Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
КТ лекції-2.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
331.26 Кб
Скачать

Питання для контролю:

1. З яких основних технологічних процесів складається виробництво радіоапаратури?

2. Яка перспектива розвитку вітчизняних телевізорів?

3. Що собою являє інтерактивне телебачення?

4. За якими ознаками класифікується радіоапаратура?

5. Які товари включає асортимент радіоапаратури?

6. Які основні параметри радіоприймачів?

7. Для чого призначені магнітофони, магнітоли, музичні центри?

8. Що відносять до носіїв інформації?

9. Що являється достоїнством флеш карти?

10. Які основні показники мп3 плеера?

11. Назвати основні класифікаційні ознаки телевізорів.

12. Як за розміром екрану поділяють телевізори вітчизняного виробництва?

13. Які системи використовують для телевізійного мовлення?

14. Які переваги і недоліки телевізорів: ЕЛТ, РК, плазмових?

15. Якими параметрами характеризуються телевізори?

16. Назвати ергономічні властивості телевізорів.

Тема 2.10. 3. Іграшки та ялинкові прикраси

Вид заняття: Лекція з елементами бесіди.

Мета заняття: Ознайомлення студентів з класифікацією, асортиментом іграшок; вимогами до якості; роллю іграшок у вихованні.

Метод проведення: бесіда, пояснення.

Література:

1. Байдакова Л. І. та ін. Товарознавство. Непродовольчі товари: товари культурно-побутового призначення: Підручник – К.: Вища школа, 2009 ст. 191-207.

2. Войнаш Л. Г. та інші Товарознавство непродовольчих товарів. Ч.1. Підручник – К.: НМЦ «Укоопосвіта», 2004.

3. Зрезарцев М.П. Товарознавство непродовольчих товарів. Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2009 ст. 144-145.

4. Павлова В. А. Комерційне товарознавство: Навчальний посібник. – К.: Кондор, 2012 ст.93-98.

Структура заняття

1. Організаційна частина заняття.

Перевірка присутності студентів на занятті.

2. Повідомлення теми, формування мети та основних завдань.

План лекції:

1. Роль іграшок у вихованні, споживчі властивості іграшок.

2. Класифікація іграшок, характеристика асортименту.

3. Вимоги до якості. Маркування, упакування, зберігання.

4. Ознайомлення в підприємствах роздрібної торгівлі з асортиментом іграшок(СР).

3. Мотивація навчальної діяльності.

В результаті вивчення теми студенти повинні

знати:

- споживчі властивості іграшок;

- класифікацію ассортименту;

- вимоги до якості;

вміти:

- застосовувати отримані знання в практичній діяльності

4. Підведення підсумків - узагальнення матеріалу:

  1. На які групи поділяють за виховним значенням?

  2. Які матеріали використовують для виробництва іграшок?

  3. Яким вимогам повинні відповідати іграшки?

  4. Чи підлягають іграшки обов’язковій сертифікації?

  5. Які загальні вимоги безпеки іграшок?

  6. Чи поділяють іграшки на сорти?

  7. Яку кількість іграшок контролюють по якості?

  8. Які дані указують в маркуванні?

5. Домашнє завдання. Видача завдання для самостійної роботи студентів

Викладач О. Г. Круглова