Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
11 cынып Алгебра.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
3.86 Mб
Скачать

Сабақтың барысы

1.Ұйымдастыру.

ІІ.Қайталау сұрақтары

1 Логарифмдік функция қасиеттері

2. Логарифмдік теңдеудің анықтамасы

3. Логарифмдік теңдеуді шешу жолдары

ІІІ. Практикалық жұмыстар.

І нұсқа

№1 Теңсіздіктің ең үлкен оң бүтін шешімін көрсетіңіз: ж: 4

№2 Теңсіздіктің бүтін шешімдерінің саны: Ж:0

№3 Теңсіздікті шешіңіз: Ж: x>3

№4 функциясынын аныкталу облысын табыныз жауап: (0; )

№5 функциясынын аныкталу облысын табыныз жауап: ( ; ]

№6 Теңсіздіктің ең кіші бүтін шешімін көрсетіңіз:

ІІ нұсқа

№1Теңсіздікті шешіңіз: ж:

№2 Теңсіздікті шешіңіз: ж:

№3 Теңсіздіктіњ ең үлкен бүтін шешімін көрсетіңіз: Ж:2

№4 Теңсіздікті шешіңіз: ж: (0;1)

№5 функциясынын аныкталу облысын табыныз жауап: (3; 3,5]

№6 функциясынын аныкталу облысын табыныз жауап: (2; 3).

Үйге тапсырма беру. №300. тест 2011ж

Бағалау. Оқушыларды бағалау

Сабақ №__47

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Көрсеткіштік және логарифмдік функцияларды дифференциалдау

Сабақтың мақсаты :

1. Көрсеткіштік және логарифмдік функцияларды дифференциалдау формулаларымен танысу және формулаларды қолдану дағдыларын қалыптастыру.

2. Теориялық білімдерін практикада ұштастыра отырып,ойлау және есте сақтау,танымдық қабілеттерін дамыту.

3. Оқушылардың белсенділігін арттыру,өз бетінше оқып,ізденуге,шығармашылық қабілетін дамытуға,уақытты ұтымды пайдалануға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі.Жаңа сабақ.

Сабақтың барысы

1.Ұйымдастыру.

ІІ. Математический диктант.

Нұсқа 1

Нұсқа 2

Функцияның туындысын табыңдар:

ІІІ. Жаңа сабақ.

1. саны

2. функциясы, оның қасиеттері және графигі.

3. функциясын дифференциалдау

4. , , и сызықтарымен шектелген фигураның ауданы.

IV. Жаңа материалды бекіту

Оқулықтан №

Қорытынды.

Үй тапсырмасын беру:

Сабақ №__46

Күні:

Сабақтың тақырыбы:18. Логарифмдік теңсіздіктер.

Сабақтың мақсаты :

.1 Логарифмдік теңдеулердің шешу жолдарының тиімді тәсілдерін есеп шығаруда білім,біліктерін арттыру.

2. Теориялық білімдерін практикада ұштастыра отырып,ойлау және есте сақтау,танымдық қабілеттерін дамыту.

3. Оқушылардың белсенділігін арттыру,өз бетінше оқып,ізденуге,шығармашылық қабілетін дамытуға,уақытты ұтымды пайдалануға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі.Қорытынды сабақ.

Сабақтың әдісі.Сын тұрғысынан ойлау.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]