2 хаттама
Көкшетау, 2015
Оқытудың ең алғашқы түрі
Класстық-сабақтық
Жеке-топтық
Бригадалық
Дальтон-план
Сатылап оқыту
Қазақстандағы діни мектептерде қолданылған оқыту түрі
Дальтон-план
Трамп-план
Класстық-сабақтық
Бригадалық
Жеке-топтық
Мектептегі дәстүрлі сабақтың ұзақтығы
30 мин
35 мин
40 мин
45 мин
80 мин
Сабақтың кезеңдерінің ретімен орналасуы
Мақсаты
Міндеттері
Құрылымы
Мазмұны
Қорытынды
Барлық сабақ түріне ортақ кезең
Жаңа материалды түсіндіру
Қайталау
Үйге тапсырма беру
Үй тапсырмасын тексеру
Ұйымдастыру
Дәстүрлі сабақтың неше түрі бар
4
5
6
7
8
Дәстүрлі емес сабақтардың ерекшелігі
Нақты құрылымы бар
Нақты құрылымы жоқ
Баға қойылады
Баға қойылмайды
Жоспар жазылады
Дәстүрлі сабаққа жатпайды
Жаңа сабақ
Аралас сабақ
Қайталау сабағы
Жарыс сабақ
Бақылау сабағы
Мұғалімнің әрбір сабаққа қолданатын жоспары
Оқулық
Тәрбие жоспары
Оқу жоспары
Күнделікті жоспар
Бағдарлама
Сабақта тексеру мен бағалау қай кезеңде жүреді
Қайталау кезеңінде
Ұйымдастыру кезеңінде
Сабақтың соңында
Барлық кезеңде
Сабақтың ортасында
Сабақтың неше мақсаты анықталады
5
4
3
2
1
Оқушыларды түгендеу қай кезеңде жүреді
Қорытынды
Бекіту
Сұрау
Қайталау
Ұйымдастыру
Тоқсан соңындағы бақылау түрі
Күнделікті
Тарау бойынша
Қорытынды
Тақырыптық
Ауызша
Оқушылардың меңгеретін білім деңгейін анықтайды
Оқу жоспары
Оқу бағдарламасы
Оқулық
Сабақ жоспары
Стандарт
Жыл соңындағы қорытынды бақылаудың түрі
Күнделікті
Емтихан
Диктант
Бақылау жұмысы
Қайталау
Оқушылардың белсенділігін арттыруға бағытталған сабақ
Тексеру сабағы
Сайыс-сабақ
Аралас сабақ
Жаңа сабақ
Қайталау сабағы
Тақырыптардың өтілу ретін анықтайтын құжат
Оқулық
Сабақ жоспары
Тәрбие жоспары
Оқу бағдарламасы
Оқу жоспары
Оқушылардың білімінің сапасын анықтау
Зерттеу
Бағалау
Қайталау
Түсіндіру
Жетілдіру
Дәстүрлі емес сабаққа жатпайды
Аралас сабақ
Ертегі сабақ
Концерт сабақ
Жарыс сабақ
КВН сабақ
Факультативтің ерекшелігі
Есеп шығару
Реферат дайындау
Пәнді тереңдетіп оқыту
Жарыс
Топпен жұмыс
Оқу пәндерінің құрамын анықтайтын құжат
Оқулық
Оқу бағдарламасы
Оқу жоспары
Сабақ кестесі
Сынып журналы
Пән бойынша апталық сағат санын анықтайтын құжат
Оқулық
Оқу бағдарламасы
Оқу жоспары
Сабақ кестесі
Сөздік
Үйірменің мақсаты
Оқушыларды біріктіру
Шығарма жазу
Оқу жоспарын орындау
Оқушыларды қызықтыру
Сабақ өткізу
Оқушыларға білім берудің негізгі көзі
Сөздік
Оқулық
Дәптер
Күнделік
Журнал
Өзіндік жұмыстың мазмұнын кім анықтайды
Мұғалім
Оқушы
Сынып жетекшісі
Директор
Ұйымдастырушы
Оқушылардың білімін бағалаудың жаңа түрі
Ауызша
Жазбаша
Тест
Сандық
5 баллдық жүйе
Бақылаудың формасы
Күнделікті
Аралық
Қорытынды
Ғылыми
Фронтальдық
Өзін-өзі бақылау дегеніміз не?
Бақылау түрі
Бақылау әдісі
Бағалау
Сұрау
Тексеру
Сабаққа талдауды кім бастайды
Директор
Әдіскер
Оқу ісінің меңгерушісі
Мұғалім
Оқушы
Оқушылардың білімін балл арқылы бағалау
Ауызша
Рейтинг
Жазбаша
Сандық
Әріптік
Сатылап оқыту жүйесі
Жеке-топтық
Дальтон-план
Трамп-план
Белль-Ланкастер
Бригадалық
Оқушылардың өздігінен дайындалуына негізделген оқыту формасы
Дальтон-план
Класстық-сабақтық
Бригадалық
Жеке-топтық
Белль-Ланкастер
ЖОО-дағы оқыту түрі
Сабақ
Конференция
Үйірме
Факультатив
Лекция-семинар
Оқытуды ұйымдастырудың топтық формасы
Дальтон-план
Трамп-план
Сабақ
Семинар
Бригадалық
Класстық-сабақтық оқытудың негізін салушы
Ы.Алтынсарин
Я.А.Коменский
И.Песталоцци
И.Гербарт
А.Дистервег
Оқытуды ұйымдастырудың негізгі формасы
Лекция
Сабақ
Семинар
Факультатив
Үйірме
Сабаққа басшылықты кім жасайды?
Директор
Ата-ана
Оқушы
Мұғалім
Белсенділер
Табиғат, музей, көрме т.б. орындарда өтетін оқыту түрі
Сабақ
Экскурсия
Саяхат
Лекция
Семинар
Оқушылардың қалауы бойынша өтетін оқыту түрі
Экскурсия
Семинар
Лекция
Үйірме
Конференция
Пәнді тереңдетіп оқытуға арналған сабақ түрі
Үйірме
Лекция
Әңгіме
Факультатив
Экскурсия
Мектепте жиі қолданылатын дәстүрлі сабақтың түрі
Жаңа
Қайталау
Аралас
Бекіту
Бақылау
Жаңа материалды хабарлау сабағы
Қайталау
Бекіту
Аралас
Жаңа
Бақылау
Өтілген материалды жинақтау, жүйелеу сабағы
Бекіту
Қайталау
Бақылау
Аралас
Тексеру
Бірнеше міндет жүзеге асырылатын сабақ
Жаңа
Қайталау
Аралас
Бекіту
Тексеру
Білім, іскерлік, дағдыны қалыптастыратын сабақ
Жаңа
Қайталау
Аралас
Бекіту
Бақылау
Өтілген тақырып бойынша оқушылардың білімін бақылау түрі
Тарау бойынша
Тақырыптық
Қорытынды
Күнделікті
Фронтальдық
Тоқсан соңындағы бақылау түрі
Тарау бойынша
Тақырыптық
Қорытынды
Күнделікті
Фронтальдық
Жыл аяғындағы бақылау түрі
Тарау бойынша
Тақырыптық
Қорытынды
Күнделікті
Фронтальдық
Оқушылардың білімін бағалаудың дәстүрлі формасы
Бес балдық жүйе
Тест
Ауызша
Жазбаша
Мадақтау
Дәстүрлі емес сабақ
Аралас
Жаңа
ХХІ ғ. лидері
Бақылау
Қайталау
Н.4.02- 05
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ШЖҚ РМК Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті
БЕКІТЕМІН
Кафедра отырысы шешімімен
Кафедра меңгерушісі
Мурзина С.А.
_Педагогика
пәнінен
педагогикалық мамандықтарға арналған
