- •V кезең. Сабақты бекіту.
- •Vι кезең. Оқушыларды бағалау.
- •Vιι кезең. Үйге 191 (а,ә )
- •1.Функциялардың алғашқы функциясын табыңдар.
- •Сабақтың барысы :
- •Ұйымдастыру .
- •Үй жұмысын тексеру.
- •Сабақтың барысы :
- •6.Қорытындылау.
- •7. Үйге тапсырма беру.№24(5-6), №26-27
- •Бағалау.
- •Сабақтың барысы:
- •1.Интегралды есептеңдер
- •2.Интеграл таңбасы ішіндегі функцияны түрлендіріп, интегралды есептеңдер
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •1.Интегралды есептеңдер
- •№39 Өздіктерінен шығару
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •2.Өздіктерінен шығару
- •Қорытынды.
- •Vі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •2.Орындарында өздіктерінен шығару
- •Қорытынды
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •2.Орындарында өздіктерінен шығару
- •Қорытынды
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Қорытынды
- •Сабақтың барысы:
- •Өздіктерінен шығару
- •Сабақтың барысы:
- •Өздіктерінен шығару
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Өздіктерінен шығару
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Өздіктерінен шығару
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •2. Функциялардың анықталу облысын табыңдар:
- •Сабақтың барысы:
- •Өздіктерінен шығару
- •Vі.Қорытындылау
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Vі.Қорытындылау
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Өздіктерінен шығару
- •Vі.Қорытындылау
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •2.Өздіктерінен шығару
- •Vі.Қорытындылау
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •Сабақтың барысы:
- •Қорытынды
- •Vіі. Үй жұмысы.
- •2.Жаңа сабақты меңгерту:
- •Сабақтың барысы:
- •Ұйымдастыру .
- •Қорытындылау.
- •Сабақтың барысы :
- •Ұйымдастыру .
- •Үй жұмысын тексеру.
- •Жаңа сабақты түсіндіру.
- •Қорытындылау.
- •Ұйымдастыру .
- •Үй жұмысын тексеру.
- •Сабақтың барысы
- •Сабақтың барысы
- •IV. Жаңа материалды бекіту
- •Сабақтың барысы
- •II. Тексеру жұмысы.
- •III. Жаңа тақырыпты түсіндіру.
- •IV. Жаңа материалды бекіту
- •Сабақтың барысы:
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III.Өтілген тақырыптарды қайталау
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •II.Үй тапсырмасын тексеру:
- •III. Жаңа сабақты меңгерту:
- •IV.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •II.Үй тапсырмасын тексеру:
- •III. Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •II.Жаңа сабақты меңгерту:
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •II.Үй тапсырмасын тексеру:
- •III. Жаңа сабақты меңгерту:
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •II.Үй тапсырмасын тексеру:
- •III. Жаңа сабақты меңгерту:
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III. Жаңа сабақты меңгерту:
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •1, 2, 3, 4 Теоремаларды тұжырымдар беріңдер.
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III. Жаңа сабақты меңгерту:
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III. Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III. Қайталау
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III. Қайталау
- •IV.Есептер шығару
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •IV.Есептер шығару
- •1. Өзен ағысына байланысты мәселе есептер
- •2. Жылдамдыққа байланысты мәселе есептер
- •3. Жұмысқа байланысты мәселе есептер
- •4. Химиялық концентрацияға байланысты мәселе есептер
- •I.Ұйымдастыру кезеңі
- •III. Есептер шығару:
Vі.Қорытындылау
Дәрежелік функцияның анықтамасын тұжырымда
Vіі. Үй жұмысы.
І тарау, § 10, сұрақ 1-2, №150 (9), № 151 (9)
Сабақ №__28
Күні:
Сабақтың тақырыбы: Дәрежелік функцияжәне оның қасиеттері
Сабақтың мақсаты:
Дәрежелік функция және оның қасиеттерін әр түрлі есептерді шығаруда қолдану дағдыларын қалыптастыру.
Оқушылардың ақыл-ойын жан-жақты дамыту, мактематикалық сауаттылығын арттыру.
Жауапкершілікке, өз бетімен жұмыс істеуге тәрбиелеу, пәнге деген қызығушылы арттыру.
Сабақтың түрі:Бекіту сабақ
Сабақтың әдісі: есеп шығару.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі.
1. Оқушылармен сәлемдесу.
2. Оқушыларды түгелдеу.
3. Оқушылардың назарын сабаққа аудару.
ІІ. Үй жұмысын тексеру.
1.Үй есебінің орындалуын тексеру
2.Оқушылардың сұрақтарына жауап беру
Өткен тақырыпты қайталау:
Дәрежелік функцияның анықтамасын тұжырымда
Натурал көрсеткішті, бүтін теріс көрсеткішті,бөлшек көрсеткішті, оң бөлшек көрсеткішті, теріс бөлшек көрсеткішті дәрежелік функциялардың қасиеттерін тұжырымдаңдар және графиктерін салып көрсетіңдер.
ІІІ. Есептер шығару
1.Тақтаға шығару
1 –қатар: №152 (1, 3, 5, 7), № 153 (1, 3, 5, 7),
2–қатар: №152(2, 4, 6, 8), № 153 (2, 4, 6, 8),
Өздіктерінен шығару
№154функциялардың графиктерін салу
Vі.Қорытындылау
Дәрежелік функцияның анықтамасын тұжырымда
Vіі. Үй жұмысы.
І тарау, § 10, сұрақ 1-2, №155, № 156
Сабақ №__29
Күні:
Сабақтың тақырыбы: Нақты көрсеткішті дәрежелек функцияның туындысы мен интегралы
Сабақтың мақсаты:
Нақты көрсеткішті дәрежелек функцияның туындысы мен интегралын табуды үйрету
Оқушылардың ақыл-ойын жан-жақты дамыту, мактематикалық сауаттылығын арттыру.
Жауапкершілікке, өз бетімен жұмыс істеуге тәрбиелеу, пәнге деген қызығушылы арттыру.
Сабақтың түрі:Жаңа сабақ
Сабақтың әдісі:Түсіндіру, есеп шығару.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі.
1. Оқушылармен сәлемдесу.
2. Оқушыларды түгелдеу.
3. Оқушылардың назарын сабаққа аудару.
ІІ. Үй жұмысын тексеру.
1.Үй есебінің орындалуын тексеру
2.Оқушылардың сұрақтарына жауап беру
Өткен тақырыпты қайталау:
Дәрежелік функцияның анықтамасын тұжырымда
ІІІ. Жаңа сабақ
кез келген нақты сан болса, онда у=
дәрежелік функциясының туындысы
(
'
=
(х>0) формуласымен есептеледі.
f(x)=
функциясының алғашқы
функциясы
F(х)=
+с
,
Мұндағы к –кез келген бүтін сан
Кез келген нақты сан үшін дәрежелік функцияның интегралы мына формуламен анықталады:
+c , (х>0)
ІV. Есептер шығару.
1.Тақтаға шығару
№158, № 159, № 160, №161
2.Өздіктерінен шығару
№162, №163, №164
