Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Методика викладання художньої культури.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
88 Кб
Скачать

Хід уроку.

1.     Організаційний момент (… хв.)

2.     Перевірка домашнього завдання і повторення пройденого матеріалу (... хв.)

3.     Мотивація уроку (… хв.)

4.     Повідомлення нового матеріалу (… хв.)

5.     Закріплення нового матеріалу (… хв.)

6.     Підведення підсумків уроку (… хв.)

7.     Домашнє завдання (… хв.)

Оформити план-конспект і підготуватися до проведення за ним пробного уроку.

Література.

1.     Полянський П. Витоки рок-музики (План-конспект уроку// Мистецтво та освіта.-1999.-№ 2.-С. 15.

2.     Чабан Н.І. Методика вивчення художньої культури західноєвропейського культурного регіону в 11 класі: Методичні рекомендації для вчителів художньої культури. — Херсон 2005 — 45 с

3.    Чабан Н.І. Розробки уроків з художньої культури: Методичні рекомендації до проведення занять у школі. — Херсон: Вид-во ХДУ, 2003. – 33 с.

4.     Чабан Н.І., Лопуга Г. План-конспект уроку застосування набутих знань і умінь. — Печатное слово: Информ.-метод. журнал изд-ва ХГУ. – 2005. - № 2/13. – С. 97-103.

 

Практичне заняття № 9

ТемаРозробка плану-конспекту уроку формування вмінь аналізу художніх творів.

Мета: Набути вмінь розробки плану-конспекту практичного заняття з художньої культури.

Наочні та дидактичні матеріаликомплект навчальних посібників, дидактичних матеріалів, наочних посібників, шкільних програм з художньої культури.

План.

1.     Загальна структура плану-конспекту уроку формування умінь аналізу творів художньої культури.

2.     Зміст плану-конспекту уроку.

3.     Скласти розгорнутий план-конспект практичного заняття з художньої культури за вказаною темою уроку.

Рекомендована схема уроку.

Тема:                                                                                                               

Дата проведення уроку:                                                                                  

Клас:                                                                                                                

Мета:

1-навчальна                                                                                  

2-розвиваюча                                                                                       

3-виховна                                                                                             

Наочні та дидактичні матеріали:                                                                         

Методи                                                                                                           

Тип уроку:                                                                                                       

Час: 45 хвилин.

Хід уроку.

1.     Організаційний момент (… хв.)

2.     Перевірка домашнього завдання і повторення пройденого матеріалу (… хв.)

3.     Мотивація уроку (… хв.)

4.     Практична робота (… хв.)

Завдання №1 (для колективного виконання).

Інструкція:                                                                                                                

Хід виконання завдання:                                                                              

Висновки: