Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
КТ лекції-2.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
331.26 Кб
Скачать

Питання для контролю:

  1. Чим відрізняється папір від картону?

  2. За якою ознакою поділяють папір на групи?

  3. За якою ознакою поділяють папір на групи?

  4. Назвати основні види паперу.

  5. Чим відрізняється записник від блокнота?

  6. Яка функція візитної картки?

  7. Які вимоги до якості паперу?

  8. Які види товарів відносять до шкільних?

  9. Чим відрізняються фломастери від маркерів?

  10. В чому полягають особливості графітних спеціальних олівців?

  11. Дати визначення поняття «Чорнило».

  12. Назвати сучасні види канцелярських товарів.

  13. Які вимоги пред’являють до паперу?

Тема 2.10. 2 Побутова радіоелектронна апаратура

Вид заняття: Лекція з елементами бесіди.

Мета заняття: Ознайомлення студентів з асортиментом побутової радіоелектронної апаратури.

Метод проведення: бесіда, пояснення.

Література:

1. Байдакова Л. І. та ін. Товарознавство. Непродовольчі товари: товари культурно-побутового призначення: Підручник – К.: Вища школа, 2009 ст. 105-155.

2. Войнаш л. Г. Та інші Товарознавство непродовольчих товарів. Ч.1. Підручник – к.: нмц «Укоопосвіта», 2004.

3. Зрезарцев М.П. Товарознавство непродовольчих товарів. Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2009 ст.151-156.

4. Павлова В. А. Комерційне товарознавство: Навчальний посібник. – К.: Кондор, 2012.

Структура заняття

1. Організаційна частина заняття.

Перевірка присутності студентів на занятті.

2. Повідомлення теми, формування мети та основних завдань. План лекції:

1. Загальні відомості про ПРЕА.

2. Характеристика асортименту і споживчих властивостей радіоприймальної апаратури.

3. Характеристика асортименту і споживчих властивостей телевізорів

4.Вимоги до якості, умови зберігання і перевезення побутової радіоелектронної апаратури.

5. Ознайомлення в підприємствах роздрібної торгівлі з асортиментом аудіоапаратури(СР).

6. Ознайомлення в підприємствах роздрібної торгівлі з асортиментом відеоапаратури(СР).

3. Мотивація навчальної діяльності.

В результаті вивчення теми студенти повинні

знати:

- класифікацію і асортимент ПРЕА;

- вимоги до якості;

- питання експлуатації та догляду за ПРЕА;

вміти:

- розпізнавати видовий асортимент за зовнішніми відрізнювальними ознаками

4. Підведення підсумків - узагальнення матеріалу:

1. Яка перспектива розвитку вітчизняних телевізорів?

2. Що собою являє інтерактивне телебачення?

3. За якими ознаками класифікується радіоапаратура?

4. Які товари включає асортимент радіоапаратури?

5. Які основні параметри радіоприймачів?

6. Для чого призначені магнітофони, магнітоли, музичні центри?

7. Що відносять до носіїв інформації?

8. Що являється достоїнством флеш карти?

9. Назвати основні класифікаційні ознаки телевізорів.

10. Як за розміром екрану поділяють телевізори вітчизняного виробництва?

11. Які системи використовують для телевізійного мовлення?

12. Які переваги і недоліки телевізорів: ЕЛТ, РК, плазмових?

13. Якими параметрами характеризуються телевізори?

14. Назвати ергономічні властивості телевізорів.

5. Домашнє завдання. Видача завдання для самостійної роботи студентів

Викладач О. Г. Круглова